Sakaryanın güzel köyünde buluşma fotoğrafları...

:1hug::dance:çok güzel bir gün geçirdik haydeçcim teşekkürler herşey için kızçelerimde bayıldı gelmek istemediler eve

:1hug::dance:çok güzel bir gün geçirdik haydeçcim teşekkürler herşey için kızçelerimde bayıldı gelmek istemediler eve

abala küstüm ben sanave diğerlerinede tabiki:dilcikar: eminim canoda küsmüştür bir veda etmeden uzaklaşıp gittiniz yanımızdan kaybettik sizi aşk olsuun yanisenağlamabuhar olup uçtunuzmu anlamadıkkifisfisfis

canım ben teşekkür ederim.gelmeniz beni çok mutlu etti...artık yolu biliyorsunuz.alo deyin gelin beklerim kıızçelerine selam.kocaman öpüyorum onlarıdaŞeniz

canım kıyamam uzun çarşıda bekledik senin oradan ayrılacağını tahmin edemedik inan bizde üzüldük canoyla buluşduk senin ayrıldığını söyledi inan üzüldüm kusura bakma tahmin edemedim hepimizde üzüldük inan canım:teselli:

siz de blndğnz yerde çok güzel harikasınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

gelen arkadaşlarım mamalarıyla geldiler.hiç te yorulmadım .ayrıca yorulsam bile güzel yorgunluk bunlar...bende gelmenizden dolayı çok mutluyum...ayrıca arkadaşlarımın ellerine sağlık..a.seee artık kalanlarıda ben afiyetle yicem.tabi verdiğim 9 kilo boşuna olacak:roflol:

hımm tamam ozaman canınız sağolsun yine görüşürz elbet:teselli:

evet bu yüzden çok kıskandım valla seni nazarım deyipte tekrarda alabilirsin o verdiğin kiloları şaka bir yana abla harika olmuş valla:lepi:

hepınız cok güzel cıkmışsınız kızlar bende aslında adapazarı karasudanım karasuya gecmeden tuzla köprusu var bılmem bılırmısınız ordanım sadece artık yazdan yaza gıdıyorum annemlerde fındık zamanı gıdıyorlar cok özledım oraları bu sene bebışten gıdemedım cok valla gözlerım doldu resımlerdekı arka manzaralardan

evet canım benim köyümede işte o karasu yolundan gidiliyor.belkide burası sana kendi köyünü hatırlattı:teselli:

Haydeçim ne güzel bir gün geçirmşsiniz sositosositosositososito.Allah dostluğunuzu bozmasınŞeniz .Yemeklerde çok güzelmiş:jeyyar:Hiç aklına gelmedi dimi şurada rosenoire de olsaydı diye:dilcikar::çok üzgünüm:
Şaka canım tabiki , kızlarda pek güzelmiş Allah bağışlasın .Hepinize sevgilerŞenizŞenizŞeniz

arkadaşım sağolasın ..tabi gelebilmen beni çok mutlu eder eğer bu taraflara yolun düşerse kapım açık ... amin rabbim tüm evlatlara hayırlı yazılar yazsın...a.s.

hele şükür oldu.artık tam görüyorum fotoları.arkadaşlar sizlerle nasıl vakit geçiyor anlamıyorum bile.hepiniz harikasınız.haydeccim sana da kocaman öpücük yolluyorum.evini bize açtın sağol varol.beyaztoprakcım özür diliyorumsenden bekleyemediğim için.başka bir yere daha uğramam gerekiyordu eve dönmeden önce.

bu arada size bir sır vereyim mi? SİZİ SEVİYORUMMMMMM.hemde çok.iyiki varsınız iyiki sizi tanımışım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…