sag kasik agrisi hamişlik belirtisimi yardım edinnn lütfen ??

Ben aranıza yeni katıldım arkadaşlar eşimle bu ay bebek yapmaya karar verdik adet günümun bittiği günün ertesi günü birlikte olmaya başladık 15 ine kadar devam ettik ovulasyon günüm 14 Undeydi hesaplarima göre . 3 gündür sağ kasığıMDA ağrı wardi dun geçti ama bu sefer ani hareketlerimde ağrı saplaniyo goguslerde hassasiyet war başımda hafif donuyo ve ayağı kalktigimda basim donuyo gözlerim kararıyo 1 hafta önce test yaptım negatif çıktı ve bugün boğazım şişti sizde hamiş olabilirmiyim
evet canım kasık batması bebek belirtisi olabilir..

Evet canım, daha doğrusu 24ünde regl olmam gerekiyor ama kısa süre önce doğum kontrol hapını bıraktığım için düzene girmesi zaman alacaktır diye haftasonuna kadar test yapmamaya karar verdim, bakalım neler olacak... :)

Hadi bakalım inşallah olumlu sonuçlar alırız 1 sene olucak beni artık gelsin meleğim :KK43:

Eger bebism varsa eşime dogum günü hediyesi olacak süpriz 3 kasımda özel bir gece hazırlayp söylemeyi düşünüyorm :KK50:

Pastayi kendm yapmayi dusunuyrm sevdigi yemeklerdn şık bir masa ve hediye eger hamissem tabi en güzelide bu olur sanirm

Bugün BETA hcg sonucumu aldım 0.7 çıktı maleseffff 4 gün var adetime çıkmamış olabilirmi :KK43:((((

Hamilelik belirtilerim war 4 gün var adetime test yaptım 0.7 çıktı :KK43:(((
Hayırlısı... acaba yükselme ihtimali yok mu.. belki geç döllenmedir.. ama bazen vücut insanı yanıltıyor. ben geçen ay tam da hamilelik belirtilerini bire bir yaşadım umutluydum ama regl oldum bu ay sadece kasık ve bel ağrım vardı hamilelikle ilgili umutlu değildim ama kısmet oldu.. Rabbim nasip eder inşallah

Hayırlısı... acaba yükselme ihtimali yok mu.. belki geç döllenmedir.. ama bazen vücut insanı yanıltıyor. ben geçen ay tam da hamilelik belirtilerini bire bir yaşadım umutluydum ama regl oldum bu ay sadece kasık ve bel ağrım vardı hamilelikle ilgili umutlu değildim ama kısmet oldu.. Rabbim nasip eder inşallah

Dediğin gibi bende her ay hamileyim diye bekledim ama bu ay bir farkliyim açıkçası.
Kasık batması günde 1 defa regl olacakmış gibi ağrıyor saniyeler sonra duyuluyor ve 9 gündür bitmek bilmeyen bel ağrım.
Halsizim bide bakalım hersey kısmet dediğin gibi

Dediğin gibi bende her ay hamileyim diye bekledim ama bu ay bir farkliyim açıkçası.
Kasık batması günde 1 defa regl olacakmış gibi ağrıyor saniyeler sonra duyuluyor ve 9 gündür bitmek bilmeyen bel ağrım.
Halsizim bide bakalım hersey kısmet dediğin gibi
Hayırlısı Allahtan. Çok kafaya takmamak lazım yoksa olmuyor

Bugün BETA hcg sonucumu aldım 0.7 çıktı maleseffff 4 gün var adetime çıkmamış olabilirmi :KK43:((((

O kadar çok şey okudum ki bence umudunu yitirme ve asla umutsuzluğa düşme. Erken davranmış olabilirsin, ya da gerçekten bu ay bişey yoksa sonrası için pozitif düşün hatta odaklanmamaya çalış...

İNŞALLAH nasip olur.. zor gerçekten beklemek.. bende bekliyorum bir senedir 2 kayıp yaşadım maalesef inşallah bu sefer sağlıcakla nasip olur. Allahım isteyen herkese nasip etsin

Amin Birtanem inşallah tez zamanda bizlerde o duyguyu tadariz Rabbim bizlerde nasip eder inş. :)

İnş ya hiç adet olucakmisim gibi hissetmiyorum ama bakalım hayirlisi çok istyrm bu arada allah kucağına almayi nasip etsin cnm bnm

X