Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar bende bugün kestirdim. Kısa oldu biraz ama fikrinizi alabilir miyim ??

Son düzenleyen: Moderatör:
woow çok iddialı bir kesim ve sana çook yakışmış suratının yapısınaa falan çok güzel güle güle kullan canım :KK71:

ayy çok teşekkür ederim canıım ya :)
içime sinmedi gibi biraz ama alışıcam sanırım
mecbur alışmamda lazım zaten :p

ayy çok teşekkür ederim canıım ya :)
içime sinmedi gibi biraz ama alışıcam sanırım
mecbur alışmamda lazım zaten :p

İlk öyle olur bu kadar kısa kestirmeme rağmen ilk başlar bende garipsedim :KK53:
elimi atıyorum saç yok sonra alıştım uzadı tekrar kestirdim :KK9:
:

Son düzenleme:
yüzünüze yakışmış nasıl cesaret ettiniz önceden demi kısaydı saçlarınız büyük cesaret gerçekten

çok teşekkür ederim kızlar. valla kuaförüm sağolsun dinlemedi beni bana bırak dedi. Böyle bişi çıktı ortaya :))

çok havalı ve modern, kısa saçı ben daha çok seviyorum :))
çok yakışmış bence..saçlarım düz olsa ben de kesitirirdim bu modelden ama benimki dalgalı , ben böyle kestirirsem telefon kordonu gibi olur saçlarım :KK70: rengine de birşeyler yap bence gölge ,balyaj gibi..kısa saça çok yakışır..

Dilannnn cok hos saclarin ne güzel uzatmissin öyle :KK31: :nazar: Bir sene icinde ben de öyle uzatabilir miyim ki acaba? Sinameki kullaniyorum bi ara birakmistim tekrar basladim bu sefer daha düzenli kullanacagim umarim 2012ye istedigim uzunluktaki saclarla girerim. :97:

tatlım saclarımın sırrını verıyorum;anneannem:KK1:
saclarımın ucunu hep o keser elıde ınanılmaz ugurludur.belkı sacma gelıcek sıze ama cıdden oyledır kımın sacını kesse sacları gurlesır ve uzar ama tabıı sana verdıgım bu sır bı ısıne yaramıcak malesef:26:

Yüzün bu açıdan harika görünüyor. :nazar:

Saç şekli de yakışmış aslında ama uzun saç daha iyi olurdu bence. Hem yaşı da daha genç gösteriyor uzun olunca. Didem Taslan'a çok benzemişsin.

$Fotoğraf0197.jpg

ekleyebildim mi bilemiyorum:S

bende bi cenabetlik var galiba:KK53:

iyide canım saçını tam olarak çekmemişsinki:79:bu fotoğrafta ne şekli ne uzunluğu nede gürmü canlımı seyrekmi hiçbirşey anlaşılmıyor:44:sadece tepe noktasıyla nasıl yorum yapabilirizki:44:çok hafif yan kısmı görünmüş ama oda yeterli değil haliyle:KK19:sen en iyisi birinden rica et o çeksin seni o zaman uzaktan çekilirse anlaşılır saçının güzelliği:KK61:

X