sag kasik agrisi hamişlik belirtisimi yardım edinnn lütfen ??

dlrmete666

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2014
48
7
29
Ben aranıza yeni katıldım arkadaşlar eşimle bu ay bebek yapmaya karar verdik adet günümun bittiği günün ertesi günü birlikte olmaya başladık 15 ine kadar devam ettik ovulasyon günüm 14 Undeydi hesaplarima göre . 3 gündür sağ kasığıMDA ağrı wardi dun geçti ama bu sefer ani hareketlerimde ağrı saplaniyo goguslerde hassasiyet war başımda hafif donuyo ve ayağı kalktigimda basim donuyo gözlerim kararıyo 1 hafta önce test yaptım negatif çıktı ve bugün boğazım şişti sizde hamiş olabilirmiyim

Çok bi hamilelik belirtisi yok bence canım belki daha erken olabilir hamilelikte kasık ağrısı olabiliyor bebek yerleştiği için. Bence kan testi yaptırsan daha kesin sonuç alırsın.bence idrar testi için erken. İnşallah hamişsindir canım

Benimde hiç yasamadigim kaşığımda batma yaşıyorum bel agrimdacabasi.
Regl 1 hafta var tam nasıl geçecek bilmiyorum

inşallah yerleşme kanamasıdır sen mümkün olduğunca dinlen canım
Bugün minibüse bindim çok ağırdı zipladikça korktum bişi olcak diye inş hamile yimdir çok çabuk yoruluyorum teşekkür ederim ilgilendigin için cnm bnm : *

Başka belirtin varmı cnm otururken ayağı kalktığında basın dönüp gözün kararıyomu

Aynen evet gülüm. Eşime diyorum benim hep tansiyon düşüyor felan sadece oturup karkarken değil ayakta çok dikilincede oluyor bide Kasigim sis sadece sol soluma yatamiyorum. Bide sık sık tuvalet sıkıntım var bide aşırı halsizlik var hastada değilim ama uykum var çok :) hep uyuyasim var uyku gibisi yok vallahi

Be
Aynen evet gülüm. Eşime diyorum benim hep tansiyon düşüyor felan sadece oturup karkarken değil ayakta çok dikilincede oluyor bide Kasigim sis sadece sol soluma yatamiyorum. Bide sık sık tuvalet sıkıntım var bide aşırı halsizlik var hastada değilim ama uykum var çok :) hep uyuyasim var uyku gibisi yok vallahi
Bende bugün doktora gittim yumurtaligim içine kanamis ondanmis kasik agrisi :KK43:( kanda gebelik testi yaptırdım yarın belli olcak allah hepimize sabır versin yaaa

Be

Bende bugün doktora gittim yumurtaligim içine kanamis ondanmis kasik agrisi :KK43:( kanda gebelik testi yaptırdım yarın belli olcak allah hepimize sabır versin yaaa

Allah allah ilk defa duydum :/
Inşallah olumlu sonuç alırsın Birtanem bende merak içindeyim test yapsam mi diyorum ama erken daha evdeki gebelik testlerinde aklım :)

Benim 5 gün war adetime bugün kanda test yaptirdim doktor dedki daha erkeen ama yine de yapalim eğer cikmazsa adetin gecikince tekrar geliceksin dedi yarın ben bi bakiyim cikicakmi bişey sana solerım ama bende adet gününü bekle hayatım :**

Benim 5 gün war adetime bugün kanda test yaptirdim doktor dedki daha erkeen ama yine de yapalim eğer cikmazsa adetin gecikince tekrar geliceksin dedi yarın ben bi bakiyim cikicakmi bişey sana solerım ama bende adet gününü bekle hayatım :**

Haklısın da işte kendime hakim olamıyorum 1 sene olucak :KK43: bekliyoruz.
Ilk defa bu ay böyle oldum şimdi yatıp uyuyasim var ama temizlik yapmam lazim

Kendini fazla yorma hamile de olabiilirsin ilaç fln kullanma yıne de dikkat et ne olur olmaz inş hamişsindir cnm güzel haberlerini alırız inş :-*

Kendini fazla yorma hamile de olabiilirsin ilaç fln kullanma yıne de dikkat et ne olur olmaz inş hamişsindir cnm güzel haberlerini alırız inş :-*

Inşallah canım ya. Benim 9 gündür bel ağrım var doktora gittim gebelik beklediğimiz için minoset verdi 2 defa kullandım ama korktum bir daha almadım.
Zamanlarimiz az 2 gün oynuyor. Yarın bana yaz olur mu

X