Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Te$ekkür ederim.
Evet canim dogal rengi:KK34:
kizlar babylissin 19 mmlik masasini almak istiyorum
sizce benim saçimda dalgalar kalici olurmu:97:
kalici olmasi icin ozel birsey uygulaniyormu

cnm senin saçlarının doğal halinde de dalga var ztn tutar bence..kalıcı olması için birşey kullanmıyorum ben ama istenirse köpük kullanılabilir ya da sprey..

benim saçlarımda geçen sene belime kadar inmişti aklıma girdiler saçımı platine boyatımm ve sonuçç saçlarım yıprandı naylon gibi oldu.bende kestire işde bu boya geldiler. saçlarım az biraz daha sık olmasını isterdim.burdaki arkadaşların saçları hem dalgalı hemde gür.benimkide pırasa gibi çok hafif dalgası var.bu arada kendi rengi de uzadı uçtakiler boya.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bunlar da benim saçlarım. yıprandı malesef düzleştirici maşa fön derken , çok uzundu kestirmek zorunda kaldım:KK43:

Eklentiler

• $23535_370116172519_592757519_3604131_7872044_n.JPG
    $23535_370116172519_592757519_3604131_7872044_n.JPG
    27,3 KB · Görüntüleme: 48
Allah korusun canım
bi doktora görün istersen?

doktora görünsemde ilaç kullanamam cnm 31 haftalık hamileyim.işim altara kaldı gerçi hiç denemedim ama o kadar kullananlar var banada birşey çıkar herhalde :)

:KK69: tşk ederim canım :) minik kızın var sanırım :) allah bağışlasın :emir_bebek:

sağol cnm 2 yasında o benim en büyük şansım.

kızlar bunlar da benim saçlarım. yıprandı malesef düzleştirici maşa fön derken , çok uzundu kestirmek zorunda kaldım:KK43:

geyet saglıklı duruyor cnm masalllah:nazar:

doktora görünsemde ilaç kullanamam cnm 31 haftalık hamileyim.işim altara kaldı gerçi hiç denemedim ama o kadar kullananlar var banada birşey çıkar herhalde :)

geyet saglıklı duruyor cnm masalllah:nazar:

tşkler canm inş uzar biraz ya ya senin saçlarına bayıdımm maşallah...:nazar:

benim saçlarımda geçen sene belime kadar inmişti aklıma girdiler saçımı platine boyatımm ve sonuçç saçlarım yıprandı naylon gibi oldu.bende kestire işde bu boya geldiler. saçlarım az biraz daha sık olmasını isterdim.burdaki arkadaşların saçları hem dalgalı hemde gür.benimkide pırasa gibi çok hafif dalgası var.bu arada kendi rengi de uzadı uçtakiler boya.

cnm saçların oldukca sağlıklı gözukuyor bu modelde yakısmıs .platın halınıde eklermısn desem çok olurmuyum:)

Uzun halinden resimler var mı gülçin ekleyebilir misin, çok elit güzel rengi varmış uçlardaki renk tonunun giderek koyulaşması daha bi farklı olmuş ama doğal gibi yoktur tabikide, yinede kesimden önceki boyalı ve boyasız halini merak ettim.

topiğimde var canım
görmek istersen.
darısı başına inş

woooow masallah su an da böyleler mi saclarin ? :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
canim sence dökülen saclar mi azaldi yoksa daha cok mu cikti ? benim saclarim cok sönük de..
ince telli, agir, düz ve pek dolgun da sayilmaz..

sarmisakli kürü yapabilirim de, bimeks türk ürünü sanirim dimi ? sinameki ney ki ??

X