Sakaryanın güzel köyünde buluşma fotoğrafları...

tek kelimeyle harikasınız yaaaa ne güsel dostluklar kuruyoruz allhım ayırmasın inşallahhhh dostluğunuz daim olsun arkadaşlar ve ablalarımmm öpüyorum hepiniziiiii bu arada eve bayıldım hele bahçesine muhteşem

ne güzel çıkmışsınız arkadaşlar. yanınızda olmak isterdim, resimlere bakarken çok heyecanlandım kk.nın böyle dostluklar kurulmasına vesile olmasıda sevindirdi beni. enbüyük kk, en büyük sakaryaa.s.

canım sağ ol yorumların için 8. sayfadan 13e kadarda resim var geçkaldı resimler yoru yazılınca öyle oldu birdahaki buluşmaya katılırsan o mutluluğu sende tadarsın

silelim tabi ablacım eee yeter artık yoksa bayanların pclerin camları çaaat diye çatlayacak artık bu güzelliklere daha fazla tahammül edemiyecek-tatlicadiarzu-
bu arada ağustos sonuna çarşıda bir buluşma daha ayarlayalım ramazan geliyo sonra baya bir zaman görüşemeyeceğiz özleriz kız bir birimizi-tatlicadiarzu-Şeniz

silelim tabi ablacım eee yeter artık yoksa bayanların pclerin camları çaaat diye çatlayacak artık bu güzelliklere daha fazla tahammül edemiyecek-tatlicadiarzu-
bu arada ağustos sonuna çarşıda bir buluşma daha ayarlayalım ramazan geliyo sonra baya bir zaman görüşemeyeceğiz özleriz kız bir birimizi-tatlicadiarzu-Şeniz

ben uyarım ..bu sefer siz ayarlayın-tatlicadiarzu-

ama ben çalışıyoruuuum ilgilenemem ki hadi kızlar bu sefer kim toparlıyo bakalımkaydirigubbakcemile5

yuregı guzel...yuzu guzel dostlar bulusmus...
hemde can dostta....dostun evınde....
bızede kıskanmak duser....bırde maasallah demek....

olsun yureklerdeyız ya buda yeter bıze....
kocaman sevgıler sızlere ....

selam o resimleri bende göremiyorum saat 3oldu davulcu geldı resimler yok nereye sakladıysalar söylesınler bu işte yeşil gözlünün parmagı var gibime geliyor bayyyyyyyyyyyyyyyyyyy-tatlicadiarzu-

arkadaşlar bu buluşmadan sonra 2 buluşma daha gerçekleşti.. doğal olarak burda ki fotolar kaldırıldı.malesef yanıldınız bu işte benim parmağım var.yeşilgözlümün haberi bile yok.sevgilerimle...kaydirigubbakcemile5

X