saçını boyatan oldumu?

yELiiizz

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
634
4
arkadaşlar saçınızı boyattınız mı kızımda hiçbişey yapmamıştım ben doktorum hayır demişti şimdi nette araştırdım zararlı değildir yazıyor

ben 4. ayımda bi defa boyattım.doktorum izin vermedi ama napiimm çok kötü olmuştu sarıydı saçlarım dipleri acaip çıktı bide boyatmaya boyatmaya çiğleşmiştide rengiii.ama benim eşim bayan kuaförü ve diplerime değirmeden boyadı bana dr umda böle iyi olmuş bi daha boyamasan daha iyi dedi boyamadım ama o iğrenç halden kurtuldum şimdi kendi rengi saçlarımın ...

doktorum izin verdi diye boyatanlar da var. ben onlara hep şunu söylüyorum. bebeğin katarakt olursa doktor mu gelip bakacak?

Valla bende cok boyatmak istedim hatta solaryuma giricektim sacimi boyaticaktim ve piercing taktiricaktim gobegime ama hepsi suya dustu hamile kaldigimi ogrenince.Ama butun bunlari dogumdan bir kac ay sonra yapicam cunku hamilelikte insanin tipi kayiyo.Maleseffff senağlama

kimsenin saçı herhalde benimki kadar kötü renk olmaz saçımda röfle-kahve -kızıl -kahve var sıraayla tabi daha boyatmayalı bi buçuk ay olmadı şimdiden her renk var saçımda ben napcam yaaaa
rezil bi şekilde dolaşacam boyamam yani siz hiç yeltenmeyin

kimsenin saçı herhalde benimki kadar kötü renk olmaz saçımda röfle-kahve -kızıl -kahve var sıraayla tabi daha boyatmayalı bi buçuk ay olmadı şimdiden her renk var saçımda ben napcam yaaaa
rezil bi şekilde dolaşacam boyamam yani siz hiç yeltenmeyin

Sanirim bu konuda seninle yarisabilirim bende de rofle var kahverengi var karmancorman oldu sinir oluyorum valla aynaya bakamiyorum.Allahtan basortuluyumde disarda gorunmuyo.Sadece esimin goz zevkini bozuyorum :Roflol:

bende hamilelikte doğru bulmuyorum saç boyatmayı CADIARZUaslında içim gidiyo boyatcam ama:1rolleyes::1rolleyes: .artık doğumdan sonra boyatırız kızlar tehlikelerini bile bile boşa riske atmayın bebişleri yani..

Bende Internette Baktiğimda Zararsiz Diodu Ama Doktoruma Sordum Gerek Yok Yapma Böle Bişeyi Dedi Dayan Birazdaha Dedi Bebein Doğduğunda Tamamiyle Deişirsin Kilolarda Gider Falan Beni öle Gaza Getirdi Boyatmadim Bende Ama Yinede Kuaförüme Sordum Anca Doktorumdan Izin Aldiğima Dair Belgeyle Gidersem Olurmuş Bitkisel Bile Zararliymişki Az Buçuk Içlerindeydim Bi Süre Doru Sölüolar Bitkiselde Bile Zararli Maddeler Var..amaann Kaç Aydir Sigaradan Bile Uzak Durdum Onuda Saldim Gitti :)

Arkadaslar bende bu konuda oldukca takığım. Bir süredir de arastırıyorum hatta cevremde hamile kaldığında saçlarını boyatanlar da var. Cok sukur cocuklarında bir problemde yok. Ama bende sizler gibi endiseleniyorum. Aslına bakarsanız hersey zarar. Mantıken dusunduğumuzde hamileliğinde 9 ay sigara icenlerde var aramızda ki bence en zararlısı o olduğu halde bebek sağlıklı doğuyor. Ya da yediklerimiz hormonlu ya da sampuanlar, temizlik maddeleri vs..Yani bunları düsünmenin pek de sonu yok aslında. Bugun eczanenin birini aradım. Phyo Color diye bir bitkisel boya var. Onun muhteviyatını sordum sansıma ürün yetkilisi oradaymıs. Kendisi bana icinde amonyak olmadığını az miktarda peroksit ihtiva ettiğini söyledi. Bakalım direniyorum ama nereye kadar :KK43:((

Sanirim bu konuda seninle yarisabilirim bende de rofle var kahverengi var karmancorman oldu sinir oluyorum valla aynaya bakamiyorum.Allahtan basortuluyumde disarda gorunmuyo.Sadece esimin goz zevkini bozuyorum :Roflol:
valla tebrikler hem başörtülüsün hemde peercing takıyosun solaryuma giriyosun tüm bunlar eşin için heralde ne güzel bir aşk

valla tebrikler hem başörtülüsün hemde peercing takıyosun solaryuma giriyosun tüm bunlar eşin için heralde ne güzel bir aşk

Ben bakimli kadindan yanayim canim.Yani basortuluyum diye evdede kapali olucak degilim.Allah esine her turlu suslenebilirsiniz buyuruyor.Yani evde hersey mubah yapabilirsin.Bende bu yuzden hem esim icin hemde kendimi iyi hissetmek icin bakimi severim.Hele bir dogum yapayim bir an once bir bakim salonuna gidicem.Bence en dogrusu ve guzelide budur.Yanlismiyim kizlar..

Ben bakimli kadindan yanayim canim.Yani basortuluyum diye evdede kapali olucak degilim.Allah esine her turlu suslenebilirsiniz buyuruyor.Yani evde hersey mubah yapabilirsin.Bende bu yuzden hem esim icin hemde kendimi iyi hissetmek icin bakimi severim.Hele bir dogum yapayim bir an once bir bakim salonuna gidicem.Bence en dogrusu ve guzelide budur.Yanlismiyim kizlar..

valla harikasın ben bıraktım ööööleee yaydım kendimi bi görsen

ben boyatmadım 9 ay boyunca şimdide daha yeni boyattım bebiş oldu 1 ay geçti öleeee gölge attırdım valla artık

ANNISIM HELAL OLSUN SANA HAYATIM.AGZINA SAGLIK:teytey:

BU ARADA BENI VE DIRIMKIZINI DUSUNDUGUN ICIN COK SAOL CNM BENIM:1hug:

Sagol canim benim.Valla senin ve dirimkizinin soyle hamislik haberlerini alayim valla baska birsey istemiyorum.Hergun dua ediyorum resmen kendimi unuttum :) Allahim kucaginizi bos birakmasin AMINNNNNNNNNNNNNN

X