sağ göğsümden beyaz bir sıvı geliyoo

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba ben pkoluyum sağ göğsümden süt gibi bir sıvı gelio kafayı yicem nedemek bu..kötü bişey olurmu..göğüs kanseri falanALLAH KORUSUN.pko belirtisi mi acaba.

canım tam olarak bilmiyorum başıma daha önce böyle birşey gelmedi ama okuduğum kadarı ile sanırım hormonlarla ilgili birşey. prolaktin hormonunun yükselmesinden olabilir. pko ve ayrıca prolaktin hormonu ile ilgili konu başlıklarını incele. ama bence sen acil olarak bir doktora git. belki ciddi birşeydir belki de değildir. git bir muayne ol hem için rahatlar. adetin 3 günü bazı hormon testleri yapılıyor doktorun muhtemelen ister bu testleri. ultrasonlada kontrol eder ve pko olup olmadığın anlaşılır. göğüsle ilgili bir problem varsa ona da genel cerrahi uzmanları bakar. ve radyoloji uzmanlarına yönlendirir göğüs ultrasonu ile anlaşılır ne olduğu. korkma bence kötü düşünme ve stres yapma. artık birçok hastalığın tedavisi var. inşallah birşey çıkmaz.

canım prolaktin(süt hormonu)fazlalığında göğüsten beyaz akıntı geliyor,korkulcak bişey değil,sadece gebeliği engelliyor,hapla tedavi ediliyor,normal değerler 0-29 arası 30u geçerse tehlikeli,bende de 36ydı,ilçla 10 a düşürdüm,hemen dr.a git canım

sonuçlarıma bakacam da prolaktin kısaca nasıl yazılıo yani birsürü sonuç var elimde

X