Sakarya haydi tekrar buluşalım....

Ayrıca bu sadece bir fikirdi.
Bu filme gitmekk istiyorum ve sadece adacenterda var.Ve haftaya kalırmı bilmiyorum.Ablam senin için sorunsa siz başka yerde görüşün.Bende gelmeye çalışırım.Ama söz veremem.Bu filmi görmeliyim

yok yanlış anlaşıldım sanırım...ben sadece çarşıda buluşuruz..sinemaya gitmek isteyen arkadaşlar gidersiniz diye dedim....hem bir yerde oturup sonrada sinemaya gidecek vaktim olmaz demek istedim canım....kusura bakma benim direk aklıma AKM geldi sen yazmışsın ama ben fark etmemişim..benim için uygun durağada yakın diye yazdım fark ettiysen..direk AKM olarak algılamışım pardon...

Son düzenleme:
bencede çarşı merkezde buluşalım kızlar,sinema güzel olurdu ama muhabbete az vakit kalır,maksat muhabbet değilmi zati,boşvercm gelmeye çalış akşamüstüde filme gidersin olmamı ?pek bi katılım da yok gibi bakalım nasıl olcek bende gelmek istiyorum bi manim olmazsa inş.bu arada myhopedan hiç ses yok noldu acep buluşmaları kaçırmazdı inş herşey yolundadır...

Ctesi kendimi sinemaya götürme düşüncem vardı.Olmadı sinemadan önce yada sonra gelirim:nazar:

kız bende sinemaya gitmek istiyom beraber gidelim sonra katılırız bu güzel bayanlara yerimsenibenolazmı bensiz gitme bak fena olur karışmam:dilcikar:

Bir önerim varr
Bu buluşmamız Adacenter'da olsun.Yiyelim içelim sohpetimizi edelim.Sonrada sinemaya girelim.(Issız Adam filmine)
Ne dersiniz
:nazar:

16:45 de film başlıyor.Bizde 14:00de falan buluşuruz.Hemde değişik bir aktivite olur hihoyyyt

bak ben bunu okumadan sazanlık yapmışım süper fikir ben varım varııııımkaydirigubbakcemile5hihoyyyt

günler kısa canlarım 4 5 dedimi hava kararıyo 12 de bulşalım diyorum ben rahat rahat muhabbetimizi eder dertleşiriz ok inş aranızda olacam birde yere karar verseniz süper olur bu sefer rodiye gidebiliriz mesela geçen çok pişman oldukyaa gitmedimize o bakımdan dedim

yok yanlış anlaşıldım sanırım...ben sadece çarşıda buluşuruz..sinemaya gitmek isteyen arkadaşlar gidersiniz diye dedim....hem bir yerde oturup sonrada sinemaya gidecek vaktim olmaz demek istedim canım....kusura bakma benim direk aklıma AKM geldi sen yazmışsın ama ben fark etmemişim..benim için uygun durağada yakın diye yazdım fark ettiysen..direk AKM olarak algılamışım pardon...

Bende düşünüyorum Adacenterda nerde durak var:roflol:

heyoooooo,yine buluşma,geliyorum demiyeceğim ne zaman heveslensem mutlaka birşey çıkıyor
bakalım o gün nasıl olacak,inşallah birşeyler çıkmaz,kaçarım bi ara yanınıza,buluşma noktası neresi

benim için farketmez arkadaşlar uyarım..merkez olması kafi benim için..zaten çok yerde bilmiyorum ..siz kesin bişey söyleyin artık az kaldı demi..

tamam kızlar rodide buluşalım ya rodi neredeydi bilen tam tarif versin ve canoyada ulaşın bakem nerelerde bu kız herkese sevgiler

slm kızlar.yer belli olmuş sanırım..rodi uygun..saatte gümüşün dediği gibi erken olursaiyi saat 1de uygun.... tamammıdır arkadaşlar.....gümüş nile haber verdinizmi.....cano da yok ortalıkta.....

yaaa kızlar bende katılacağım inşallah aranızada,sizi nasıl tanıyacağım:eek:
aslında sizler kendinizi belli edersiniz biliyorum da,hani hiçbirinizle tanışmadım ya
birde eğer gecikirsem sizi yine rodi de bulabilirmiyim,hani başka biryere filan geçermisiniz

merhaba arkadaşlar..nile haber vedim,, başka bir proğramı var ama ..uğrayabilirse yine gelmeye çalışacak..canoya da olaşabilrsek iyi olucak..sinyora sanırım başka yere geçmeyiz,, canım görüşmek üzere..

iyi geceler arkadaşlar negüzel buluşuyorsunuz ben gelemiyecem kımın düğünü oldu biliyorsunuz yemeğe gelecekler gelemiyecem inşallah birdahakine sizler buluşmaya ihdiyacım var biraz rahatsızım sizlere iyi sohbetler

eveet sonunda tekrar biraraya geldik,erken ayrıldım ama çok keyifliydi arkadaşlar ,çok teşekkürler sizlerle tanıştığım için çok şanslı hissediyorum kendimi,hadi bakem fotoları yükleyinde herkes görsün sakaryamın buluşması nasıl olmuş hepinizi öptm...

X