Saç Rengi ve Saç Boyama Saçımı siyaha boyıcam da!peki ya kaşlarımı?

atractive

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
8.451
40
kızlar size bişi sorucam benim kaşlarım açık kahve sarıya yakın yani yıllarca saçlarımı da sarıya boyattım kuaföre ve kaşlarımla da pek sorun yaşamadım şimdi saçlarımı koyu siyaha boyamayı düşünüyorum ama kendim boyucam ama kaşlarımı napıcam açık renk olmaz ki diyorum ki saçıma sürdüğüm boyadan kaşıma da sürsem nolur ki çünkü bi arkadaşın kuaförde saçına sürdükleri boyadan sürmüşler kaşınada röfle yaparken peki ben siyah boyadan sürsem zararı olur mu acaba bi türlü cesaret edemedim kısa bi sürede olsa saçlarımı siyah kullanmayı düşünüyorum değişiklik olsun...
cevaplamak için bana zaman ayıran herkese şimdiden çok mersi

boyayı kaşlarına surme cok tehlikeli gozlerine akıp kor bile olabilirsin
kuafore boyat kaşlarını
ben siyah sac ve açık renk kas rengını cok hos buluyorum

bnde saçımı sarı yapıyorm kaşlarım koyu kalıyor kalarımı kendim boyuyorum ama bunu herkes yapabilir mi bilemiyorum
arkadaşım yapamazdı( yapmayıda denemedi ) ben boyadım hep ona ben sana yöntemimi söyleyim yinede ama boya üzerinde kaşa mı yüze mi ne sürmeyn yazıyordu
öncelkle az mktarda normal boya hazırlar gibi bir çay tabağında hazırlıyorm ve kulak temzleme çöpyle karıştırıyorm çay kaşığıylada karştırablrsn ama zaten az olduğu için kulak temzleme çöpünü seçiyorm işlem sırasnda çöp çok yıpranrsa deiştrmeyi unutma
daha sonra çöp ile kaşlarıma sürüyorm boya tutmştu diye peçeteyle bi kısmını siliyorum tutmuşsa peçete ile iyice temzliyorm böylece boya kalıntısı kalmıyor snrada hiç beklemeden elimi sabnlayp kaşlarımı ovalıyorm tabi sadece sabn su değerce akar gözüne doğru iyice yedrdkten snra önce kaşlarımı sonrada yüzümü yıkıyorum

teşekkürler canım boyayı tamamen peçeteyle silip çıkarınca sorun olmuyo yani ben bunu bi deniyim bakim

çok boyayan var ama saç boyasıyla kaşını boyayan!

bencede kaş boyanıyor. ama kör olan ilk kez duydum bir yaşıma daha girdim ayrıca siyah saç ve açık renk kaş ikiside uyar merak etme kullanan tanıdıklarım var hiçde abes durmuyo.

bencede kaş boyanıyor. ama kör olan ilk kez duydum bir yaşıma daha girdim ayrıca siyah saç ve açık renk kaş ikiside uyar merak etme kullanan tanıdıklarım var hiçde abes durmuyo.

canım öyle de ben hep açık kahve kaş görmekten sıkıldım sanırım birazda kapkara kaş ve saç istiyorum o yüzden yani bende şaşırdım yani çünkü kaç kişi var saç boyasıyla saçınada sürüp boyayan yani :78:

Boyamak istiyosan boya ama nasıl durur ten rengini görmeden boya diyemem. burada ne kadar kendini anlatsanda görmeden anlamıyo insan işte. şöyle düşün birde: sen kuaförü arasan saçımın rengi işte atıyorum kızıla yakın ben bunun tonunu 2-3 ton açtırmak istiyorum kuaför görmeden bişey diyemez. ama denemekte fayda var fazla tutmazsın kaşına boyayı. yinede sen bilirsin

canım sen yanlış anladın sanırım ben bana siyah renk yakışır mı demiyorum ki saçımı siyaha boyucam boyarken saçımı boyadığım saç boyasından kaşlarımı da boyasam bi zararı olur mu diyorum boyayan var mı öyle saç boyasıyla kaş demek istedim?

bencede kaş boyanıyor. ama kör olan ilk kez duydum bir yaşıma daha girdim ayrıca siyah saç ve açık renk kaş ikiside uyar merak etme kullanan tanıdıklarım var hiçde abes durmuyo. diye yazmıştım ayrıca kuaförlerdede bu yapılıyor bir ara bende yaptım+ boyayan tanıdıklarımda var diede belirttim yaaa :44: yoksa benmi bunuyorum ki

hm ben o msjına demedim canım diğerine dedim biz görmeden yakışıp yakışmıcağını bilemeyiz demişsin ya ona demiştim onu
ama evet yani ben de kuaförde bi tanıdığım saçını boyatırken kaşına da sürdüklerini söylemişti yani o yüzden sordum acaba kuaförlerin ki başka da evde de olur mu aynı yöntem kaşlarıma saç boyası bi zarar verir mi diye yani sormak istedim

Aynı şey hayatım kuaförde içine başka bişey katmıyoki. ama tereddütteysen zararı olurmu die onu bilemem ama eğer cildin alerjikse onuda bilemem. ama zararı olsaydı kimse yaptırmazdı..

104 görüntülenme ama 16 cevap yaa inanamıyorum herkes bakıp bakıp bişi yazmadan kaçıyor topikimden ama

Annem de kaşlarını çok hafif bi şekilde hep boyadığı saç boyasıyla boyar
Bi sorun olmadı şu ana kadar
Hafifçe kulak temizleme çubuğu ile boyayabilirsin ya da kaş fırçasıyla
Kaş kalemini de deneyebilirsin ama kalıcı bi çözüm değil tabi ki

Son düzenleme:
yok kaş kalemi kullandım memnun kalmadım kalıcı bi çözüm için sormuştum
hmm bi zararı olmadı demek sağol...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…