sadece 1 tane fatiha ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esmaeslem

Annem . ∞. ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2013
861
20
sizden baslikda dedigim gibi annem icin tek 1 fatiha okumanizi istiyorum .. orda onun icinin mutlu huzurlu olmasini istiyorum .. :)

sizden baslikda dedigim gibi annem icin tek 1 fatiha okumanizi istiyorum .. orda onun icinin mutlu huzurlu olmasini istiyorum .. :)

tabiki canim 1 kere degil esmaeslemcim cok okuycam kendini biraz olsun toplamana sevindim annenin gurur duyacagi bir kiz olmani temenni ediyorum canim

Okudum canim bir senin annene bir benim melek kizima
Allah mekanlarini cennet etsin
Bizlere de onlarla ahir hayatta sonsuz kavusmayi nasip etsin insallah

başın saolsun ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN bende babamı kaybettim Allahım sabır versin fatiha okuycam annene tekrardan başın saolsun..

Bende okudum ablacım 2 kez.bundan sonra okuyunca anneni de ekliyecegim tüm ölmüşlerimize diye saya saya okuyorum...allah kabul etsin.ne hayırlı evlatsın sen...sen de aklına geldikçe oku.

Hatta mezarlıklardan geçerken orada yatanlara,kimsesizlere de oku.

önce peygamber efendimiz s.a.v nin-sonra ehli beyt ve ehli sünnetin sonra da senin isimlerini verdigin ölmüşlerinin ruhuna diye adayarak kabul eyle allah ım de tatlım...benim bilgim bu kadar umarım sana dogru aktarmışımdır ...

Peki ... cok tesekkur ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…