Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
öyle bi model hiç görmedim..kendi saçları değil miymiş yani..öyle biri olsa iyi kötü bilinirdi galibaa:uhm:

fotolar katalog çekimi gibi duruyordu pek inandırıcı değildi. bi bayan da bu model demişti de ondan sordum kızın günahını almayım da guclubacismile

Bende saçlarımı böyle itiyorum ama ne kadar yakışır bilmiyorum karasızım bu konuda bu arada kuaförüme göstericem saçını kıskandım biraz :-) Güzel saç kesimi özelikle perçemlerine bayıldım ..:lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
fotolar katalog çekimi gibi duruyordu pek inandırıcı değildi. bi bayan da bu model demişti de ondan sordum kızın günahını almayım da guclubacismile

eğer aynı kişiden bahsediyorsak başka fotolarını da koymuştu kendi saçları :)
kızıl saçlı çok sağlıklı duruyordu maşallah diyelim

kiz saclarin ne kadar güzellermis öyle, renk de yakismis canim:nazar:

saclarinin bir resmini ekleyebilir misin ? veya yüzünün sadece

fotografımı ekleyemem ama anladığın kadar tarif ediyim..
yüzüm küçük yüzüme oranla burnum büüktür ve kemerlidir bi takıntım var oyüzden saçlarımı kısa kestirmem perçem ve kahkül de yaptırmamsempatiksalakcinni saçalrım uzun şimdi boyundan aldırmıcam benim için önemli olan ön kısım bi türlü güzel olmaz bnm saçlarımın önü katları hep yamuk keserler fln.......öne nasıl bi sekil versembilemiyorum yüzüm küçük olduğu için önleri hep toplarım ama toplamak istemiyorum açık olsn ama yüzümde küçük görünmesin böle karmakarışık bişi işte-tatlicadiarzu-

kiz saclarin ne kadar güzellermis öyle, renk de yakismis canim:nazar:

saol canım olumunekankayizsmile

ne kadar uzunmuş saçların bayıldımm laelaelaelaelae ..bennm omuzlarımda sen ne kadar sürede uzuttın saçları cnm :ecrin_bebek:

bana mı diyorsun canım?
3ayda göğüs hizamdan belime kadar uzattım.
topiğim var bu konuyla ilgili.
istersen bakabilirsinsempatiksalakcinni

üstüm siyah saç siyah biraz boğuk bi fotoğraf olmuş ama neyse artık =)

Eklentiler

• $100_1307.jpg
    $100_1307.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 52
fotografımı ekleyemem ama anladığın kadar tarif ediyim..
yüzüm küçük yüzüme oranla burnum büüktür ve kemerlidir bi takıntım var oyüzden saçlarımı kısa kestirmem perçem ve kahkül de yaptırmamsempatiksalakcinni saçalrım uzun şimdi boyundan aldırmıcam benim için önemli olan ön kısım bi türlü güzel olmaz bnm saçlarımın önü katları hep yamuk keserler fln.......öne nasıl bi sekil versembilemiyorum yüzüm küçük olduğu için önleri hep toplarım ama toplamak istemiyorum açık olsn ama yüzümde küçük görünmesin böle karmakarışık bişi işte-tatlicadiarzu-

bunlar nasil ?

sağdakide benim kızlar. güneş ve gölge fotoğraflarda saç rengini etkileyebiliyor. saçlarımın altı boyalı gibi çıkmış :))
sizce saçımı bob modeli kestirsem yakışır mı? uzun veya hafif kısa.. şimdi boyu bu kadar değil belime yaklaştı ama uğraşması zor geliyor artık benneyaptımki

Eklentiler

• $39710940.jpg
    $39710940.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 62
sağdakide benim kızlar. güneş ve gölge fotoğraflarda saç rengini etkileyebiliyor. saçlarımın altı boyalı gibi çıkmış :))
sizce saçımı bob modeli kestirsem yakışır mı? uzun veya hafif kısa.. şimdi boyu bu kadar değil belime yaklaştı ama uğraşması zor geliyor artık benneyaptımki

değişiklik istiyorsan yakısır cnm

X