Saç Kesim Şekilleri saçlarımı kisa kestirdim nasıl şekillendirebilirim yardim kızlar

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kisa sacin guzelligi zaten yika cik olusu degil mi, sabah kalkip yikayip ne surecekseniz surun, evden cikmadan kurur.

bende sac yagi, sutu, serumu ve dalgali saclar icin sekillendiricisi var,

ara ara kullaniyorum bunlari iste, muhakkak bir tanesini kullaniyorum ki saclarim kabarmasin,
ben her gun yikamiyorum ama, 2 gunde bir yetiyor.

dalgali ve fotodakinin aynisinin tipkisidir, inanmazsiniz ama :süslü:

iu

dalgalı kendi saçım
Dalgalı saçı sekillendirmek tabi kolaydır. Saç tipinize göre krem, köpük kullanabilirsiniz. Hatta yıkamakta zorlanırsanız veya saçınız hızlı yağlanıyorsa yıkayamazsanız imdadınıza kuru şampuanlar yetişir onlarıda araştırın derim cok güzeller.

Benimkİ yağdan yapış yapış oluyor .
Briyantin sürmüşum gibi😭
Iste o hep yikamaktan biliyor musun. Sacindaki yagi yok ediyorsun. Cildin diyor ki sebum yok oldu, buna ihtiyacim var, sebum uretmeliyim.
Bu sebeple kisir bir döngüye giriyor.

Calismiyorsan evdeysen yikama sıklığını yavas yavas azaltmayı bir dene istersen. Bir de sabun kullandın mı hiç saçına?

Benim saçlarım dalgalı ve boyun hizama geliyor ekstra bir şey yapmıyorum önümdeki saçlar beni rahatsız ettiği için tokayla tutturuyorum sadece o kadar.

Iste o hep yikamaktan biliyor musun. Sacindaki yagi yok ediyorsun. Cildin diyor ki sebum yok oldu, buna ihtiyacim var, sebum uretmeliyim.
Bu sebeple kisir bir döngüye giriyor.

Calismiyorsan evdeysen yikama sıklığını yavas yavas azaltmayı bir dene istersen. Bir de sabun kullandın mı hiç saçına?
Tuzsuz şampuan kullanıyorum, sabun iki ay kullandım da kepek yaptı

Saçını mecburen hergun yikicaksin öyle seymi olur .uzun saclarim var hergun yıkıyorum .kısacık saçlarıda yıkamiyorsan sana diyicek söz bulamıyorum

Jöle yada briyantin kullan kivirt yada dalgala

boyle kızlar bu kuafördeki hali tabiki
Hah vahiy gelmiş 😂

Şimdi şekerim bu saça öyle şekillendirici kullanmayayım ısı kullanmayayım diyemezsin, yok öyle bir dünya.

Market şampuanını hayatından çıkaracaksın bi kere. Tuzsuz şampuan kullanacaksın (her bütçeye uygun var) yine aynı şekilde saç kremi kullanacaksın. Bunların bukle belirginleştirici olanlarından alırsan şahane olur. Sonra da yine silikonsuz falan bi durulanmayan saç kremi alacaksın duştan sonra kullanmak için. Saçını duşta tarayacaksın, havlu kullanmayacaksın. İlla kurutacaksan vigoyla ılık ayarda kurutacaksın. Ve dalgalı saç kullanmakta kararlıysan en az 3 ay sabredeceksin şekle girmesi için. Çoğumuz silikonun parabenin kölesi olduğumuz için bunlardan kurtulmak biraz zaman alıyor haliyle. Sonrasında dalgalı saçlarını 2-3 gün rahat rahat yıkamadan kullanırsın.

sizi hatırladım.bu saçı evde kendiniz tuhaf tuhaf renklere boyaya boyaya yaktınız sonunda galiba.ondan da kestirdiniz.3 4 renk vardı en son saçınızda .bu şekilde dolaşamam deyip boya önerisi istemiştiniz.şus açları bir rahat bırakın da uzasınlar.boyamayın hiç bir şey sürmeyinnnn
Ya cey yemin ediyorum hafızana hayranım 🧿şuraya bırakımda nazar degmesin

Ben daha dün ne yediğimi hatırlamıyorum .bin kez gittigim yolda kayboluyorum.harita olmasa

Bu nasil bir kesim ya kuaforunu derhal değiştir ben bile daha iyi keserim

Birde saçın niye öyle çok parlak duruyor islakmi yada saçların yaglaniyormu

Öyleyse senin bunları kullanmam dahada saçı yaglandirir
islak saçım birde flasli cektim ondan suan icin kuafor degismem imkansız tek düz girişli yer ora çünkü normalde saçlarım yağlıdır o ayri konu

islak saçım birde flasli cektim ondan suan icin kuafor degismem imkansız tek düz girişli yer ora çünkü normalde saçlarım yağlıdır o ayri konu

Kötü kesmiş be ablacım sağlık olsun dibi sende .yagliysa bunlari kullanma bir şampuan var c....r birtane daha var oda iyi g...s anlamışsındır o çok iyi ondan kullan .inşallah toparlanır

X