Sadece ağlıyorum..!! :(

Üzülme canim ya, gün dogmadan neler dogar derler...
Allahin izini ile ailende anlayacaktir, verdikleri tepkinin seni üzmekten baska birseye yaramadigini...

Onlar icinde zordur, sonucta kizlarini verecekler, zaman tani biraz tatlim...

Ayrica evet Samsunluyum :)

benimki de 183 boyunda 65 kilo annem tutturdu sana göre fazla uzun diye ,, ben 161 im ,, bir evin bir kızıysanız normal kimseyi beğenmezler

Bence başka bir aile büyüğünden yardım almaya çalışın, teyze hala gibi. Hani anne babanızın göremediklerini onlar görür belki -kırılmayın ama- daha mantıklıdır onlardan.
Belli ki seviyorsunuz, bir çocuğa okul öncesi dönemde bile dış görünüşün önemli olmadığı bilinen hikayelerle anlatılmaya çalışılmıştır. Her zaman beğenmediğim birini aklıma getirdiğimde "ben çok mu güzelim mükemmelim ki onu beğenmeme lüksüne sahibim" diye düşünürüm.

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar sabredip beklemeye çalışıyorum şuan dün babam yanağımdan makas alıp asla olmaz demedik zaman tanıyalım birbirimize birde onlara gidip görüşelim bakıcaz dedi ama benm içim çok huzursuz çünkü bişilerin iyi gitmediğini biliyorm..Hakkımızda hayırlısı olur inş tek diyeceğim bu..

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar sabredip beklemeye çalışıyorum şuan dün babam yanağımdan makas alıp asla olmaz demedik zaman tanıyalım birbirimize birde onlara gidip görüşelim bakıcaz dedi ama benm içim çok huzursuz çünkü bişilerin iyi gitmediğini biliyorm..Hakkımızda hayırlısı olur inş tek diyeceğim bu..

hah ne güzel işte! en azından kararlarının katı olmadığını biliyorsunuz şimdi, temkinli yaklaşmak istemiş olabilirler o yüzden böyle yapmışlardır. onlara da gidin bak bence ondan sonra alışmaya başlayacaklardır

xherax ım yorumun için sağol..Nerde ne yapmak istediklerini inan kestiremiyorum sadece sabredip günlük hayatıma devam etmeye çalışacağım.Çünkü böylesi çok çok zor inan ki..Çok saçma şeylerle beni üzüdüklernin de inş farkına varırlar ama hiç bilmiyorum sevgilim diyete başladı bana okadar ayıp ve kırıcı geliyor ki belki de sevgilimi çok önemsediğim içindr üzülmesini istemediğim için ama oldu artık..Hiç bu hallere geleceğimizi hayal etmemiştim çok yazık..Çocuk zayıflıcak artık 1 sene 5 senemi sonra bakcak paşamlar allh bana çok büyük sabırlar versin ölece aradaym..HERKESE ÇOK TEŞEKKR EDıYORM :enbuyukkk:

ay canim benim ya daha önce yazcaktim yazamadim insallah durum düzelir bu aileler neden böyle bilmiyorum tamam kiz vermek kolay degildir hop diye olmaz ama dis görünüste hani kirli pasakli deseler anlarim kilolu diye bu kdr abartilmasi ki 85 kg bi erkege göre normal sayilir abartmislar yani
bizdede bana sevgili kelimesi yasak nerdeyse sanki hic evlenmemeliymisim gibi muamele görüyoum cok üzüyo bu durum beni bi sevgilim oldugunda bile nasi kabul ettircem onu düsünüyorum
canim hayirlisi neyse o olsun insallah hersey kismet nasip sen üzülme sakin sakin kafayla düsünmeye calis üzülmenin bi faydasi yok

thalix yorumun için teşekkür ederim sağolasın..Allah seninde yardımcın olsun..Onlara da hak veriyorum evet hemen kız verilmez doğru ama yok kilosymuş yok bilmem neymiş diyede insan kahredilmez.. Artık gözyaşlarımı ve şişmiş gözlerimi dindirdim.SABREDıYORUM okadar..Bu kadar kötü başlanıldı bu işe umarım sonu ÇOK GÜZEL olur..ıyi ki varsınız :enbuyukkk:

Canım, ben 1,5 yıldır nişanlıyım agustosta 1 evlenicem yarın nikahım var.

bende aynılarını yaşadım kilo vs. bunlar değilde annem yanıma bir türlü yakıştıramadı.
hala çokta memnun değil yani açıkca söylemesede belli oluyo.
önemli olan senin mutluluğun dediler ve ben mutluyum.

sonuç olarak ailende senin kararın demiş. Kendinde onunla devam etme cesareti buluyosan devam et ben öyle yaptım ve pişman olmayacağım...

Canım, ben 1,5 yıldır nişanlıyım agustosta 1 evlenicem yarın nikahım var.

bende aynılarını yaşadım kilo vs. bunlar değilde annem yanıma bir türlü yakıştıramadı.
hala çokta memnun değil yani açıkca söylemesede belli oluyo.
önemli olan senin mutluluğun dediler ve ben mutluyum.

sonuç olarak ailende senin kararın demiş. Kendinde onunla devam etme cesareti buluyosan devam et ben öyle yaptım ve pişman olmayacağım...

Aaa ömür boyu mutluluklar canım..Evet bizimkide öle yakıştıramıyor açık açık söylüyor.. arkadaşım yorumun için sağol benimde vazgeçmeye niyetim yok ama olanlar çok üzüyor.. Hayal kırıklığı.. :kızgın: Allh pişman etmesin,utandırmasın inş..Umarım ben de o aşamalara gelebilirm..

üzülme sende ağlama artık...

hepsi geçecek paşka sorunlar başka göz yaşları çşıkacak :) sık sık gülümse

ailen zaten seni destekliyormuş sadece yakıştırmıyolar kim bilir hayallerinde neler var..

bizde onların lafına göre anne olunca anlıcaz ama ben anlayacağımı sanmıyorum

bi çocuk üzerinde hayal kurarken onun hayallerini unutmamak ve önceliği ona tanımak lazım...

güzel haberlerni bekliyorum tatlım...

Evet bende anlayacağımı hiç ama hiç sanmıyorum.Benim hayallerimii kimse düşünmüyor sankii tek üzülen,hayal kırıklığına uğrayan onlar peki ben,ben neyim ya..Güzel haberler vermeyi ben de çok istiyorum inşallh o günleride görürüm sağolasın canım..

Öncelikle destek olan kk şekerlerine çok teşekkür ediyorm.Bugn benm için bi nebze de olsa olumlu olayı paylaşmak istiyorum.Çünkü bu bile değerlendirmemiz gereken muhteşem bi şans kaydirigubbakcemile5 Babam sevgilimin ailesine de iadeyi ziyaret yapacağımızı söyledi.Açık açık herşeyi konuşuruz dedi ama KıLO şartı hala mevcut bacılar isteme,söz mevzuları ertelendi yani fisfisfis aman neyse buna da ÇOKK ŞÜKÜR..Tek umudum bu ziyaretde babam ve annemin fikirlerinde değişme olması.. dua edin kızlar inş.

Öncelikle destek olan kk şekerlerine çok teşekkür ediyorm.Bugn benm için bi nebze de olsa olumlu olayı paylaşmak istiyorum.Çünkü bu bile değerlendirmemiz gereken muhteşem bi şans kaydirigubbakcemile5 Babam sevgilimin ailesine de iadeyi ziyaret yapacağımızı söyledi.Açık açık herşeyi konuşuruz dedi ama KİLO şartı hala mevcut bacılar isteme,söz mevzuları ertelendi yani fisfisfis aman neyse buna da ÇOKK ŞÜKÜR..Tek umudum bu ziyaretde babam ve annemin fikirlerinde değişme olması.. dua edin kızlar inş.

çok sevindim canım inş istediğin gibi olur alkisalkisalkisboshayallersmile

secretlove cim çok teşekkür ederim canım inşallah sabretmeye devam.. guclubacismile

canım bana da bahane gibi geldi.başka bi sebep olabilir.ailenle konuş.eğer gerçekten sorun ettikleri kiloysa sevgilinin arkasında dur derim ben

canım son yazdığını görmemişim çok mutlu oldum opuyorumnanaktan küçük bi gelişme ama en azından olumlu bi gelişme.
bence sen şimdi sevdiceğini kırmadan,onların hazırlıklarının iyi olmasını sağlamaya çalış.çünkü ailen demiş ya pek hazırlıklı gb değiller diye. bu sefer ailenin gözünde hazırlıklı görünürlerse oldu bu iş inş :Saruboceq: opuyorumnanaktan

sedefonur cum sağolasın yorumun için ayyy ne diyosun kesinlikle bunu çok iyi değerlendiricem ve değerlendirtcem guclubacismile işimiz varsayımlara kalmasın yoksa ağlamalara devam yani..Umarım sorunsuz geçerde derin bi oh çekerim ay hadi inşallah mutlaka yazarım gelişmeleri..:enbuyukkk:

sedefonur cum sağolasın yorumun için ayyy ne diyosun kesinlikle bunu çok iyi değerlendiricem ve değerlendirtcem guclubacismile işimiz varsayımlara kalmasın yoksa ağlamalara devam yani..Umarım sorunsuz geçerde derin bi oh çekerim ay hadi inşallah mutlaka yazarım gelişmeleri..:enbuyukkk:

canım iyi haberlerini bekliyoruz dualarım seninle :Saruboceq: çünkü bu aşka saçma bi sebepten dolayı ayrılmak çok yazık olur :gitme: peki ne zaman gidiyosunuz ziyarete :eek:

çok güzel ya çok sevindim.

daha iyilerinide duyucaz tatlım ALLAH yardımcın olsun

X