Sahn paradse-antalya giden varm ?

KIRMIZI

Guru
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
92
2
ARKADAŞLAR ANTALYA SAHIN PARADISE GİDEN VAR MI?BU SIRALAR BAYAĞI KAMPANYA YAPIYOR.BAYANLARA ÖZEL HAVUZU FİLAN VARMIŞ AMA HİÇ GİDEN ARKADAŞIM YOK.GİDEN,BİLEN VARSA BİRAZ BİLGİ VEREBİLİR Mİa.s.

şimdilk benim için hayal ama sahın suıt e gittim oradada bayanlara özel havuz var.

ARKADAŞLAR ANTALYA SAHIN PARADISE GİDEN VAR MI?BU SIRALAR BAYAĞI KAMPANYA YAPIYOR.BAYANLARA ÖZEL HAVUZU FİLAN VARMIŞ AMA HİÇ GİDEN ARKADAŞIM YOK.GİDEN,BİLEN VARSA BİRAZ BİLGİ VEREBİLİR Mİa.s.

ben 2008 mayıs ayında yine böyle kampanyalarından yararlanarak gitmiştim.eğer kapalıysanız tavsiye ederim ama açıksanız gitmeye değmez bayanlara özel havuzu var sahilden yararlanamıyosunuz biz girmiştik ama diğer bayanlar biziz şikayet etmişler sonra eğer plastik bardaktan kivi suyu içmeyi kabul edenler için bazı günler açılan kadınlar diskosu da var .tabiii çalınan müzikleri siz tahmin edin .yemekler fena sayılmaz hindi sevmeniz lazım yemekleri beğenmeniz için..odalar çk lüks değil çk sivrisinek var tadbiriniziz alında gidin...........

bizde bera alanya ya gittik orasıda tesettür otel
odaları gayet lükstü sinek faşanda yoktu

kızlar bende paradise ve berayı merak edenlerdenim
caprise daha önce ilk açıldığı senelerde birkaç defa gitmiştim buyıl tekrar caprise gittim tam bir rezalet okadar övdülerki saraya gidiyorum diye gittim hayal kırıklığına uğradım yemekler benim için önemli düzen hizmet çok önemli ama malesef hepsi sıfır kalite çooooook düşmüş bir dahamı töbe şimdi sırada bu iki otel var merak ediyorum tabii biraz insanların ne istediğide önemli sana çok güzel olabilir ama ben beğenmiyorum herşeyi paraya dökmüşler kalite düşmüş ben kapalı değilim ama inanan insanları resmen sömürüyorlar.....yazık inşallah bu iki otel böyle değildir

ben bayramda gittim emin olun muhteşem bir hizmet var herşey çok güzel bence tesettürlü bayanlar için hersey düşünülmüş tavsiye ederim.

"MYRED kullanıcısından alıntı"
ben bayramda gittim emin olun muhteşem bir hizmet var herşey çok güzel bence tesettürlü bayanlar için hersey düşünülmüş tavsiye ederim.
merhaba myred bizde temmuz ayında balayına gitmek istiyoruz inşaallah:KK16: acaba elinde oda fotoları varmı? sitesinde sadece 1 tane var bide odalar mustakilmi yoksa üst katta ayrı alt kat ayrımı yani vila tarzı sadece bizemi ait:KK9:

Son düzenleme:
X