Sadece erkek anneleri lütfen!

Ahahahahaha edin edin.
Hastanede giyilen pijamalar mavi değilse, yada mavi taçla mavi çiçekli terlik takmadıysanız da düşebilir o pipi.
Çünkü erkek anası dediğin mavi giyer.

Oğlumun Barbie bebeğinin elbisesini giydirirken bu konuyu görmek pek manalı oldu

Arabaları çok seviyor ama bebeklerle de oynuyor. Şuan ablasıyla evcilik oynuyorlar ne varmış bunda?

Ahahahahaha edin edin.
Hastanede giyilen pijamalar mavi değilse, yada mavi taçla mavi çiçekli terlik takmadıysanız da düşebilir o pipi.
Çünkü erkek anası dediğin mavi giyer.
Pijama diyince doguma az kalmis pijama alcam satici bana mavi pijama gosteriyor ben pembe begendim. Bunun bedenini gosterin diyorum ama senin cocugun mavi napacan pembeyi diyor. Ben pembeyim dedim

Ben mavi giydirsem bile kız sanıyorlardı .
Benim oğlumda çok seviyor mutfak eşyalı olan oyuncakları bugün bile aldık. Ama ben takmıyorum çocuğumun yemek yapmaya merakı var yıllardır onu bundan alıkoyamam. Fıtratıda bozulmuyor valla hiçte

Şimdi ismi lazım degil şeflerden biri var, kendisi 24 saat yemek yapsın ben izleyeyim alem adam görsün ne diyeyim :))

Tülin Şahin in kocası da şefti, mehmet Özer miydi adı? Adam hep yemek yapıyor ama Tülin Şahin le evli :))

Hedef büyük. Dur oğlumla köfte yoğuralım madem belki Türkiye güzeli ile evlenir

Valla Ramazan’da sahurda birlikte sofra kurduk iftarı birlikte hazırladık 5 yaşında ama içinde var demekki çocuklarımızın
Ben küçüklüğümden beri yemek yapmayı sevmem ama mecbur yapıyorum. Oğlumun içinde var mutfaktan çıkmıyor . İlerde bunu meslek edinirse itiraz etmem yani
Eleştirmek isteyen illaki birşey bulacak cnm kimseyi memnun edemezsin.

Çamaşir bulaşik yardimlarina devammm. bizde başladik çook mutluyum. Benim kizda araba hastası. Bebek değil araba aliyoruz sürekli

Pijama diyince doguma az kalmis pijama alcam satici bana mavi pijama gosteriyor ben pembe begendim. Bunun bedenini gosterin diyorum ama senin cocugun mavi napacan pembeyi diyor. Ben pembeyim dedim

Ben pembeyim :) Güzelmiş

Ev isj yapma konusunda kizi erkegi mi var tabiki yapacak.benim de oglum ve kixim var herkes kendi odasini toplar kendince isleri var yaparlar.buyuduklerinde de kizima daha cok is dusmeyecek tabiki gerektigi kadsr yardimlari olacak ev islerinde bana ve babalarina.o oyuncaklar erkeklerin de ilgisini cekiyor oynayabilirler tabikj.ama soyle bir durum var.kendi cinsiyetlerinin gerektirdigi seyleri yapmalari icin biz de on ayak olmaliyiz.cunku bu ,bu yaslarda oldukca onemli.bir erkek cocuk erkek oyuncaklarina yeterli ikgi gostermeyip surekli kiz oyuncaklarina yonleniyorsa buna engel olmak lazim.cinsel kimligin olustugu bu yaslarda bu gibi seylere dikkat etmek gerekir

İnsanları takmayın. Bakış açınız çok çok güzel.
Bi arkadaşım kasıtlı olarak bebekler vs alırdı oğluna. Ev işleri yaptırırdı. Cinsiyet ayrımını önlemek için.
Pipisi düşerse taktırrız deyip geçin ::)))

Kızzz herkes erkek doğuruyor bezdik ya çok tatlu olur ya hele 2 erkekden sonra

Ay turuncu yanlış anlama da aklıma şu efsane tweet geldi ister istemez ehehe.

Sağlıcakla gelsin kuzucuk.

Karnımda minik bir oglan tasiyorum :) bebek kıyafetlerinin hastane çıkışlarının bebek odasi aksesuarlarının unisex olmamasindan gina geldi. Mavi ya da sari seçmek zorunda miyim.arkadas? Kirmiziyi cok ssverim mesela anneannem sag olsun renk renk yelekler oruyor bnm oglana ama nir kirmizi yelek orduremedim olmazmis

Çok güzel yazmişsiniz ben de bu konuda muzdaribim. Ogluma oyuncak alacsgim onla erkek oynar mi yok bilmem ne. Oyuncakcilarda da var bu cinsiyetcilik. Nerde ev malzemeleri temizlik vb. Oyuncak var hepsi pembe. Tamir setleri mavi siyah. Ozgurce oyuncak secemiyorsunuz roller bebekken belirlenmis gibi.

Benim de bir erkek yiğenim var,gider pembe spor ayakkabı seçer alır.kıyafet alırken hep renkli seçer hani baya yavru azı falan.amaa daha ilkokul da olmasına rağmen aklı fikri evlenmekte ve kızlar da.mesela geçen sınıfta beğendiği bir kızın yanına bir oğlan çocuğu görmüş ve baya baya üzülmüştü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…