Sadakatsiz sevgili konusunda yardima ihtiyacim var

Nasil guzel dediniz. Gercekten bazi yorumlari okuyunca kendime geliyorum. Eger o sadakatli olsaydi inanin ben onu her haliyle severdim. Zaten bir cok kotu gununde yaninda da oldum. Malesef bazilari omur boyu onun yaninda ola bileceklerin kiymetini bilmiyor. Acitan tecrube oldu ama olsun. Tesekkur ederim

Soğuman isabet olmuş, fırsat bu fırsat kurtul o adamdan arkana bile bakma, tiktokta kendini stalklatıcak adam için efor harcayacağına kendine yatırım yap, kendini geliştir. genceciksin daha.

Soğuman isabet olmuş, fırsat bu fırsat kurtul o adamdan arkana bile bakma, tiktokta kendini stalklatıcak adam için efor harcayacağına kendine yatırım yap, kendini geliştir. genceciksin daha.
Merak etmeyin kendimi gelistiyorum. Hatta su an tez bile yaziyorum. Lutfen egitim hayatimdan konusmayalim. Eger yazim yanlisim varsa da affola, hem oldugum psikoloji, hem yillardir Vatandan uzakta yasamanin etkisi olmustur.

Merak etmeyin kendimi gelistiyorum. Hatta su an tez bile yaziyorum. Lutfen egitim hayatimdan konusmayalim. Eger yazim yanlisim varsa da affola, hem oldugum psikoloji, hem yillardir Vatandan uzakta yasamanin etkisi olmustur.
Genel olarak söyledim, adamın psikolojini etkilediğini tahmin ettiğim için motive olmak için kendine yönel ve kendine değer ver mesajını vermeye çalıştım.

Abazan abazan aranıyor işte bırak aranmaya devam etsin barzo. Bir de isteğini kabul etmiyor haspam. Dünyada tek erkek bu mu kaldı sanıyorsun da tiktok denen zimbirtidan bile ava çıkan birinin tribini çekiyorsun? Kadınlar, kadınlarımız kendi değerinizi bilin artık gözünüzü seveyim. Sevgilisi olduğu halde ağzından salyalar aka aka milletin videolarını izleyip aleni şekilde yorum yalan birini yolda görsen yolunu değiştir bence bir daha

22 Yasındakı aklı basındakı ınsanın yapmayacagı seylerı 35 yasındakı koca ınsan yapıyor. Acilen ayrıl en acilinden..

Ne guzel yazmissin. Gordugumde soktaydim, hic yakistiramadim ona. Megerse insanlari tanimak kolay degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…