Sağ kasıkta şiddetli agrı

Esmeren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2016
72
38
Herkese selam . Ovulasyon testimde 24 eylulde gec yumurtlama görmüstum esimle o günü ve sonraki 2 günü daha degerlendirmiştik. Ilk ovulasyon test net 2 cizgiydi sonrakiler silinik idi yani catlamiş olmasi gerek yumurtanın.
Adet günüm çok düzenli degil en son adetim 1 eylülde olmustu 4 5 gün degisme yasayabiliyordum. Adetim gecikti hala gelmedi.
Yumurtlamadan beridir ara sira sag tarafimda kasık agrisi cekiyorum ozellikle bugun çok siddetliydi halsizlik de vardi ara sira kusacak gibi oluyorum , bazen cok az bulantim oluyor. 29 eylulde kan testi vermistim o negatif . Bugun bi erken gebelik testi yaptım o da negatif sizce tekrar kan vermem gerekir mi? Olsa kanda cıkmaz miydı. Kasık agrisi nedeni nedir

Herkese selam . Ovulasyon testimde 24 eylulde gec yumurtlama görmüstum esimle o günü ve sonraki 2 günü daha degerlendirmiştik. Ilk ovulasyon test net 2 cizgiydi sonrakiler silinik idi yani catlamiş olmasi gerek yumurtanın.
Adet günüm çok düzenli degil en son adetim 1 eylülde olmustu 4 5 gün degisme yasayabiliyordum. Adetim gecikti hala gelmedi.
Yumurtlamadan beridir ara sira sag tarafimda kasık agrisi cekiyorum ozellikle bugun çok siddetliydi halsizlik de vardi ara sira kusacak gibi oluyorum , bazen cok az bulantim oluyor. 29 eylulde kan testi vermistim o negatif . Bugun bi erken gebelik testi yaptım o da negatif sizce tekrar kan vermem gerekir mi? Olsa kanda cıkmaz miydı. Kasık agrisi nedeni nedir
yumurtlamadan 14 gun sonrasinda regl oldugumuzu dusununce sizinde 2 gununuz var daha yanlis hesaplamadiysam kan testini erken vermissiniz yumurtlama tarihi uzerine 17 gun sayip testinizi tekrarlayinadet olmazsaniz

Tesekkur ederim biraz daha bekleyip kan tahlili vermekte fayda var
Geç yumurtlayımca adet de gecikebilir bu normal ne kadar geciktiniz bilmiyorum ama şüpheli ilişkiden 14 gün geçmiş zaten ne olursa olsun çıkması gerekirdi
Yine de belli olmaz tabiki umarım vardır canım ☺️

Merhaba baya üç gün var ve bu sabah sağ kasigima bir ağrı girdi hala devam ediyor yürürken zorluyor bacağımı indirip kaldirirken ağrı hissediyorum akıntım vardı ama son iki gundur kuruluk var böyle durum yaşayan var mı hamilelik olabilir mi

Merhaba baya üç gün var ve bu sabah sağ kasigima bir ağrı girdi hala devam ediyor yürürken zorluyor bacağımı indirip kaldirirken ağrı hissediyorum akıntım vardı ama son iki gundur kuruluk var böyle durum yaşayan var mı hamilelik olabilir mi
Adetiniz gecti mi

Kan tahlili verdigimde 2.25 cikmisti beta hcg. Yukselir diye dusundum ama yukselmedi 3 gun sonrasi yine kan tahlili verdim 0.1 cikmisti 2 gun sonra adet oldum zaten
Bu ne demekmiş peki?
Düşük gibi mi Allah korusun.

Bu ne demekmiş peki?
Düşük gibi mi Allah korusun.
Doktor bisey demedi ama ben arastirdim kimyasal gebelik gibi bisey sanırım cunku adetim 10 gun falan gecikmisti bi ilac verdi adetim duzenlenmesi icin ben icmedim saglik ocagina gidip kan verdim 3gun gecince belki yukselir diye. 0.1 cikinca ilaci ictim adet oldum. Yani soyle dusunuyorum eger embriyo tutunsa bile kaliteli bi gebelik olmayabilirdi vucut onu kendisi atiyor bu iyi bisey aslinda.

12sinde adet oldum 18inde bitti gec oldum bu ay daha bi belirti yok. Cok fazla dusunmemeye calisiyorum . Senin varmı belirtin

12sinde adet oldum 18inde bitti gec oldum bu ay daha bi belirti yok. Cok fazla dusunmemeye calisiyorum . Senin varmı belirtin
Of düşünmeme işini çok zorluyorum ama bilmiyorum olmuyor. Yumurtlamadan beri hergun beyaz akıntım var yoğun değil az az onada belirti denirse 😐 adetleriniz düzenli mı

Of düşünmeme işini çok zorluyorum ama bilmiyorum olmuyor. Yumurtlamadan beri hergun beyaz akıntım var yoğun değil az az onada belirti denirse 😐 adetleriniz düzenli mı
Benimde 3 4 gündür sol kasığında sızıgibi ağrı gibi biseyler oluyo göbek deligimden vajinaya kadar batma gibi birseyler oluyor adetime 6 gun var adetliyken ince ince agrım olur normalde onun gibi hissi var bakalım bu ay ne olacak benimde

X