Sakaryadaki Zafer Buluşmasııı:))

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
45
son anda bizden aldığı haber üzerine bizleri kırmamak adına yanımıza gelen azda olsa bizlerle vakit geçiren nlyy me çok teşekkür ederim,hoş sohbetiyle ve şen kahkahalarıyla yeşil gözlü ablam.bıcırk benim canım arkadaşım canom,ben deniz beyaz toprak,ilk defa tanıştığım ve tanışmaktan büyük bir memnuniyet duyduğum çok çok kısmetli kısmetsiz kedim,hemen karşısına geçiyorum onun çok güzel olan denizin derinliklerini andıran gözleri ve güler yüzü ile bizlerle beraber olan eltisi roşum, tatlı ve bir o kadarda sessiz olan arkadaşımız myhope,ve güler yüzlü ve bunun yüzünden hiç eksilmemesini dilediğim arkadaşım gümüş boncuk ve onun güzel kızı,ayrıca masanın diğer başındaki güzellerde kısmetsiz kedimin ve roşumun kuzucukları hepsi birbirinden güzel ve şekerlerdi::)ayrıca gizemli güzel bakülü esmerimizde vardı ama ailevi sebeplerden dolayı resimlere katılmadı sağolsun bizleri çekti hepinizi çok sevdim arkadaşlar tekrar sizlere tşk ederim:1hug:

Son düzenleme:
buda diğer açıdan bi resmimiz:)
roşum.myhope,gümüş boncuğumun güzel kızı,ve diğer afet kızı(arkası dönük olsa bile:),nilyy,yeşilgözlüm,canom ,ben,ve ve ve kısmetsiz kedim

gülen yüzleriniz hiç solmasın güzellerim benim
nilyy ve yeşil gözlüm

bizleri çekmek için ayaklanmışken kendisi paparaziye takılan nlyy:)

Son düzenleme:
yeşil gözlüm,ben,canom,myhope,roşum,kısmetsiz kedim ve gümüş boncuk,
arkada gördüğünüz üzere hazırlanan muazzam düğün masaları yüzünden yerimizden olduk kibarcaaa:) ama olsun sayelerinde şirketten birer bardak çay ve su içtik ee bir de kk yı duyunca ne yapacaklarını şaşırdılar ama bizi kandıramazlar servis sıfırdı-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
ne güzel ya...
hepiniz harikasınız.
cok eglendiginiz belli.
mekkan da süpermiş ayrıca.
sizleri gordugume cok sevindim :lepi:

Ne güzel :1hug:
dostluğunuz hep böyle güzel gider işallah hepiniz harika görünüyorsunuz

canom,gümüş boncuk,kısmetsiz kedi,ben,roşum,ve yakışıklı oğlu,myhope,yeşil gözlüm
valla poz vermekten başımız döndü nere bakacağımızı şaşırdık ve o şaşkınlık ve komiklik tabiki yüzlerimize yansımış bu arada ne mutluki ne kadar istesekte görünmesini arkamızdaki manzarayı kapatacak kadar kalabalıktıksositososito

Son düzenleme:
Zafer bayramınız tekrar kutlu olsun..Çok ama çok tatlısınız hepiniz sizleri görmek çok güzel..Dostluğunuz daim olsun a.s. a.s.

cano ve beyaz toprağı tanıyorum zaten diğerlerini de görmüş oldum hepiniz mükemmelsiniz :lepi:
yüzünüz hep böyle gülsün inşallah....

canom niye o kadar uzak durdun kız küstünmü bizee,gümüş boncuk karizman yıkıyo ortalığıı, kısmetsizim harikasın bakışların deldi geçti yüreğimi,ben boynu bükükleri oynuyorum niyeysee,roşum kız kuş kaçacak ağzına kapat kapat zaten ormandayız mazaallah,myhopem çok keyiflisin bakıyorum,yeşil gözlüm kırpmışlar seni azıcık ucundan:)

bakın bakın güzellere bakıın sakarya sizlere hayraan kk sizlerre hayraan-tatlicadiarzu-
harika ve çok keyifli bir buluşmaydı tekrar sizlerre tşk ederim en yakınzamanda iftar buluşmasında görüşmek üzere sevgileeer:1hug::asigim:a.s.

Son düzenleme:
Kk'mın güzel bayanları çok süper bi gündü.kocaman bi aileydik.yeşil gözlü ablacım canom ve beyaz toprağım sizi seviyorum

Son düzenleme:
yüzü gibi kalbleride güzel dostlarım yeşil gözlüm ve beyaz toprağım.....

dünya şekeri gönüllerinin güzelliği gözlerinde olan dostlarım: cano,myhope

Son düzenleme:
Anammmmm
Yinemi buluştunuz...kafamçokkarıştı
Hiç haberim olmadı heeeklava:
Alacağınız olsun
:1shok:

Allah muhabbetinizi arttırsın arkadaşlığınız daim olsun demek düşüyo sanırım banakaydirigubbakcemile

fotoğraf çekilirken nereye bakacağını şaşırmış eltiler(bizler):roşum ve kısmetsiz kedi

bu cicişlerde junıor kk'lılar:
kısmetsizin ,gümüş boncuğun ve roşumun prensesleri..............

Son düzenleme:

anlamadım bidaha söyle haberinmi olmadı:mymeka:sen ist gez gez sonra haberim olmadı dee pees pes kıskananlar çatlasın oooh çook keyifli bi buluşmaydı çoook :icecream::dilcikar:

anlamadım bidaha söyle haberinmi olmadı:mymeka:sen ist gez gez sonra haberim olmadı dee pees pes kıskananlar çatlasın oooh çook keyifli bi buluşmaydı çoook :icecream::dilcikar:

Kim inanırki bensiz buluşma güzel oldu diyeeeee
Sizde hep benim planımın olduğu zamanları buluyonuz na yapayım ama

zafer bayramımız tekrar kutlu olsun, dostluğunuz daim olsun kızlar

mekanda sizin kadar güzelmiş bu arada

ay ormanparkta buluşmuşsunuz ne güzel keşke bende gelseydim:) kayınvalidemlere cok yakın yürüme mesafesinde

ay ormanparkta buluşmuşsunuz ne güzel keşke bende gelseydim:) kayınvalidemlere cok yakın yürüme mesafesinde

gelseydin canım niye gelmedin biz bizlere yakın olan herkezi bekliyoruz öyle özel davet beklemeyin kk buluşması duydunuzmu yakınsanız zıplayın hemenkaydirigubbakcemile

çok süper çıkmısınız topraklarım....hepinizi görmek çok güzeldi.beyaztoprakla düzce buluşmasında beraber olmuştuk.onu gördügüme gercekten çok sevindim..herkese kucak dolusu sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…