Sakarya haydi tekrar buluşalım....

haydeç

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
2.893
2
55
kızlar bakalım buluşmada katılım olacakmı...beyazcım bu cumartesi diyor...sizler ne dersiniz....:uhm:.

ohbe sonunda açıldı bekledim busaate kadar önce ben yazayım istedim çok ara verdik çoooook haydi kızlar buluşmaya

buluşun valla yine ne güzel:dilcikar: Ben gelemiyorum hiç senağlamainsan bi şöyle sarma , kurabiye falan yollar banada:eek:klava: Sizinle tanışamıyorum malesef bir türlü:çok üzgünüm:

Benim yerime de eğlenin hemşerilerim inşallah bir diğerinden çok daha güzel bir gün geçirirsinizŞenizŞeniz:nazar:

buluşun valla yine ne güzel:dilcikar: Ben gelemiyorum hiç senağlamainsan bi şöyle sarma , kurabiye falan yollar banada:eek:klava: Sizinle tanışamıyorum malesef bir türlü:çok üzgünüm:

Benim yerime de eğlenin hemşerilerim inşallah bir diğerinden çok daha güzel bir gün geçirirsinizŞenizŞeniz:nazar:

sağol canım benim...inşallah katılım olurda buluşuruz.....:nazar:

Son düzenleme:
gerçekten bayaa bi ara verdik buluşmalara şimdilik uyarım diyorum inş.son anda bişey çıkmazsa sizlerleyim,günü, nerde buluşacağımızı bi ayar edin,kolay gelsin...

ee noluyo kıslar kimseler gelmiyomu benden sora hiiç gelen olmamış çıçıçık hiç yakışiimi sakaryaaa

Merhaba arkadaslar.Ben buraya yeni kaydoldum.Bende Sakaryalıyım.Bana bu buluşma hakkında bilgi verir misiniz lütfen?

Merhaba arkadaslar.Ben buraya yeni kaydoldum.Bende Sakaryalıyım.Bana bu buluşma hakkında bilgi verir misiniz lütfen?

slm canım aramıza hoşgeldin...biz sakaryalı kadınlar kulübü olarak ara ara buluşmalar yapıyoruz...birçok arkadaşımızlada tanıştık...beraber olmak istersen bekleriz......a.s.

Ctesi kendimi sinemaya götürme düşüncem vardı.Olmadı sinemadan önce yada sonra gelirim:nazar:

Haydeç ablam yine buluşma haa bayılıyorum size her fırsatta buluşuğ eğleniyorsunuz sakaryada olmak vardı yine keyifli ve eğlenceli bir buluşma olacğından eminim bol keyifler dilerim şimididen :1hug:

Bir önerim varr
Bu buluşmamız Adacenter'da olsun.Yiyelim içelim sohpetimizi edelim.Sonrada sinemaya girelim.(Issız Adam filmine)
Ne dersiniz
:nazar:

16:45 de film başlıyor.Bizde 14:00de falan buluşuruz.Hemde değişik bir aktivite olur hihoyyyt

Haydeç ablam yine buluşma haa bayılıyorum size her fırsatta buluşuğ eğleniyorsunuz sakaryada olmak vardı yine keyifli ve eğlenceli bir buluşma olacğından eminim bol keyifler dilerim şimididen :1hug:

inşallah bir terslik olmazsa buluşucaz.....neyse sende fotolarımıza bakarsın....Şeniz

Bir önerim varr
Bu buluşmamız Adacenter'da olsun.Yiyelim içelim sohpetimizi edelim.Sonrada sinemaya girelim.(Issız Adam filmine)
Ne dersiniz
:nazar:

16:45 de film başlıyor.Bizde 14:00de falan buluşuruz.Hemde değişik bir aktivite olur hihoyyyt

canım iyi fikirde...benim o kadar vaktim olmaz sanırım...diğer arkadaşlar bakalım ne dicekler....Şeniz

ah kıyamam ben sana....Şeniz olsun yarım saatte olsun görüşürüz..diğer arkadaşlarla gidersiniz sinamaya..ama buluşma yeri güzel orası benim için çok uygun...durağada yakın....hihoyyyt

yarım saatmi:1shok:
Saati ben misal vermiştim. Senin işinmi var. Niye az duruyosun
CADIARZU

Ayrıca bu sadece bir fikirdi.
Bu filme gitmekk istiyorum ve sadece adacenterda var.Ve haftaya kalırmı bilmiyorum.Ablam senin için sorunsa siz başka yerde görüşün.Bende gelmeye çalışırım.Ama söz veremem.Bu filmi görmeliyim

kızlar ben pcye giremedim çıldırdım adasentır zamanımızı alır günler uzun olsa tamamda boşver gelmeye çalışırsın canım filmid kaçırma merkez olursa herkes içinde iyi olur

X