Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
her platini sevmem ben ama bu süpermiş uç kısımlarındaki renk harika ilk baktığımda postiş sandım ama üst kısım daha mı açık duruyor yoksa ışıktan mı öyle..:26:

Son düzenleyen: Moderatör:
Düz - Dalgalı iki halinide ekledim :108:[/QUOTE]

canım çok güzel saçların

şuan ordakinden daha uzunlar canım
dökülme de azaldı saç da çıktı minik minik
sarmsaklı şampuanın işi bu.
bemiks bir b vitamini,yurt dışında olmuyor sanırsam evet
sinameki de bir ot

şuan ordakinden daha uzunlar canım
dökülme de azaldı saç da çıktı minik minik
sarmsaklı şampuanın işi bu.
bemiks bir b vitamini,yurt dışında olmuyor sanırsam evet
sinameki de bir ot

ciktiysa denemeye deger vallahi..
hazir sarmisakli sampuan yok mudur acaba eczanede falan ?
bemiksi Türkiyeye gidince almaliyim, bemiks diyince eczaciya bulurum dimi ?
sinameki otunun latincesini vikipediden baktim almanca karsilik bulamadim daha dogrusu bir ot familyasini buldum. pakette falansa latince olarak ne yaziyor bakabilir misin ? fabacae gibi ..
ay Türkiyede yasamak istiyorum bu ne burada bisey bulunmuyo

:13:
sana katilmamak elde degil canim..
senin saclarini topiginde bende gormustum ve hayran kalmistim masallah cok guzeller
ama burda gozumden kacmis sanirim goremedim
yoksa yorum yapmadan gecmezdim:96:

:13:
sana katilmamak elde degil canim..
senin saclarini topiginde bende gormustum ve hayran kalmistim masallah cok guzeller
ama burda gozumden kacmis sanirim goremedim
yoksa yorum yapmadan gecmezdim:96:

evet ya bende merak ettim şimdisanırım görmedim bende.tekrar koyarmısın canım yada hangi sayfada olduğunu biliyosan numarasını ver bizde görelim

hazırları da var canım,aktarlarda satılıyor.
ama ne derece işe yararlar bi fikrim yok.
bemiks ampül dersen eczacı verir doğru şeyi.
ben sinamekiyi açık almıştım kuşum yani bi sepette oluyolar adam poşetleyip veriyor,o yüzden poşette isim filan yazmıyor.benim topikte bi sor istersen almanca ismini,bilen insanlar vardı ama ben almanca bilmediğim için aklımda kalmıyor:18:

evet ya bende merak ettim şimdisanırım görmedim bende.tekrar koyarmısın canım yada hangi sayfada olduğunu biliyosan numarasını ver bizde görelim

şu şekilde gidereyim canım merakını ;

son foto 2 ay öncesine ait, şuanda o halinden 3-4cm daha uzun

masallah ne güzel saclarin var. saclarin dogal olarak düz mü yoksa az dalgali mi ? ben masa yaptigimda 1-2 saate yok oluyor bukleler yavas yavas.. bana bi önerin varmi ? ve sinameki nedir ?

Çok çok teşekkür ederim cnm biraz geç gördüm yorumunu:)
Sinamei bir ottur forumda birçok başlık altında formül verildi haftada bir uyguluyorum ve oldukça yararını gördüm..Denemek istersen mesaj atabilirsin anlatabilirim :))
Saçlarım çok düz değil çok hafif dalgalıdır..Ama bişiy yapmadıım zaman salık bıraksamda hoş duran bi dalga analtabildim mi:)
Yani ne düz ne kıvırcıkkk. Ayy bi anlatamadı

Öneriye gelinceee şekilledirici sprey fln kullanmıyorum kalıcı olması için..Saçların yapısına göre maşa kullanılmaı bence bazı saçlarda kalın maşa tutar mesela bazılarında ise 32lik tutmaz..Saç çok düzsee tutmuyor fazla :)
Sadece ısıdan koruyucu sprey kullanıyorum şekilledirirken maşa için ve düzleştirici için ayrı oluyor ya onlardan.. Tavsiye edrim hem kırmıyor..:)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…