Sadece ağlıyorum..!! :(

Ya farzet ki mesele cidden kilo, ki bence de gayet mantıksız bir sebep, ama diyelim ki öyle, 85 kilo bi erkek için çok bi kilo değil ki. Yani boyu çok çok kısa değilse şişman falan denmez o kiloya.

Belki de sizi vermeye kıyamıyorlar ama başka bahane bulamadıkları için kilo diyorlar.

Yerinizde olsam; annemle ya da babamla(artık hangisiyle daha yakınsanız) oturup konuşurum.. "Evet biraz kilosu fazla galiba,başka ne kusurları var sizce?" diye konuya girerim. Belki açıklarlar.. Hem o zaman neyi savunacağınızı bilirsiniz..Yok sorun sadece kiloysa işiniz kolay..
Hayırlı olsun inşallah..

banada aynısını demişlerdi kaçarım diye korktuklarından ki yapmazdım asla sen düşün karar ver ama acele etme dediler ama eşimin aileside beni istememişti sorun oradan basladı yani onlar öyle diyince ailemde çoğu şeyi sorun etti haksızda deillerdi ama bence sizin aileniz bahane ediyor kilolu olmaz diye bişimi var

Bana da öle deniliyor şimdi evlilik çocuk oyuncağı değil çok iyi düşün taşın kararını ver.. Allh allh diyorum bugn bu insanlar niye buaya geldi niyetimiz belli bizim dimi.İşte sevgilimin ailesi ne dedi die sorum iyi beğenmişler daha ayrıntılı konuşamadık ama umarım halolur ..

Yerinizde olsam; annemle ya da babamla(artık hangisiyle daha yakınsanız) oturup konuşurum.. "Evet biraz kilosu fazla galiba,başka ne kusurları var sizce?" diye konuya girerim. Belki açıklarlar.. Hem o zaman neyi savunacağınızı bilirsiniz..Yok sorun sadece kiloysa işiniz kolay..
Hayırlı olsun inşallah..
[/QUO

Annem le konuştuk işte"Kızım yokya diyor kilolu,bide giyimi yanlış seçmiş diyor o onu daha kilolu göstermiş"diyor.Gri keten bir pantolon,üzerine grili mavili çzgili gömlek fln öle gelmşti yok kumaş pantolon giymeli ve çizgisiz olmalymış öbürtürlü kilolu gösteriyormuş,çok rahat gelmiş gözlerine oysaki çocuk terden sırtı sırılsıklam olmuştu anlamadım valla. Umarım cnm inş

Belki de sizi vermeye kıyamıyorlar ama başka bahane bulamadıkları için kilo diyorlar.

Bak bunuda düşündüm ama annem 17 aydır sen çıktın çıkalı kendimi buna hazırlamıştım diyor.Acelemiz yok zamana bırakalım daha çok oturup konuşcaz diyor bilmiyorum tek bildiğim arada kaldım ve çok üzgünüm

Bence hiç üzme kendini, ortada ciddi bir sorun olsaydı mutlaka söylerlerdi sana. Zaten asla olmaz da dememişler. Anne-babaların genel taktiğidir bu, illaki bi kulp bulup kızı öyle bi ağlatırlar. Bana da yapmışlardı aynı şeyi, son dakika yok biz vazgeçtik demişlerdi, adamlar 1000 km yoldan gelmişler düşün. Sabaha kadar ağladım, sabah da biz senin ona olan sevgini denedik, bakalım sevginin ardında duracak mısın yoksa vaz mı geçeceksin dediler. Aileler böyle işte, hemen olur derlerse şımarıcaz mı sanıyolar nedir. Üzme sen kendini boşu boşuna, olur bu iş.

Kızzzz deniyorlar mı diyosun :bbo: o ne biçim şey yaa..Ama yok ya sanmıyorum da çok ağladığımı ve üzüldüğümü gördüler ztn diyorlarda kızım çok istediğin bariz belli anlıyoruz..eeeee .. cık kızm zamana bırakalım konuşalım..sen arada olmasan sevdiğin olmasa çoktan bitmişti bu iş düşün taşın kararını ver sen istiyosan dicek laf yok ama bu beni rahatsız ediyor ne de çok isterdim ki babam ve annem in beğenip olur kızım inş demelerini mafoldumben

aa sakin uzme kendini..tek kusuru kilosu,giyimi olsun..sen nasilsa bunlari degistirirsin zamanla.mutlu musun gerisini bosver..

aa sakin uzme kendini..tek kusuru kilosu,giyimi olsun..sen nasilsa bunlari degistirirsin zamanla.mutlu musun gerisini bosver..

Evet işte bende bunu diyorum ben derler toplarım onu..mutluydum dün e kadar birsürü hayaller kuruyordum ölesine moralim bozuldu ki ağlamakan başka bişi yapamadım bilmiyorum alh hakkımızda hayırlısını versin..

Valla arkadaşım, bu deneme işi bana mantıklı gelmedi.
ınsan sevgisini denemek bu kadar basit mi.
Sizin duygularınıza, seçimlerinize hiç mi güvenmiyorlar ve saygı duymuyorlar.
Dur bakalım deneyelim, biraz ağlatalım, bakalım ne kadar seviyormuş, mantığı bana saçma geldi.
Ciddi ciddi nedenini sorun. Sorun cidden kilo, görünüş vs ise, aile de olsa hak verilecek bir tarafı yok.

yok arkadaşım deneme olduğunu bende hiç ama hiç sanmıyorum.Güya babamın dedi coolfire öle her önüne geçeni beğenmez seçiciymdir vardır bişi güveniyorum kızıma demiş ama gel gör ki..ailesinemi taktılar çocuğamı anlamadım annem kiloyu,giyimi söyliyip duruyor asla olmıcak değil diyor zaman okdar

ne tuhaf şey ya... görüntüyle bir insanı yargılamak sen kısasın sen şişmansın sen uzunsun demek... önemli olan ikinizin görüntü olarak değilki karakter olarak uyması.. yıllar sonra ne malum senin kg almıycağın... bana kalırsa ailen biraz öküz altında buzağı aramış... işi yokuşa sürüyorlar..inşallah arzu ettiğin herşey istediğin gibi olur canım... ama çok büyük stres ve boşuna yaşatıyorlar..

Gerçekten böyle bir tepki beklemiyordum onlardan o yüzden çok ama çok şaşırdım 2 saate neden bağlıyolar bu konuyu die hani içine girilmeden anlaşılmaz yaa ama görüntü itibariyle kızının yanına yakışanı istermişş bende dedim nasıl ya okadar mı çirkin yüzüne bakılmıyo mu bu çocuğun yokk bembeyaz ek pak çocuk yüzüne asla bişi diyemem ama KıLO..!! deliriyorum ya bide zevkime şaşırıyolar 17 aydır ..Öle tabi 57 kiloyum bende ama bu gidişle 45 e düşerim sabahtan beri hiçbişi yemiyorum çok üzüldüm çookk.. güzel dileklerin için de sağol arkadaşım inş..

cok sacmaaaa
tabikide ailelerin onayi herseyden önce gelir
ama ortaya sunulan sebep "kilo" ise, hickimse kusura bakmasin ama onay monay dinlemezdim ben
biraksinlarda yanina yakisip yakismicani sen düsün
demekki begenmissinki seviyosun istiyosun
bence sevginin arkadasinda dur vazgecme

Vazgeçme düşüncesi hiç geçmedi aklımdan canım ama insan ister istemez sevdiğinin hakkında öle bişi düşünülünce ve bunu ben problem olarak görmeyipte önüme koyulunca çok zoruma gitti moralmen düştüm.Bakalım beni neler bekliyor allhm bana sabırlar versin herşey yoluna girsin.. Dedim tabi keşke brad pitt olaydı da sabah akşam kızınızı dövseydi,sövseydi bende hata dimi..Çocukda ne sigara var ne içki ne de kahve alışkanlığı hiçç amaa offf ıoff

Cok yazik...

Hani bunu arkadasiniz dese anlarim, genelde arkadaslar arasinda yapilir böyle seyler, (boyu kisa, kilolu, ..vs gibi) ama bunu bile saka olarak algilar insan, cünkü gercek olamayacak kadar basit ve kiricidir..

AMA bunu bir ANNE & BABAnin yapmasini coook kinadim, coook!!
Bu sebep degil, olamaz...

Bence seninle acik kartlar ile oynasinlar, eminim arkasinda baska bir neden yatiyordur.
Cünkü bir anne ve baba bukadar acimasiz olamaz...

Allah yardimcin olsun tatlim, skma canini, her is olacagina variyor...

Hayal kırıklığından başka bişi yok zihnimde mafoldumben mutsuzum..Çikolatacım iyi dileklerin için çok teşekkür ediyorum bekleyip göreceğim umarım hakkımızda hayırlısı olur..

Amin Tatlim, insallah...

Ama yinede kendini fazla üzme, yani yemeden icmeden keske kendini...

rabbim ailenide bu konuda yola getirir insallah..

ınşallh çikolatam..Fazla üzmemeye çalışıyorum ama elimde değil hayal edip de heyecanla beklediğim en mutlu günüm dediğim en mutsuz ağlamaklı günüm gecem oldu bu arada samsun lumusun çikolatam sevgilim de samsunlu.. Ahh ahh..nerden nerelere geldik yaa hayretlerdeyim..

X