sadece 1 tane fatiha ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okudum canım Rabbim dualarımızı kabul etsin herkesin mekanı cennet olsun inşallah Rabbim senin birazda olsa içini ferahlatsın inşallah.

Allah rahmet eylesin canım,
Dualarına bu dünyada soyu kurumuş nesli tükenmiş tüm müslümanları da eklemeyi unutma.
Ve Aziz Mahmud Hüdayi hz. her kim bir Fatiha okuduğunda bizide anarsa o kişi ateşte yanmasın,suda boğulmasın ebediyen fakirli yüzü görmesin diye dua etmiştir.Onuda kat dualarına.Ve efendiler efendisini unutma
Allah annecigine ve senin vesilenle okudugumuz Fatihayı Şerifi tüm ebediyete göç etmiş Müslümanlara intikal ettirsin.AMİN

Allah rahmet eylesin canım,
Dualarına bu dünyada soyu kurumuş nesli tükenmiş tüm müslümanları da eklemeyi unutma.
Ve Aziz Mahmud Hüdayi hz. her kim bir Fatiha okuduğunda bizide anarsa o kişi ateşte yanmasın,suda boğulmasın ebediyen fakirli yüzü görmesin diye dua etmiştir.Onuda kat dualarına.Ve efendiler efendisini unutma
Allah annecigine ve senin vesilenle okudugumuz Fatihayı Şerifi tüm ebediyete göç etmiş Müslümanlara intikal ettirsin.AMİN

Amin,peki tesekkur ederim

Allah rahmet eylesin tatlım, mekanı cennet olsun inş. Ben de okudum ve aklıma geldikçe de okuyacağım inş. annenin ruhuna da hediye ederim

bundan böyle her aklıma gelmede annene de okuyacağım canım bende
Allah rahmet etsin
ancak konuyu yanlış yere açmişsın
dualarmız sizinle bölümüne açarsan oradada takip eden arkadaşlar var

sizden baslikda dedigim gibi annem icin tek 1 fatiha okumanizi istiyorum .. orda onun icinin mutlu huzurlu olmasini istiyorum .. :)

Okudum canim bir senin annene bir benim melek kizima
Allah mekanlarini cennet etsin
Bizlere de onlarla ahir hayatta sonsuz kavusmayi nasip etsin insallah

mekanları cennet olsun.başınız sağolsun... bir annen birde melekyarum melekyavruna okudum..İkinizin içide mutluluk ve huzurla dolsun başka kötü olaylarla karşılaşmayın inşallah...

senin annen ve melekyavrum'un kızı için ayrı ayrı 3 ihlas 1 fatiha okudum.allah kabul etsin mekanları cennet olsun inş.

Canım bende okudum ruhu huzurla dolsun...Başın sağolsun...

Gece dualarımda zaten bütün ölmüşlerin ruhuna derim hep Allah kabul eder inşallah ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X