Sakarya'lılar iftarda buluştu

hanımlar hepiniz çok hoş görünüyonuz allah oruçlarınızı kabul etsin ama bide resimdekiler kim kimdir tanıtsanız diyorum

................. ...........................................................................................

Son düzenleme:
......................................................................................................

Son düzenleme:
.....................................................................................

Son düzenleme:
...................................................................................

Son düzenleme:
......................................................................................

Son düzenleme:
----------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
haydeçim teşekürler emeğin için resimler çok güzel...arkdaşlar .haydeç bütün engelleri aşıp geldi yağmur çoktu,, uzaktan geldi,,
..haydeçim umarım iyisindir özeline yazdım bi bak istersen

oh ne güzel yine buluştunuz.bu kadar sık aralarla buluşan tek yer sanırım sakarya.dostluklar arkadaşlıklar samimiyet hepinizin yüzünüzde belli oluyor.iç geçirmemek elde değil.bu arada hepinizi biliyordum çalıkuşunu ilk gördüm.hepiniz birbirinizden hoş çıkmışsınız..sevgiler.dostluğunuz daim olsun.hepinizi tek tek öpüyorum.....:1hug:a.s.

haydeç ablacım ,boşvercm fotolar için çok mersi hepiniz çok güzel çıkmışsınız beyazcım geçirmş yine siyahları böyle zarif ve hoş bi hanım başka renkleride giymeli diye düşünüyorum sengözlerimebaksanabinş.bi dahaki buluşmada bizlerde olciğiz o karelerde bu arada boşvercim benim gözüm seni bi yerlerden ısırdı ama çıkaramadım hepinizi çok öpüyorum sevgiler...a.s.

allahh kabull etsinn
çok ii birr fikirr olmuşş eşlerr nee yedi acepp benn merakk ettimmm

çok güzel görünüyorsunuz dostluğunuz bozulmasın
afiyet olsun

oyyyy oyyyyy
ne guzel çıkmışsınız yıne sohbetınız arkadaşlıgınız ne guzel ...oo guzel yuzlerınızden bellı oluyor canlarım benım hepınızı ayrı ayrı öpuyorum a.s.a.s.
canım haydeçım geçmış olsun canım şimdı nasılsın ...:1hug:
bu arada gözumden kaçmadı gözluklenmışsın sengözlerimebaksanab yakışmış ama .....senı sevıyorum kardeşım benımkaydirigubbakcemile5

oyyyy oyyyyy
ne guzel çıkmışsınız yıne sohbetınız arkadaşlıgınız ne guzel ...oo guzel yuzlerınızden bellı oluyor canlarım benım hepınızı ayrı ayrı öpuyorum a.s.a.s.
canım haydeçım geçmış olsun canım şimdı nasılsın ...:1hug:
bu arada gözumden kaçmadı gözluklenmışsın sengözlerimebaksanab yakışmış ama .....senı sevıyorum kardeşım benımkaydirigubbakcemile5

sağolasın canım ablacım benim... iyiyim çok şükür düşmelerim meşhur benim zaten direk bişey olmadan gitseydim şaşardım kendime-tatlicadiarzu-ya sorma gözlüğüde taktık sengözlerimebaksanab

sağolasın canım ablacım benim... iyiyim çok şükür düşmelerim meşhur benim zaten direk bişey olmadan gitseydim şaşardım kendime-tatlicadiarzu-ya sorma gözlüğüde taktık sengözlerimebaksanab

aman ıyı ol canım sende dıkkat et bıraz :mymeka:

X