Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
daha yeni turplu suya başladım şampuanada sarımsak koydum bakalım faydası olcakmı

sinamekiyi ilk yapıp konu açan bendim.saçım normalde de hızlı uzar zaten de onu yapınca birden pat diye uzamıştı..

fakat sorun şu ki zamanla etkisini kaybedip eskisi gibi uzatmamaya başlıyo
saçımın o ara uzayası varmış sanırım bide resmen inanamamıştım uzamasına.. daha da öyle bişey başıma gelmedi zaten.. şuan ayda 4-5 cm kadar uzuyor. bakımlarla.

ama artık sinameki yapmıyorum.uzun vadede iyi bişey olmadığını düşünüyorum aylarca yapmış biri olarak...

Son düzenleme:
Kizlar bu da banyodan sonraki dogal hali:

Ilk koydugum iki resimde saclarimi örüp acmistim. Dogal halini de koyayim dedim. Uclari biraz yipranik ama o kadar boyaya aciciya bu kadar yipranma olsun artik. Kafamdaki o pempemsi parlaklik arka plandaki perdeden kaynaklaniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
diplerden kendi rengi cıkmaya baslamıs saclarının...ama guzel dolgun gozkuyor boyuda iyi saclarının

haftada bir ya da 2 gün çörekotu yağı sürüp yatıyorum..sabah kalktığımda diğer yağlar gibi olmuyor.büyük bölümünü saç emiyor

sonra sarımsaklı şampuanla yıkıyorum.kendime özel komili zeytinyağlıdan alıp içine 6-7 diş sarımsak koydum baya bi gider tek kişiye o şampuan .. 1 kez onunla bir kez de normal şampuanla yıkıyorum hem yumuşuacık kolay taranıyor hem de saçım çok az dökülüyor

umudum yoktu ilk başta ama hadi bi deniyim dedim "ölümden başka her derde devadır" sözünden yola çıkarak ve ayda 4-5 cm uzama oldu.. ve çok sevindim gerçekten çok besleyici bir yağ olduğunu biliyodum ama saçımda da denedim ve faydasını gördüm.

hem çok pratik geliyor bana öyle kat karıştır sür..zor geliyor artık .hemen sürülüyo saça 2 dk da halledip yatıyorum kalkıp yıkıyorum

tavsiye ederim kısacası..

Slania siyah bence açık kumraldan çok daha harika etki bırakmış canım, yalnız bakımını ve boyarken en kaliteli boyayı kullanırsan ışıltısını hayal edemiyorum hele birde dediğin gibi uzatırsan kelimenin tam anlamıyla nasıl derler "Tadından yenmez"

diplerden kendi rengi cıkmaya baslamıs saclarının...ama guzel dolgun gozkuyor boyuda iyi saclarının

Bana dedin sanirim üzerime alindim :26: Evet malesef bir süre 2 renk sacla gezmeye mahkumum. Siyah boya malum acildimi cok yipraniyor saclar. Iyice uzasin yavas yavas keserek kurtulacagim o siyahlardan. Tesekkür ederim bu arada.

Tesekkür ederim canim Uzatana kadar boyamayacagim, annem istemiyor. Dogal sac rengini özledim diyor. Yasim da genc, acikcasi siyah biraz agir duruyor bende. Hele su üniversiteye bir gideyim o zaman denemedigim renk kalmayacak.

Ilk resimde saclarinin rengi hosuma gitti, ikincisinde kesimi. :128:

Kızlar bu da benim saçlarım resmin üzerine tıklayınca büyük hali belli oluyor.

2. hali de güzel ama ben ilk halini daha çok beğendim cnm daha aydınlık göstermiş yüzünü...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…