Sakaryadaki Zafer Buluşmasııı:))

maşaallah hepiniz çok güzel görünüyorsunuz hepinizin gözleri gülüyor dostluğunuz bozulmasın

SÜPERSİNİZ hanımlar.hepiniz birbirinizden güzel çıkmışsınız.sizleri görmek çok güzel.haydeç ablam rahatsızlığından ve çocuğunun geçirdiği kazadan dolayı aranıza katılamamış sanırım...benimde gözlerim hemen onu aradı...hepinizi ayrı ayrı öpüyorum.arkadaşlığınız daim olsun...belli ki güzel kaynaşmışsınız

aşk olsun canocum yaa hep dilim dışarda çıkmış sendeki resimlerde kız karizmayı çizdirdim hee sayende birde geveze lansa etmişsin beni dah ben sana ne diyeyimkafamçokkarıştı

beni çatlattınız kıskançlıktan ya bende olmalıydım o karede... :a015:

beni çatlattınız kıskançlıktan ya bende olmalıydım o karede... :a015:

sen neden gitmedin topram eniştemi göndermedi :roflol:yoksam

beyz toprak güzel bir buluşma olmuş allah dostluğunuzun devamını getirsin sohbetleriniz eksik olmasın
mekanınızda güzelmiş yeşillikler arasında:1hug:

hanımlar çok güzel olmuş buluşmanız tahminde edebiliyorum zamanım olmadı gelemedim haydeç gibi bende otabloda olsaydım

KK'nın en sık buluşan ve bu kadar sık buluştuğu halde her seferinde biraz daha çoğalan güzel grubu Sakarya :lepi:

yine çooooooooookkkkk güzel görünüyorsunuzsengözlerimebaksanab

bi de soramadan edemicem;bi daha ki buluşma ne zaman sırnaşık şey

mekan cennet gibi ,bayanlarda ,güzel ve zarif olursa ortaya böyle güzel tablo çıkar,

dostluğunuz daim olsun arkadaşlar,

canım benim ramazanın onbeşinden sonra düşündük öptüm

yok canım ya enişte bana bişey demez... anlattım ya sana sebeplerim vardı birdaha anlatıp kimsenin canını sıkmıyayım...

ay aya ay ne güzelde çıkmışız ya..çok güzel bir gündü gerçekten.. herkese teşekkürler.. beyazcım resimler için ve güzel yorumların için sanada ayrıca teşekkürler..

selam hepınız çok hoşsunuz yeşil gözlüm kalbimdeki yerini
bilirsin size bir dörtlüylen veda edeyim Sakarya serin serin akarya uzakta olanlarda böyle resımlere BAKARYA

süpper süpper süpper ya şu sakaryanın hanımlarına bayılıyorum hem kendileri hem kıyafetleri hemde gönülleri bideee mekanları çok güzel allah dostluğunuzu bozmasın hanımlar gümüş boncuk gözlerine hastayım bilesin daha önceki buluşmalardan tanıyorum seni aman maşallah tu tu tu nazar değmesin bide beyaz toprak o ne güzellik öyle gerçekten allahım nazarlardan saklasın bebek gibi yüzün var ama diğer hanımlar sizlerde güzelsinizde bu iki hatuna çok takıldım bende sakaryada olmak isterdim dostluğunuz daim olsun hanımlar

yaaaa çok tatlısınızzz banenene bende kıskandımmmm yanınızda olmak vardı yaaa

hepiniz harika çıkmışsınınz kk nın güselleri dostluğunuz daim olsunnn inşallah böle dostluklar kaldımı acaba ama neyseki sizler varsınız sizleri kocaman seviyorummm öpüldünüzzzzzzzz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…