Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım korkunç oldu, nasıl insan içine çıkıcam? Yardım lütfen.

Liberbird

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2019
46
15
Merhaba, dün sacimi actim bir kutu palette acici ile ama bazi bolgeler hic acilmadi. Gidip 2 kutu alip actim bu sefer de her yer acildi ama farkli tonlarda acildi. Bugun de koleston 9.3 ile 11.1 karistirip boyadim. Rengarenk oldu saclarim. Ne yapmaliyim? Loreal 5.15 efsanevi kahveye boyamayi dusunuyorum. Esit tutar mi ama? Lutfen yardimci olur musunuz?
20191105_144405.jpg
20191105_144255.jpg
20191105_144234.jpg

Bence bi sure elleme 1 ay kadar topla veya ör saclarini yipranmasini onlemis olursun.. 1 ay sonra kuafore git istedigin renge boyat birazda kestir ki nefes alsin saclarin..
Toplamayla örmeyle vs olacak gibi degil, önlerde de renk tonu farkli. Bir kaç gun icinde koyu bi renge boyasam o da mi esitsiz olur?

Havalarda sogudu nasilsa sac bantlari tak aksesuar niyetine.. iyide sac boyalarina verdigin paralari toplasan kuaforde tek seferde halletmis olursun aslinda ayni paraya geliyo hemen hemen..
60 liraya yaptim butun işlemleri ama keske üstüne koyup kuafore gitseydim cok pismanim saatlerdir agliyorum

60 liraya yaptim butun işlemleri ama keske üstüne koyup kuafore gitseydim cok pismanim saatlerdir agliyorum
Bende onu diyorum aslinda suan tekrar para verip bi boya daha alicaksin bu islemleri toplasan kuafor parasina denk geliyor belki tek seferde istedigin sonucu alabilicektin kuaforde iste.. ama yapicak bisey yok tecrube oluyor boyle seyler bende genclikte yaptim buna benzer bir hata koyu renge boya bi sure saclarini dinlendir hic bisey yapma alt zeminin acik dore oldugundan koyu renk akicak tekrar kotu bi renk cikicak ortaya ama 1 ay bekle boyama sonra kuafore git derim guzelce boyat sacini..

Kuaföre gitme sansınız var ise degerlendirin. Yoksa cokça yıkayın loreal koyu kahve deneyin diplerine önce uclarını sonra boyayın ama yinede renk farkı olacak.... evde iseniz bir hafta ara verip iyice yıkayıp boyayı atın boya boya üzerine cok zor tutuyor ve pigmentler biraz kullanıldıktan sonra tuhaf renk alıyor...

Merhaba, dün sacimi actim bir kutu palette acici ile ama bazi bolgeler hic acilmadi. Gidip 2 kutu alip actim bu sefer de her yer acildi ama farkli tonlarda acildi. Bugun de koleston 9.3 ile 11.1 karistirip boyadim. Rengarenk oldu saclarim. Ne yapmaliyim? Loreal 5.15 efsanevi kahveye boyamayi dusunuyorum. Esit tutar mi ama? Lutfen yardimci olur musunuz? Eki Görüntüle 2551387 Eki Görüntüle 2551388 Eki Görüntüle 2551391
Bence bunun üstüne güzel bi kızıl renk tutar.. hem kusurlar da daha az belli olur.. kuaföre gitme imkanım yoksa kızıl yapmanı tavsiye ederim canım

Kuaföre gitme sansınız var ise degerlendirin. Yoksa cokça yıkayın loreal koyu kahve deneyin diplerine önce uclarını sonra boyayın ama yinede renk farkı olacak.... evde iseniz bir hafta ara verip iyice yıkayıp boyayı atın boya boya üzerine cok zor tutuyor ve pigmentler biraz kullanıldıktan sonra tuhaf renk alıyor...
Kuafor nasil bi islem yapar acaba? Bilgi verebilir misiniz?

X