Sakaryanın güzel köyünde buluşma fotoğrafları...

oooh ne güzel yeşillikler içinde bir gün geçirmişsiniz çokda güzel çıkmışsınız haa haydeçde sizi pek güzel ağırlamış dostluğunuz daim olsun inşallah

unutmadan sorayım kızların resminin arkasında bir dana gözüküyor o bizim gizemli ezbuzmu:roflol::roflol:

kıslar güzel bir gün geçirdiğiniz belli belli oluyoooooooooo, yer de çok güzel ammmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:lepi: :sm_cool: sengözlerimebaksanab

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim sizlerle tanıştığıma memnun oldum haydeçede ayrı teşekkür edrim evini bize açtığı için çok güzel birgün geçirdik en kısa zamanda görüşmek üzere herkesi öpüyorum

heyyytttttttttttt
çekilin ben geldimmm:lepi:
harika bir gün geçirdim,haydeç teşekkürediyorum misafirperverliğin için,ve güzel kızlarını yordukk onlarında ellerine gönüllerine sağlık
bütün arkadaşlar harikaydı yine
ve bende veriyorum sırrımı SİZLERİ ÇOKKK SEVİYORUMMMMM:teselli:

herkez itirafta bulunuyo ozaman bende bir itirafta bulunayım bar, valla bende hepinizi çooook ama çok çok sevdimŞeniz:asigim:

.................................................................................................................

Son düzenleme:

cano bizi unuttu düğünde dağıttı zannettimCADIARZU rica ederim canımcım her zaman beklerim..kapım sonuna kadar açık sizlere ....sır olmaktan çıktı bütün kk öğrendi bizi sevdiğinizi:mymeka:

cano ya fotoğrafa bakabilmek için 82 ekran lcd almam lazım ne o kısss evdeki tozlarda görüncek Şeniz

320 bişeylermiş benim kız öle diyor ablası

Ay siz yinemi buluştunuz.Çok güzel çıkmışsınız kıslar öpüyorum hepinizi burdan mucks

Haydeç ablam operasyonara devam ediyorsun yani:))

...................................................................................................................................

Son düzenleme:
ayyy haydeçç abla diyor herkess bende öyle hitap ediyimmm acep resim de hangisi sensinn seni merak ettim çok beceriklisinn vallaaa neler döktürmüşünnn çokk canımmm çektiiiiiiiii eline sağlık

ayyy haydeçç abla diyor herkess bende öyle hitap ediyimmm acep resim de hangisi sensinn seni merak ettim çok beceriklisinn vallaaa neler döktürmüşünnn çokk canımmm çektiiiiiiiii eline sağlık

et canım benim... ilk fotolardayım canım benim yazıyor.. mamalar konusunda arkadaşlarımın katkısı büyük canımcım.. onlarda çok hamaratlar.. buyur gel sanada yaparızŞeniz

.................................................................................................................

Son düzenleme:
............................................................
nazara gelmesinn
haydeçimizin kızı

bu kıza gülmek çokkkkk yakışıyorrr.........

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…