Sacimi sari yaptim cok pismanim bugun siyaha tekrar boyasam bişey olurmu ?

Cok canim sıkkın
Simsiyah saclarim vardi simsiyah kaslarim ve ben gidip sacimi boyattim hemde uclarinda siyah boya varken . Okada rkotu bi renk oldu ki sariyla turuncu arasi cingene gibi oldum gercekten cok kötü kaşimida o renk boyadılar .
Dün boyattim ve ben bugun evde siyah yapmayi düşünüyorum sizce ne yapmaliyim ? Bugun boyasam sacim cok mu kotu olur . Her gun ise gidiyorum ve ben aynaya bakamiyorum
Direk siyah olmaz kendin yapmazsın bence bi kuaföre git ve önce koyulaşır saçı kademe kademe yap

Bende kumral tonda saçım olmasına rağmen ilk açtırdığımda kendimi çok kötü hissetmiştim yani tam da sizin tarif ettiğiniz gibi. Haftasına gittim bu ne dedim ya bana buna mi para verdirdin. Cila falan bişeyler yaptı ve düzeldi 1 yıldır da gayet memnun kaullanırım

Bence hemen siyaha geçme çikolata kahve yap hem kolay tutar hem zaten eskiden saçın siyahmış biraz degisiklik olmuş olur

1 tatli kasigi kadar mavi siyah boyayi bol sampuana ya da sac kremine karistir saclarina iyice sur .
4 5 dk sonra yika. bu islem turunculari kullu tona cevirir

Bir şey olmaz alt tarafı yanar 😂
Sarı ve siyah arasında dağlar kadar renk var kahve tonunda bile bu nasıl bir arada kalmislik.
En az 2 hafta dokunma hatta sen kesin koyu saclisin 1 ay

mor şampuan kullan turunculuğunu alsın daha sonra boyama işlemlerini yap bence . Birde 2 yumurta sarısı + 6 yemek kaşığı mayonez + 3 yk zeytnyağı + 2 yk badem yağı güzelce karıştır saçlarına sür yarım saat sonra yıka haftada 2 kere yap saç yanığını düzeltiyor.

Birden bire simsiyah saçı sarıya boyatabilme cesaretinizden dolayı sizi tebrik ederim :KK70:

Hayır kuaförde hiç uyarmadı mı olmaz etmez diye. Hoş adamlar para peşinde olunca ://

Geçmiş olsun. Saçlarını bi süre topla bandana fln tak işe git. Yakma saçını. :/

Cok canim sıkkın
Simsiyah saclarim vardi simsiyah kaslarim ve ben gidip sacimi boyattim hemde uclarinda siyah boya varken . Okada rkotu bi renk oldu ki sariyla turuncu arasi cingene gibi oldum gercekten cok kötü kaşimida o renk boyadılar .
Dün boyattim ve ben bugun evde siyah yapmayi düşünüyorum sizce ne yapmaliyim ? Bugun boyasam sacim cok mu kotu olur . Her gun ise gidiyorum ve ben aynaya bakamiyorum

Tam tersi sarı ve türevleri yakar siyaha boyamak yakmaz. Sadece rengin kapanması uzun zaman alır.

Açıcı üzerine yapılan ilk boya tutmaz merak etmeyin 3-4 yıkama sonrasında iyice akar turunculaşır. Bir müddet sonra pigmenti güçlü olan boyalardan boyayın loreal 5.1 veya 6.1hem turunculuk gider hem uçlardaki renk eşitsizliğini de kapatır

Koyu renk saçları löp diye ben şu renge boyarım diyen kuaförlerden arkanıza bakmadan kaçın. Benim saç rengim açık kestane ve yazın buz grisine boyatmak istiyordum, kuaförüm saçlarımı direk o renge boyamayacağını söyledi. 2 sene önce de ombre yaptırmak istediğimde yine önce saçlarımı açmış (açma işlemi ile bile ombre gibi olmuştu ama tam istediğim renk değildi), 1-2 ay sonra istediğim renk için boyaya çağırmıştı. Tek seferde saçlarınıza hem açma hem de boyama işlemi yaptırmayın, saçlar mahvoluyor. Çoğu zaman boyandığı gibi anlamıyorsun, aradan birkaç hafta geçtikten sonra saç uçları normalden daha hızlı yıpranıyor. Saçta dip boyaya girilmese bile uçları yıpratmamak gerekiyor. Aşamalı olarak renk değişimi yaptırın saçınıza. Siyahtan sarıya hop diye dönmüşsünüz, şimdi siyaha döneyim diyorsunuz. Bunun için en az 2 hafta beklemeniz gerek, yoksa saçlarınızı tuttuğunuzda lastik gibi uzar mahvedersiniz. Özellikle evde kendiniz boyamaya kalkmayın.

bu kadar takmayın, ben boyamı beğenmediğim dönemlerde saçımı yukarıdan dağınık topluyorum inanın kötülüğü kapanıyor

Cok canim sıkkın
Ben sarışınım ama yıllardır siyaha boyatırım saçımı geçenler de annemle gittik kuaföre saçını sarıya döndürün diye benim kuaförün başının etini yedi sevmiyormuş siyah saçlı halimi :) benim kuaförüm mümkün değil dedi yavaş yavaş yapılır sarıya dönmesi 1 seneyi bulur dedi yoksa saçı mahvolur filan anlattı da annem vazgeçti ısrarından koyu renk çok zor döner sarıya ve aşırı yıpratır siz cila yaptırın ve bol bol bakım yapın saçınıza

Cila ile küllü bir renk versin saçına. Sonra bir ay kdr bakım maske yapın. Sonra siyaha boyayın. Siyah sarıdan daha cok yakıyor kesn bilgi

Koyu renk saçları löp diye ben şu renge boyarım diyen kuaförlerden arkanıza bakmadan kaçın. Benim saç rengim açık kestane ve yazın buz grisine boyatmak istiyordum, kuaförüm saçlarımı direk o renge boyamayacağını söyledi. 2 sene önce de ombre yaptırmak istediğimde yine önce saçlarımı açmış (açma işlemi ile bile ombre gibi olmuştu ama tam istediğim renk değildi), 1-2 ay sonra istediğim renk için boyaya çağırmıştı. Tek seferde saçlarınıza hem açma hem de boyama işlemi yaptırmayın, saçlar mahvoluyor. Çoğu zaman boyandığı gibi anlamıyorsun, aradan birkaç hafta geçtikten sonra saç uçları normalden daha hızlı yıpranıyor. Saçta dip boyaya girilmese bile uçları yıpratmamak gerekiyor. Aşamalı olarak renk değişimi yaptırın saçınıza. Siyahtan sarıya hop diye dönmüşsünüz, şimdi siyaha döneyim diyorsunuz. Bunun için en az 2 hafta beklemeniz gerek, yoksa saçlarınızı tuttuğunuzda lastik gibi uzar mahvedersiniz. Özellikle evde kendiniz boyamaya kalkmayın.
Bende açık renk Ombre yaptırdım istediğim gibi olmadı kuaför dinlendir saçını öyle bir kere de üstünden geçeriz demişti yanı ilk seferde platin gibi renkler tutmuyor gerçekten olsada sac mahvoluyor

X