Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
içim açıldı:):) ne güzel up uzun sağlıklı saçlıları varmış forumumuzun.ben de uzatıyorum şu an kürle:)uzadı da:)belime gelmesini çok istiyorum..gelsin ben de eklerim..

evde kendinmi boyuyorsun canım?ikinci fotoğraftaki rengi güzelmiş.bende röfleli saçlarımı boyamak istiyorum acaba bu kaç numara boya?

evet canım kendim boyuyorum loreal recital preference 6.1 ultra açıcı küllü kahve

ama ben koyu kumral doğal saç rengimin üzerine boyadım, röflede nasıl bir sonuç verir bilmiyorum

meraba saçların cok sağlıklı duruyor nasıl uzattın uzatırken ne sıklıkla kestirdin kırılmaması için bişey yaptınmı biraz bilgi verebilirmisin

Tesekkür ederim canım 4-5 ayda bir 5 cm filan kestiriyorum onun dışında hic bisey uygulamıyorum saclarıma :) kırılmaması içinde cok gerekli olmadıkca sacımı sekillendircilerin ısılarına maruz bırakmıyorum

tesekkür ediyorum :) peki o 4-5 ayda ne kadar kırılıyor saçların ben hiç dayanamıyorum az bi kırık görsem hemen kestirmek istiyorum bu yüzdende uzatamıyorum

tesekkür ediyorum :) peki o 4-5 ayda ne kadar kırılıyor saçların ben hiç dayanamıyorum az bi kırık görsem hemen kestirmek istiyorum bu yüzdende uzatamıyorum

Aslında kırılma degilde inceliyor uclar canım o yüzden kestiriyorum

Son düzenleme:
kestırme canım yaaa saclarımız bırak uzasın kırıkta aldırmak ıstersen kendın evde al yanı nette evden kırık alam dıye bırsuru baslık var

evet 2 aydır kestirmiyorum gecen gün kendim kestim kırıkları ama ertesi gün tekrar kırılıyor ben kestiğim zaman..makastanmı saçtanmı anlamadım işlemde yapmıyorum üstelik

kızlar saclarınız neden bu kadar cok kırılıyor yawww uclarına bısıler suruyomusunuz eger ısıtıcı kullanıyosanız

o zaman senın ısıne cok yarayacak bı yontem soyluyorum hazırmısın saclarının durulama suyuna sırke koy saclarını hem parlatır hemde korur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…