sadece desteğinize ihtiyacım var kızlar Allah rızası için biseyler soyleyin

Sildim yorumumu, isteyen istediğin düşünsün, boşandığını düşünüyorsan boşanmışsındır ne diyim.

Gerçi barışmasan daha iyi, boşanmış olsan senin için daha hayırlısı olur aslında farkında değilsin, yaşın küçük.

Boşanmayi istemiyorsunuz ama bunu söyleme cesaretiniz olmadığı için çocuğuma ne diyecem diyorsunuz burda o kadar klasik ki bu sözler inan duyunca kusasim geliyor. he zaten 5 6 yasina gelip söyle bakalım niye katlanmadin bosandin diyecek te allahım. Dinen zaten bosanmissiniz daha ne duruyorsunuz beyefendi ailesi için sizi bırakmış siz hala ezik büzük

Başka söyleyen oldu mu bilmiyorum, biraz dini bir konu ama üzüldüğünüz için bilgi vereyim. Eşiniz öfke anında boş ol dediği için pişman olduysa nikah bozulmaz sadece zedelenir. Ama bunu tekrar etmemeli.

Umarım herşey yoluna girer. Allah yardımcınız olsun.

Imam nikahi hemen bos ol demek le kolay bozulacak birsey degil bildigim kadariyla...
Bunu 2 sahit le yapmasi gerekiyor...
Gecen tv de hocaya soylerken dinlemistim nikah ta 3 hak vardir onceden soylemis se sinir aninda Tovbe etmesi gerekir lakin 3.kez yapmis sa ayni seyi bunun donusum yoktur nikah bozulmustur

Ağlama nedenim o deil çocuğum için üzülüyorum ailem için üzülüyorum kendimi onu geçtim artik
Kendin için üzül bence.Adam seni ailesine 5 dk da değişiyor.hemen boşayabiliyor cocugunu düşünmüyor,dolayısıyla çocuğunun böyle saçma salak bir babaya ihtiyaci yok.
yaşın o kadar genç ki ne işin vardi kocayla çocukla çocukla onu da anlamış degilim.olan oldu madem bundan sonra mantıklı davranmani tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…