Sakarya Buluştuuu!!!(Heyo Heyo çok mutluyuz kim demiş kıroyuz:)))

yaaaa sorma pc algılamıyoo kabloyuuu deli olcemsenağlama

nedelim beyazım ya sağlık ossun boşveer,bize birlikte olmamız yeter garii,neler ettiğimiz bize özel olsun dime...
valla kent parkın rüzgarı çarptı beni gözlerim yanii,başım ağriii,ama her şeye değerdi çok güzel bi gündü canlarım benim,tabi üşüdükten sonra ısınmaya başka kapıya gittik kuşburnularımızı içtik ,kahve fallarımıza baktık içimiz ısındı ,sıcacık ayrıldık,hepinizi çook öpüyorum...Şeniz
bilgecim fotolar için çok tşk.bidanem emeğine sağlık ,çıtır barbim benim...

ayy super gorunuyorsunuz kimbilir nasil eglendiniizz hihoyyyt

masallah hepiniz cok seker insanlarsiniz
yüreginizin güzelligi yüzünüze yansimiz adeta
siyah esarbli siyah mantolu ve kahverengi cantali abla cok tatli ya hihoyyyt

muhteşemsiniz!!!!!!!!!!!!!!!!!:lepi:

nası yani bis tatlı değelmiyiz şincimirmirmirmirsositososito

kıslar yeşilgözlü ablacımda köfte istiyodu,valla yerken seni andık ,haydeç ablacımı andık sizler manen yanımızdaydınız unuttuk sanmayın öpçüklee...

Şaka bir yana hepinizde çok hoş görünüyorsunuz.
Bilgecim seni resimlerden de olsa tanıdığıma sevindim.:1hug:
Bendenizim bir de şişkoyum deyip durursun aşkolsun, fıstık gibisin valla.
Eltilerimiz, gümüş boncuk, nillyy,sevgili myhopem topiğimizin tek bebek
bekleyen üyesi... hepinizde birbirinizden hoşsunuz.hihoyyyt
Dilerim bu güzel dostluğunuz ömürboyu sürer.
Beyazım, afetim, sen de ayrı bir hoşsun, iyiki kurtuldun gözlüklerdena.s
böyle çok daha iyi oldu, gözlerinin güzelliğini daha iyi anladık..
a.s.

ayyy canım benim anlattığın tarifteki apla ben oliim sanırım çok tşk edrim şikerimŞeniz

nası yani bis tatlı değelmiyiz şincimirmirmirmirsositososito

kıskanma hemen kıskanma sende çok tatlısın şikerim:teselli:

aayy kıs unutur muyuz hiç ,tabiiki hepçinizi andık ,ablalara ayrıcana belirtemek istedim şikerim...

Bak bak ablalara özel alaka öylemi?-tatlicadiarzu-
Hem bende ablanız sayılırım, buluşanlarn arasında en büyüğünüz yine benim.:lepi:
Unuttun galiba değilmi şekerim.a.s
Bundan sonra ablayım ona göre...:roflol:

bende sizi bekliyordum kaçgündür ha buluştular buluşcaklar diye ama unutmuşum bugün şimdi gördüm arkideşler. resimli fotoroman gibi olmuşsunuz :roflol: hepinize sevgiler sakaryaya selamlar .a.s.

canım benim çok güzel şeyler yazmışsın sağolasın o senin güzelliğin güzel bakan güzel görürmüş şikerim keşke sende aramızda olabilseydin cidden çok eğlendik kahkahalarımız hiç dinmedi bütün park bize baktı sormayın vallakaydirigubbakcemile3

bizleri unutmadığınıza sevimdim çok tatlısınız harika görünüyorsunuz gelmeyi çok isterdim

ablacım seninde haydecimizinde yokluğu her şekilde belliydi gözlerimiz sizleri kulaklarımız seslerinizi aradı valla bidahaki buluşmada inş sizleride çalıkuşumuzuda aramızda görmek istiyoruz:1hug:

bende sizi bekliyordum kaçgündür ha buluştular buluşcaklar diye ama unutmuşum bugün şimdi gördüm arkideşler. resimli fotoroman gibi olmuşsunuz :roflol: hepinize sevgiler sakaryaya selamlar .a.s.

tşk ederim canım ilgi ve alakan için:1hug:

arkadaş fotoroman demişken cidden öyle oldu bizim resimlerkaydirigubbakcemile3 bendede bir sürü harika pozlar vardı emme fotoğraf makinasını azizliğine uğradım yükleyemiyorum en yakın zamanda arkası yarın olarak yeni bir başlıkta sunacam ilginize-tatlicadiarzu-

sağ ol canım inşallah keşke kimlerin gelebileceğini önceden yazsaydınız songün evde yoktum telde evde kalmış sizlere ulaşamadım nasip başka zaman inşallah kıskanmadım desem yalan olur çok üzüldüm çoooook

hayatımın hatırlanmaya değer en güzel günlerinden biriydi hepinize çok teşekkürler sakaryamın yüzü gibi kalbi de sıcacık hatunlarıııııııı:1hug:
inşallah bir sonraki buluşmada bugün gelemeyen ama hep aklımızda olan ablalarımızda -çalıkuşuuuu senide kattım içineeekaydirigubbakcemile3-yanımızda olurra.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…