Sadece ağlıyorum..!! :(

ınş mujum inş sedefonur cum sende sağolasın.. Tarih tam olarak belli değil ama bu ayın sonu olabilr gibime geliyor..Alnımızın akıyla şu tanışma faslını bi atlatsak..Ah şu anacığım ile babacığımın kilo,o şu bu düşünceleri bir değişse boshayallersmile biraz yumuşamış gördüm ama hadi hayırlısı.. kaydirigubbakcemile5

Canlar 27 haziranda sevgilimin ailesine iadei ziyaret yapıyoruzz.. benneyaptımki sebeb de şöle onlar bize geldi biz onlara gitmezsek elaleme karşı ayıp olmasınlar diyemiş,sorarlarmış bilmem ne :umursamaz: istemeyi ve söz epey bi ertelendi yani garibim aşkım zayıflıcak 3ay mı artık 5 ay mı sonra bakılcak çaresine.. Buna da şükür diyorum napiyim belki tekrar görürlerse fikirleri değişir :Saruboceq: Umarım güzel ve olumlu gelişmeleri buraya yazarım..senağlama

inş canım benim :Saruboceq: bence ailen hiç istemese daha şimdiden tavır koyup bitirirdi bu işi,öyle elalemi falan düşünmezdi. o yüzden bi umut var diyorum.. belki ailen de içten içe sevgilinin ailesine şans vermiştir.umarım sevgilinin ailesi çok iyi hazırlanır da şaşırtır sizinkileri yerimseniben inş her şey iyi geçer opuyorumnanaktan

sedefonur cum inş arkadaşım..Evet umut var bende öle diyorum buna da şükür diyorum gerçi hala mırın kırın edip duruyorlar ama napalım :bbo: Ahh nasıl da istiyorum biliyor musun öle şaşırıp kalmalarını, azıcık da olsa fikirlerinin değişmesini kilo dan başka bi konu konuşmamızı :çok üzgünüm: Söyledin dimi diyorlar bana;öle umutlanmasınlar kaynana aramasınmış evi biz istemeye geliyoruz diye daha zaman var mış.. Bugn sevgilimin annesi aradı konuştular tarih için tekrar,bizim ki pek dudak büktü çok üzülüyorum yaaaa mafoldumben evet umut var ama nası var .. Allahım nolursun 27 hazirandan sonra herşey değişsin,mutlu olmak istiyorum çok mu..!! Güzel dilekleriniz için de tekrar teşekkür ederim :enbuyukkk:

canım benim bu akşam dualarım seninle :Saruboceq: inş çok iyi geçer geceniz,inş ailenin kararı olumlu olur :Saruboceq:

Sedefonur cum sağolasın,çok teşekkür ediyorum.Dün gittik büyük bi stresle tabi nolcak,ne bitcek diye..Neyse ki bana göre iyi geçti,babam ve annemin bi nebze de olsa olumlu fikirleri oluştu,Beklediğimiz den farklı çıktılar dedi haklarını yiyemeyiz dedi.Sevgilim için de biraz kilo vermiş ,hoş giyinmiş dedi....Ama hala kilo da takıntılıyız vericek de vericek allhm sen bana sabır ver.Bu sabah da müstakbel kayınvalidem aradı sabaha kdar uyumamış merak etmiş bizden kesin bişi alamadı ya bizimkiler hep temkinli malum kilo Bu hafta sevgilimin sadece annesi ve babası benimkilerle özel herşeyi apaçık konuşmaya gelecekler bakalım hayırlısı..Ama isteme-söz kesinlikle ve kesinlikle bayramdan sonra dedi annem ne değişecekse hala vazgeçme umudumu ne taşıyorlarsa..!! offf ..off . Artık herşey nolur yoluna girsin böyle belirsizlik çokk zor çok..

canım sende babana bana kilosundan başka bi hatasını söleki baba kendi kendimi ikna edim de.benimde eşim kilolu ama ben karekterinde problem olacana fiziğinde olsun dedim

Bunu bende söyledim canım benm.Öyle diyince biz asla olmaz demedik diyorlar bu işler aceleye gelmez evet gelmez çok doğru bu hafta konuşsunlar bakalım akıllarındaki soru işaretlerine cevap alınca belki daha da ilerleme katedebiliriz ama büyük ihtimal bayramdan sonra kopcak dananın kuyruğu ..

ben yanıma yakıştırdıktan sonra kimin ne dediği umrumda olmaz
takılma bunlara bence

Evet ben de hep öyle diyordum bambaşka hayallerle başladım ama bu hallere geldik anlamadım evet takılmamaya çalışıyorum ama inan ki bunlar benim zoruma gidiyor ve çok çok üzülüyorum.Bana bugn bu soruyu sordular"Sen yanına yakıştırıyor musun"Evet dedim istiyorum."Biz sana şaşırıyoruz"die cevap aldım ve daha neleri..Sabrediyorum gerçekten...

canım benim olsun geç olsun güç olmasın. hem bak ya bu son konuşma olsaydı. çünkü ailen gidiyoruz ama başkaları laf etmesin diye formaliteden gidiyoruz dememişler miydi. gittiklerinde kesin olarak bittiğini söyleyebilirlerdi ama öyle bi konuşma geçmemiş. hem bak sevgilinin anne babası da size gelicekmiş. ailen buna bişey dememiş. istemeseler gelmeyin derlerdi. sevgilini de belli ki beğenmişler. zaten çocukcağız da üzüntüden kilo vermiştir. baksana annesi bile sabaha kadar uyuyamamış,çok zor bi durum gerçekten. hani ortada ayrılmak için bi sebep bile yokken bunların yaşanması ikiniz için de çok zor. ama şöyle düşünün söz falan yok ama her şey kötüye de gitmiyor. en azından bir umut var ve bu umut yok olana kadar aşkınız için uğraşın canım. inş her şey gönlünüzce olur.

Çok teşekkür ederim canım benm iyi dileklerin için.Gerçekten zor şeyler yaşıyoruz hem biz üzülmeyelim hem de iki tarafı üzmeyelim çabasındayız ama bu olmuyor maalesef..Umut hep var cnm yok olma ihtimalini bile düşünmek istemiyorum ama yıpranıyoruz..Hala hiçbişeyi çözmüş değiliz belirsizlik canımı sıkıyor.Bugn anneme o çocuk ister 20 kiloya düşsün ister 85 olsn bu fikir değişmicek dedim yüzüme hayretle baktı.Düşünüyorum hala vazgeçirme umudumu taşıyor sırf ben istiyorum die olucakmış,hayal kırıklığına uğratmışım,güvenmişlermiş..Ben ne yaptım kiii nee..!!Allah bize sabır versin o mutlu günleri görebilecekmiyiz..Destek olduğunuz için sağolsun kızlar..

Çok teşekkür ederim canım benm iyi dileklerin için.Gerçekten zor şeyler yaşıyoruz hem biz üzülmeyelim hem de iki tarafı üzmeyelim çabasındayız ama bu olmuyor maalesef..Umut hep var cnm yok olma ihtimalini bile düşünmek istemiyorum ama yıpranıyoruz..Hala hiçbişeyi çözmüş değiliz belirsizlik canımı sıkıyor.Bugn anneme o çocuk ister 20 kiloya düşsün ister 85 olsn bu fikir değişmicek dedim yüzüme hayretle baktı.Düşünüyorum hala vazgeçirme umudumu taşıyor sırf ben istiyorum die olucakmış,hayal kırıklığına uğratmışım,güvenmişlermiş..Ben ne yaptım kiii nee..!!Allah bize sabır versin o mutlu günleri görebilecekmiyiz..Destek olduğunuz için sağolsun kızlar..

Son düzenleme:
canım annene öyle demen iyi olmuş. senin vazgeçiceğini düşünürse daha çok bıraktırma çabasına girer. ama böyle direttiğini görürse en sonunda pes edebilir,durumu kabullenip tamam diyebilir. sen yanlış bir kişi bulmamışsın ki. afedersin serseri,içkici,kumarcı birini bulursun ille de onu istiyorum dersin,ailen de senin iyiliğin için onu istemeyebilir anlarım. ama kilosu yüzünden kimsenin sevgilini istememeye hakkı yok bence.

Haklısın sedefcim ama gel de anlat buna benzer birsürü atışmalarımız var çok sıkıldım yaa..ıçkici,kumarcı olsun filintamı olsun nedir yani bunuda demiştim içkiyi bırak çocuğun sigarası bile yok yaa..Bu pazara bak bide sen acaba daha ne kadar üzülmemiz için çabalayacaklar merak ediyorum.Pazar günü sevgilimin ailesi ve benimkiler herşeyi konuşacaklar ya aman konuşsunlar ama anlaşma yoluna gitsinler.Çok mu şey istedik ki biz,mutlu olamıyoruz...

canım siz bunu hiç hak etmiyosunuz. :teselli:
ama anlıyamıyorum aileni..yani bi kilo yüzünden yapılır mı bu?
klasik olucak ama sevenleri ayırmak o kadar kötü bir şey ki. annen empati yapsın. ya baban zamanında kilolu olsaydı da, annenin ailesi sırf o kilolu diye anneni babana vermeselerdi, o zaman annen vaz mı geçicekti babandan?
sen gene de gelişmeleri buraya yaz canım, biz elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız sana :teselli:

ailen huyunu suyunu soracağı yerde kilosunu mu dert ediyor
bence çok saçma...
mantıklı bi açıklaması yok bunun 85 kilo bi erkek içinde fazla bişey değil zaten .bence altında başka nedenler var. ailen kilosunu öne sürmüş gibi geliyor
tatlım sakın vazgeçme seviyorsan ... seven insan eşine değer verir
zayıf olup da kumarcı vs olsaydı hergün eve gelip seni dövseydi ne diyecekti acaba ailen
_olsun yanına yakışıyor ya önemli olan bu_mu diyecekler acaba...CADIARZU
ayy çok sinirlendim şimdi sakın vazgeçme sevginin arkasında dur canım hiçbişey içinde üzülme...yerimseniben

Sedefcim hatic22 destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.Kızlar inanın bunalıma doğru sürükleniyorum. Yolunda giden hiçbirşey yok.. mafoldumben acilen iş bulmam lazım kafamı dağıtabilmem için o derece. Dün yine yanlarına konuşmaya çağırdılar gittim sordukları soru şu"Sen bu çocuğu evet istiyorum diyormusun"Ya sabır dedim içimdem"Evet istiyorum"dedim şaşırarak bana hala bakın hala öle şaşırıyolar Kızlar çok yoruldum hergn tartışma hergün ağlama.Tanıyabildin mi diyo nesini sevdin diyo,DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE BAKAMAMIŞSIN,ıÇıNı NASIL TANIYORSUN DıYO bu ve bunun benzeri laflar öle içime oturdu ki..Anneme dedim ki senin yanında evladın oturuyo canımı yakıyosun ACI. Ben gerçekleri söylemek zorundaym bu iş oyuncak değil diyor.Dedim ayrıl mı diyosun anne tmm ayırlıyım yeter ki sen utanma,mutlu ol.Ses yok.Babam ama sen MUTSUZ olacaksın.Ne önemi var dedim annem mutlu olsn yeter..Babam sevgilimle ayrı buluşup konuşmak istiyor,tmm dedim konuş. NE YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR KIZLAR BANA YARDIM EDıN NE YAPMALIYIM...

sadece bahane etmişelr güzelim. ailelerden bir taraf muhakkak bunu yapıyor. sen bu gibi şeylere takılma ailen ne derse desin seviyorsan mutlu olacağına inanıyorsan seviglinede bişey demeden devam et derim. benimde eşimin tarafı boyumu bahane etmişlerdi de ne oldu 3,5 sene ayrı kaldık yinede evlendik. şu an o kadar çok mutluyuz ki şükürler olsun ve eşim her zaman iyiki ailemi dinelyip senden vazgeçmemişim hayatım der. başkasıyla yapamazmışım der.
hayat senin hayatın dört duvar arasında sen eşinde yaşayacaksın ailen değil. seni birazcık düşüneek hareket etmelei lazım. eğerki bu laflarını erkek atarfı duyarsa arada sürtüşmöeler olacak ve siz çok yıpranacaksınız bunuda unutma. ben bunubirebir yaşayan bir kişi olarak söylüyorum cnm. inş herşey yoluna girer ve çok mutlu olursunuz.

Balımnurcum mutluluğunuz daim olsun sağolasın.Evet canım çok haklısın olan yine bize,yine bana olacak. Şimdi bile okadar yıprandık,üzüldük ki napacağımı ne edeceğimi bilmiyorum.Umarım bu üzüntü uzun sürmez.Çok yıpratıcı cümleler duyuyorum çookk mafoldumben bu iş nolcak sabırla bekliyorum.Benim mutlu olmaya hakkım yok mu???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…