Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
iyide canım saçını tam olarak çekmemişsinki:79:bu fotoğrafta ne şekli ne uzunluğu nede gürmü canlımı seyrekmi hiçbirşey anlaşılmıyor:44:sadece tepe noktasıyla nasıl yorum yapabilirizki:44:çok hafif yan kısmı görünmüş ama oda yeterli değil haliyle:KK19:sen en iyisi birinden rica et o çeksin seni o zaman uzaktan çekilirse anlaşılır saçının güzelliği:KK61:

haklısın da çekemedim kendm. öyle yapayım en iyisi çekince eklerm:)

dilancım saçındaki dalgalar çok güzel olmuş
bende örüyorum ama daha sık oluyo
jöle vs kullanıyomusun bide düz mü balık sırtımı örüyosun
ben 2 tane balık sırtı yapıyorum sanrım ince alıyorum bi anlatsan ay çok soru sordumm

Son düzenleyen: Moderatör:
dilancım saçındaki dalgalar çok güzel olmuş
bende örüyorum ama daha sık oluyo
jöle vs kullanıyomusun bide düz mü balık sırtımı örüyosun
ben 2 tane balık sırtı yapıyorum sanrım ince alıyorum bi anlatsan ay çok soru sordumm

bence bu saç örgü değil kalın maşa

bu da benim saçımm...:KK69::KK69:
$M209.JPG

selam kızlar..herkesın saçları guzel bence :nazar: :KK52: kendı saçlarmıda koyayım bari normalde duzler hep kıvırcık yapmaya uğraşıyorum elımde maşa :KK1: :KK52: buyrun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

selam kızlar..herkesın saçları guzel bence :nazar: :KK52: kendı saçlarmıda koyayım bari normalde duzler hep kıvırcık yapmaya uğraşıyorum elımde maşa :KK1: :KK52: buyrun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Saçlarına hasta oldum :nazar:
Benim saçlarım kıvırcık. Kıvırcık saçı olup onlara aşık olan nadir insanlardanım. Uzasınlar istiyorum ama zor tabi :21:

Uzuyolar da düz saç 5 cm uzuyo fark ediyo benim saçın 5 cm uzamış gibi gözükmesi için 25 cm uzaması lazım:KK9:
Benim saçımda belime kadardı ama hiç bakım yapmadığım için uçları iğrenç olmuştu. Ben de bir farklılık aradım boynuma kadar kestirdim sanırım şimdi küstüler bana nazlanıyolar uzamak konusunda:26:

çok sağlıklı ve hoş duruyor fakat çok fazla uzun :96:
bence uçlarından kot eteğinin hizasına kadar kestirmelisin

Masallah cok güzel saclarin. :nazar: :KK69: Benim hayalim bu uzunluk. Bayilirim uzun saca...

Sac rengin cok hosmus. :KK61:

teşekkürler....

Rica ederim canim. :KK71:
Boya mi kendi rengi mi?

X