Ailemle nasıl başa çıkabilirim ?

Çok kötü birdurum gerçekten Allah kimseye yaşatmasın ama aileden yana insan sorun yaşayınca yanlış adamlara daha çok meylediyor Allah sonumuzu bu şekilde yapmasın ben ona hak veriyorum okulumu da okuyacam bırakmayı düşünmüyorum tek istediğim beni biraz Beymen seerbedt bıraksın bana sadece tek işi yapmaya değil her işi yapmaya ozendirsin insanız başımıza her şey geliyor oturup sadece ders çalışmami başka hayatımın olmamasını beklemesi beni yoruyor
Şuanda en doğrusu oturup ders çalışman başka hayatın olursa çalışamazsın zaten. Annene suç bulup durma.

Hayır gerçekten eğer eski kafam olsaydı evet boşlardim ama şuan hayatıma biri girse asla boslayavagimi düşünmüyorum kendimden çok eminim bu konuda. Çünkü o suursuz bağlanma yaşlarını geçtim çok şükür. Haklı haksız demiyorum tabiki de haklı ama okulumu tamamlamadim diye de o duygudan en güzel yaşlarim da mahrum kalmak bana acı veriyor zaten istediğim hiçbir şeyi yapamadm başaramadım bu hayatta ne hobi ne bir şey oraya gitme buraya gitme diye diye geldim bu yaşa sorun belki de bu kadar sıkmasındaydi biraz beni rahat bıraksaydi her şey daha iyi olacaktı belki de
Siz şuan yazdıklarınız da zaten okumak istemediğinizi belirtiyor gibi olmuşsunuz hem çabam yok diyip sonra bunu yazınca bana pek samimi gelmedi şuan bir engel olmamasına rağmen boşluyorsunuz birde kafanızı dağıtacak etmenler olduğunda hepten umursamaz olursunuz. Neyse sonuçta sizin hayatınız öz ya da manevi fark etmiyor çocuklar belli bir yaştan sonra kendi kararını verip hayatını yaşayabilir bunu net şekilde dile getirin beklentisini düşürsün

Annen senin iyiliğin için çabalıyor bence. Sen de bu kararlılık varken yakında yorulur vazgeçer.
Çalışmak istemen normal tabiki. Madem okumak istemiyorsun. İyi bir iş bulursan anneni ikna edersin. Onun asıl endişesi aceleyle yanlış ilişkiler yaşaman ya da yanlış evlilik yapman olabilir. Çünkü senin de asıl derdin bu sanki.

X