Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımı siyaha boyıcam da!peki ya kaşlarımı?

ben kaçımı evde boyadım ...sende yapabilirsin
saçını boyadığın boyayı kaşına da sür ... 5 dk bekle küçük bir kısmını sil bak istediğin renk mi eğer değilse 2 dk daha beklet :KK34: işte bu kadar ...

konu geçeli epey olmuş,belki diplerin bile çıkmıştır yavaştan ama ben yine de yaziim:)))
ev arkadaşımla her boyayışımızda-açık renge- bi parmak da kaşlarımıza süreriz,hatta evarkadaşım sarışın olmuştu da haftada bi açıcı kullanıyodu kaşına.
elbet içten içe,içine etmişizdir kaşlarımızın ama görünen bi zararını görmedim 1 senede :KK34:
ama kaşlarına da boya sürmek isteyenler dikkat etsin çünkü bi-bi buçuk gün geçmiyo kaşın etrafındaki boya izi.Bi arkadaşım gibi 'yarın yeni saçımla-kaşımla dikkat çekiim' düşüncesiyle önemli bi günün hemen öncesinde boyarsanız yine o arkadaşım gibi bütüüün dikkatleri üzerinize çekersiniz,benden söylemesi :KK52: :KK52:

çok boyayan var ama saç boyasıyla kaşını boyayan!

e boyat o zaman
ozel kaş kirpik boyaları var onlarla boya
ama saca surulen boya kesinlikle kaşlara ve kirpiklere surulmez kaş dokulmesine yol acar ayrıca
hem sac boyaların kullanma bile yazar kaşlara surulmemesi gerektiği

kızlar hepinizin cevapları için teşekkürler ama saçımı boyatmadım henüz boyatmaktan da vazgeçtim siyaha saçımı,sarışın halime devam ediyorum:KK9:

Son düzenleme:
yetkililere seleniyorum konumun kapanmasını istiyorum artık ihtiyacım kalmadı bu konuda yorumlara:21:

X