Sadece ağlıyorum..!! :(

kızım bayrama çok var
1 2 hafta sonra tekrar gelselerdi keşke
niye uzattılar acaba o kadarrrr
sizde merakta kalmazdınız yüzüğü takınca rahat rahat düğün hazırlığına başlardınız:hulya:

Ahhh keşke nerdeee... :umursamaz: niye olcak ozaman kadar sevgilim zayıflasın diyee hala vazgeçmiş değiliz yani yüzük takılana kadar anlayacağın rahat yokk..Görüşemiyoruz da bide böyle bi sorun var deli oluyorum :kızgın:Amn bayram seyran neyse başka huzursuzluklar çıkmasın da razıyım napim..Sonumuz güzel olsun inşallh dimi

aman canım geç olsun da yeter ki olsun. hem kim bilir belki gene sevgilinin ailesi çat kapı çikolatayla gelirler kaydirigubbakcemile3 peki siz niye görüşemiyosunuz sevgilinle? bayrama da çok var canım benim yaa

Ayy zaten 1.5 yılı aşkın bu böyle sadefonurcum buluşmalarımız hep sorunluydu sağolsun annem tabiki.. Anneler işte bilirsin tutucu,koruyucu vs vs..Ahh ahh inşallh canım dediğin gibi geç olsun ama güç olmasın hayırlısıyla..Gelirlermi çat kapı bilmiyorum valla beklenir..kaydirigubbakcemile3

allah kolaylık versin. canım sorunlu başlayınca sorunlu geçiyor nişanlanıncada benzer sorunların olacak. fedakarlıklar birbirini izleyecek. inşallah erkek arkadşın hakeder seni.

Delfin yorumun için sağol canım..Haklısın hiçbirşey kolay değil hayatta fedakarlık yapmadan olmuyor.. ınşallh birbirimiz için de doğru kişiyizdir..Yaşanılmadan bilinmez..Hakkımızda hayırlısı..

Ahhh keşke nerdeee... :umursamaz: niye olcak ozaman kadar sevgilim zayıflasın diyee hala vazgeçmiş değiliz yani yüzük takılana kadar anlayacağın rahat yokk..Görüşemiyoruz da bide böyle bi sorun var deli oluyorum :kızgın:Amn bayram seyran neyse başka huzursuzluklar çıkmasın da razıyım napim..Sonumuz güzel olsun inşallh dimi

belkide sevgilinin iradesini ölçüyorlardır
acaba zayıflayacakmı seviyorsa zayıflar gibi:hulya:
ayyy bu annelerin kıskançlıkları hiç bitmiyor tatlım ben nişanlandığımda telefonla konuşmamı bile kıskanırdı:KK1:
onunla çok konuşuyon yanımıza gelmiyon diye...guclubacismile

Ayy zaten 1.5 yılı aşkın bu böyle sadefonurcum buluşmalarımız hep sorunluydu sağolsun annem tabiki.. Anneler işte bilirsin tutucu,koruyucu vs vs..Ahh ahh inşallh canım dediğin gibi geç olsun ama güç olmasın hayırlısıyla..Gelirlermi çat kapı bilmiyorum valla beklenir..kaydirigubbakcemile3

ayy canım benim yaa bilmez miyim? annelerin hepsi böyle. benim annem onuru çok sever,biraraya geldiklerinde kanka gibilerdir. ama ben onurla mesela o gün çok mu vakit geçirdim, hemen arar beni ''hadi gel artık,ben alışık değilim senden bu kadar ayrı kalmaya,benim bi tane kızım var vs...

Hatic22 ve sedefonurcum aynen katılıyorum size..Hiç bitmiyor valla ne kıskançlkları ne de istekleri...Ahh.ah
Örneğin;Onlar bize tanışmaya geldi artık öbür hafta biz onlara gidicez dedim anne bu paazar buluşayım işte görüşemedik 1 aya yakın dedim..Aaa vay efendim oraya gidince görürsünmüşş,olmazmıymış..Yaa allhm onlara gidince doğru dürüst bakışamıyoruz bile büyüklerin yanında görürsün diyo bana bizim buluşmamızla öle görme bir mi allh aşkına..!!Hep böyle düşündü üzdü beni,arada bıraktı,sorunlar yaşadım hala da yaşıyorum ve daha neleri..Ve ben hep sustum asla karşı gelmedim bazen patlamalarım oldu tabi ama bunalmıştım ama asla kalp kırmak istemedim..Yanlış neresinde...!!

X