Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
aaaaa tamam tamam ben senin mesajından alıntı yapınca göründü o zaman:KK1:maşallah deyim canım gerçekten çok hoşmuş saçların :nazar:rengide parlaklığıda uzunluğuda güzel:nazar::nazar:

gece yatmadan saçlarımı yıkayıp toplayarak üzerine yatıyorum...
sabah kalkınca öyle oluyo...
eğer kurutursam da düz oluyo...
çok avantajlı saçım var benim
....:nazar:

aynn aynn benim saçımın aynısı renk şekil fln sadece kurutursam daha düz oluyo toplayıncada aynı öyle dalgalı :KK61:

oooo süper cnm 1. ve 2. deki renginede bayıldım ayrıca kocaman maasallah:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
SAÇIMIN PLATİN BOYALI VE DOĞAL RENGİYLE MRK EDEN VE RESİM İSTEYEN ARKADAŞLARA.

ALTTAKİLERDE DOĞAL RENGİ

MYDECEBBER VE KONTES SAÇLARINIZ ÇOK HOŞŞ:nazar::nazar: VE UZUN.ÇOK UZUN SAÇI ÇOKK ÖZELDİM.İNŞALLAH BENİMKİLERDE UZAYACAK YAZA KADAR.

KIZIM EKLERKEN GÖRDÜ BENİŞDE EKLE ANNE DEDİ DURDU İŞDE KIIZMIN SAÇLARI:nazar::nazar:
ÜSTTEKİ 1 YAŞINDAKİ SAÇI.

kontess 2. resimdeki hali çok güzel saçlarininn çok begendimmm:KK16:

senin sac uzatma formulunu bi ara deniyordum hamile kalinca normal dusa bile erinir oldum:KK36:

ama tekrar baslicam..

bu arada sen hangi masayi kullaniyorsun?:44:

:nazar:çok iyi yapmışsın cnm topiğin en güzel saçı işte kendiside öyle çok tatlı maaşallah ama ben senin bu kadar büyük bir kızın olabilecegini tahmin bile etmezdim sana da platin gayet güzel yakışıyor dogal rengide iddialı ayrıca

1 yaşındaki saç rengine bayıldım:KK69:maşallah maşallah:nazar::nazar:şimdiki halide pek bir havalı ya çok tatlı Allah anasına babasına bağışlasın canım.şimdiden böyleyse ileride çok canlar yakar bu şirine:82:

kontess 2. resimdeki hali çok güzel saçlarininn çok begendimmm:KK16:

senin sac uzatma formulunu bi ara deniyordum hamile kalinca normal dusa bile erinir oldum:KK36:

ama tekrar baslicam..

bu arada sen hangi masayi kullaniyorsun?:44:

braun ec1 saç maşası kullanıyorum canım
teşekkür ederim
o rengi ben de çok beğenmiştim ama aynısını tutturamadı kuaförüm ne yazık ki...

X