Sakaryanın güzel köyünde buluşma fotoğrafları...

oyyyy.neden güzel kurulmuşsunuz masanın etrafına.benim canım arkadaşlarım.ahh ahhh işlerimi bide erken bitirebileydim de erkenden yanınıza geleydim.çok iyi olcaktı.

Son düzenleme:
sofra muhabbetini kaçirdin ama paşalarr gibi tepsi geldi kiz önüne daha ne istiyosunn
fotojenikim nilllymmm

gümüşboncuk ve yesilgözlu kime bakıyorsunuz öyle.ayrıca beyazcım ve canocum kızlar nede güzel ve samimi poz vermişsinizz.kardeş gibi yaaa.imrendim bak şimdi...

Son düzenleme:
canım bizde imrenmişiz samimi duruşlarına oarada beyaz poz vermeye çalışıyordu dikkatli ona bakmışız nilyy sende harikasın canım

kaçıncıya bulultunuz. hep gelmek istedim, ama hiçbiri bana uymadı. inşallah bidahakine diyorum bende

herşey süper görünüyo hep,nizde çok şekersini.. yüzünüzdeki gülümsemeler hiç eksik olmasın şekerler a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

kızlar kıskandım valla .allah dostluğunuzu daim etsin.
haydeç kış gelmeden bigün sendeyim haberin olsun.cennet gibi yerdesin arkadaşım yaa bayıldım..

Son düzenleme:
kıslar süper görünüyosunuz bizde kısmetsiz kediyle birlikte gelemedik ama aklımız sizlerleydi...
köyde falan deyince müsaade alamadık eşlerimizin ailevi sorunlarından dolayı moralleri bozuk olduğu için ısrarda edemedik inş. merkezdeki bi sonraki buluşmada bizlerde aranızda olabiliriz fotolar çok güzel çıkmış ne güzel dostluk kurmuşsunuz ee memleketim insanı sıcakkanlı hepinizi çok öpüyorum:1hug:

dostluğunuz daim olsun bayanlar, hepiniz çok güzelsiniz

sakarya güzel, ev güzel, mamalar güzel, hatunlar daha da güzel

sizleri fotolardan da olsa tanımak güzeldi, sevgiler, saygılar

gümüşboncuk ve yesilgözlu kime bakıyorsunuz öyle.ayrıca beyazcım ve canocum kızlar nede güzel ve samimi poz vermişsinizz.kardeş gibi yaaa.imrendim bak şimdi...

aşk olsun kaynanacım ben seninle daha samimi olurum ee nede olsa yakışıklı oğlun var arada dimilayhayhoyhepiniz benim için kardeş gibisiniz artik canlarım çok iyisiniz sizlerle dertlerimi sıkıntılarımı paylaştıkça hafifliyorum çünkü benimle aynı sıkıntıyı paylaşıyorsunuz buda sizlerin samimiyetinden kaynaklanıyor hepiniz sağolasınız:1hug:

evet ya rşumla kesin gideriz diyoduk ama beylerin bu ara oldukça moralleri bozuk.:çok üzgünüm:.son ana kadar acaba gidebilirmiyiz diye baktım aama olmadı..:1no2: resimleirnizi gördükçe içimiz gittii.:çok üzgünüm:haydeç abllam yüreğine sağlık..evini gönlünü açtın....bu arada bende sırınıza ortak oluyorum.hepinizi çokk seviyorum.ŞenizŞeniz

ben daha yeni gördüm.
en çok mamalrda kaldı aklım..
ben hamileyim ama böylede fotoğraflar koyulmazki:çok üzgünüm:
çok güzelsiniz,Allah dostluğunuzu daim etsin:Saruboceq:

kızlar kıskandım valla .allah dostluğunuzu daim etsin.
haydeç kış gelmeden bigün sendeyim haberin olsun.cennet gibi yerdesin arkadaşım yaa bayıldım..

ne demek arkadaşım misafir ağırlamaktan zevk duyarım..ayrıca senin için tekrar toplanırız . istanbul o kadar da uzak bi yer deği. istedikten sonra neden olmasınkiŞeniz

amanda aman ne güzel çıkmışsınız öyle:1hug:.yüzler hep gülüyor.yeşilliklerin içinde bir başka güzel çıkmışsınız.özenmemek elde değil.mutluluğunuz gözlerinizden okunuyor.arkadaşlığınızın daim olması dileğiyle...a.s.:enbuyukkk:

yuzunuzdekı gulucuklerden ne guzel bır gun oldugu anlasılıyor..
dostlugunuz daım olsun a.s.

öhöm öhm ben geldim :lepi:
dün çarşıda işim olduğundan geç geldim ama son 2saat bile çok eğlenceliydi :1rolleyes: bütün ablalarımı çok sevdim :1rolleyes:

bu arada kendi fotoğrafımı ve yapılan yorumu görünce çok utandım :eek:

bi de bişey söylicem; lütfeeen bi daha geliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :dance:

öhöm öhm ben geldim :lepi:
dün çarşıda işim olduğundan geç geldim ama son 2saat bile çok eğlenceliydi :1rolleyes: bütün ablalarımı çok sevdim :1rolleyes:

bu arada kendi fotoğrafımı ve yapılan yorumu görünce çok utandım :eek:

bi de bişey söylicem; lütfeeen bi daha geliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :dance:

canım resimdede bir harika çıkmışsınki zaten tatlısın böyle daha tatlı çıkmışsın kız nezaman gelelim zaten bayıldım oralara öptüm canım:1hug:

ya ablacım benhafta içi izinliyim. hafta osnu izin yok bana müdürler olmadığı için. o yüzden benim uyma gibi bi imkanım yok. ama bi dahakine nolur hafta içi yappın bende çok istiyorum sizinle tanışmak. geyvede yim ben ondan böle oluyo :KK43:

haydeç evin bahçen çok güzelmiş inşallah ilerde bahçeli bir ev allah bizede nasip eder ferah ferah ne güzel apartman hayatı çok sıkıcı çok güzel vakit geçirmişiniz bizde resimlerle avunuyoruz imrendim doğrusu kafede buluşmaktan daha iyi olmuş bence daha samimi vede sıcak bir ortam olmuş hepiniz çok şeker çıkmışsınız herkese selam ve sevgilerle gülen yüzünüz hiç solmasın

X