Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
inşallah canım. o dediğiniz kürü yapıcam hemen sonuç almak istiyorumm:KK52: gece yatsam kalksam belime gelmiş olsa keşkee:109:

geçen sene ben de senin gibiydim
şimdi belimde ama dikkat ettim ki ya örülü ya topuz ya da kış olduğundan olası şapkaların berelerin içine hapsolmuş...
2012 ye erkek tipi saç ile girmeyi düşünüyorum zaman zaman
Allah'ım sen aklımı koru :18:

bu saçlarının doğal rengimi canım:44:eğer öyleyse çok güzel rengi var benim böyle saçım olsa hiç boyatmazdım herhalde :KK16:en fazla aralarına birkaç ton açık çok az paket attırırdım sadece ışık versin diye.onun dışında hem rengi hemde uzun ve canlı oluşu çok güzel canım:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
$07012011060.jpg

Çok mu berbat yorum... :KK6:

bu saçlarının doğal rengimi canım:44:eğer öyleyse çok güzel rengi var benim böyle saçım olsa hiç boyatmazdım herhalde :KK16:en fazla aralarına birkaç ton açık çok az paket attırırdım sadece ışık versin diye.onun dışında hem rengi hemde uzun ve canlı oluşu çok güzel canım:nazar:

teşekkür ederim malesef çakma karamelim =))
normalde saçlarım siyaha çok yakındır ve kısacıktır hep..
bu sene bir değişiklik yaptım ve uzattım ilk defa..

geçen sene ben de senin gibiydim
şimdi belimde ama dikkat ettim ki ya örülü ya topuz ya da kış olduğundan olası şapkaların berelerin içine hapsolmuş...
2012 ye erkek tipi saç ile girmeyi düşünüyorum zaman zaman
Allah'ım sen aklımı koru :18:

ay cok güldüm yorumuna cnm allahım kkontess arkadasımın aklını koru :)):bende dua ettım senın ıcın hehheh:KK24:

Düzleştirilmiş hali...

Evde maşalanmış hali...

Doğal hali...Jöle vs... yok.

$29062009064.jpg

$29062009066.jpg
kızlar ormustum saclarımı burda nası olmus
ustune tıklıyınca daha buyuk cıkıomus yenı fark ettım:)))

Son düzenleme:
oha öldüm bittim :KK52::KK52: tam istediğim saçlar ve renk de öyle:KK76:

güzelmiş berenmiş.begendim ben.bende uzun zaman acık renk kulladım saçlarımı seninkine benzer renk.ama 1 yıldır hiç boyamadım kendi saç rengim geri geldi koyu.aman hiç sevmiyorum.eşim koyu seviyor aslında ben sarı.dogum yapınca tekrar acık bir renge boyayacagım.fırsat bulunca her iki saç renkli resimlerimi koyarım

X