Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
yıllardır uzun kullandığım saçımı dün yoğun istek üzerine kestirdim alışamadım hala sanırım özledim saçlarımı eski hali

Son düzenleyen: Moderatör:
yıllardır uzun kullandığım saçımı dün yoğun istek üzerine kestirdim alışamadım hala sanırım özledim saçlarımı eski hali

simdiki halinin resmi yok mu ? Bende kestirdim ve sanki saclarim cooook kisalmis gibime geliyor alismam lazim

simdiki halinin resmi yok mu ? Bende kestirdim ve sanki saclarim cooook kisalmis gibime geliyor alismam lazim

henüz çekmedim bende alışmaya çalışıyorum çok az kişi farkettı kestiğimi az kestiğimi söylüyorlar onun içim rahat çok kısaltmadım :)

cnm bence de sen abartmışsın gibime geldi saçların çok güzel nedden böyle bişşey yazdın anlamadım hhaa desen saçlarımın boyunu 1 karış kısalttım o zaman anlarım ama sen sadece 1 parmak kesmişsin ve üzülüyorsun enteresan cnm neyse güle güle uzat diyelim bizde :)))

ben böyle saçlardan hiç hoşlanmıyorum.

salkım saçak şekilsiz geliyor bana ..benim fikkrim tabi bu :))

Son düzenleyen: Moderatör:

henüz çekmedim bende alışmaya çalışıyorum çok az kişi farkettı kestiğimi az kestiğimi söylüyorlar onun içim rahat çok kısaltmadım :)

görmek isterdim dogrusu. ben mahvediyorum sacimi ya.. kafaya biseyler estikce saclar degisiyor

uçları incelmiş zaten kötü görünüyomuş canım kestirmekle iyi yapmışsın kanımca:nazar:
yeni fotosunu koyda görelim

Saçlarda ideal olan kök uç kalınlığını eşitleyebilmek, eğer saçlarınız uçlara doğru inceliyorsa ve katlı kesim kullanmıyorsanız bilinki tehlike çanları çalmak üzere, katlı kesimi bir türlü anlıyamıyorum, tarzmış değişik görünmekmiş bence bunlar boş, eşit hizada olduğunda sağlıklı olup olmadıklarını anlamak da daha kolay, uçlardaki kırıklar da daha az, enteresandır buradaki resimlere yapılan yorumlarda birşey dikkatimi çekti ne zaman gerçekten uzun ve güzel saçlara sahip biri resim eklese altına hemen mesajlar düşüyo, aa güzelmiş ama biraz kestirsen, kat attırsan diye, arkadaşımız da kestirmeye karar verirse bu defa keşke benimde seninkiler gibi olsa hiç kestirmezdim, kestirdim uzamıyor gibi yakarışlar yükseliyor. Burda bir tezat var, kadının doğal aksesuarı saçlarıdır bunu unutmayın.

yok kısss benim arkadaşımda kestirdi 90 kilooo veee okdr tatlı oldukiii anlatamam:)bence yüzü fazla uzun olana yakışmaz iyicene yüzü uzatır bu modelll..yuvarlak yüz için daha iyi giidio bence:)

aynen katılıyom bnmde yüzüm yuvarlak herkes çok tatlı olmuşşsun diyooo:KK70::KK1::KK1::KK1:

:KK3: Bu da benim saçlarım ^__^
kızlar bu fotodaki model kim ??

ay resim gözükmedi ya.şeyi sormuştum hani upuzun kızıl saçlı bir model avrdı da bir bayan kendi saçım demişti ya.onu merak ettim netten bulursam başka fotolarına da bakcam saçlar harika da

Son düzenleme:
"mineeee" çok sevdim saçlarını kendi rengisi mi buu yoksa boya mı boyaysa ne renk maşallah :))

X