saçımı boyatsam bir şey olur mu???

pearlheart

az kaldi melegim:)))
Kayıtlı Üye
1 Mart 2009
848
197
arkadaşlar ben daha adetimi bekliyorum.beklenmeyen adet tarihim 5 ekim.saçlarımı beyazlarımdan dolayı boyatmak istiyorum.olur da hamişsem ki daha bilmiyorum bu yaptıracağım boya bebişime zararlı olacak mı?sonuçta insan bilmeden ilaç da içebilir.acaba napsam boyatsam mı boyatmasam mı?lütfen yardımcı olur musunuz?teşekkürlera.s.

eğer daha adet gününüz gelmediyse bnce bi zararı olmaz diye düşünüyorum
ama çok aciliyeti yoksa 5 ekime az kalmış ondan snrada boyatabilirsin.
aklın kalmamış olur rahat olursun

bu arada ablam hamileyken 3 4 kere organik boya ile boyamıştı.şuan bebeği oldu bi sorun olmadı yani.

3. ay a kadar boyatmayın diyorlar ama şöyle bir örnek vericem. gittiğim kuaför kadında hamileydi ama işini bırakmadı üstelikte tekti. maske takıp yapıyodu işini. bebeğe geçer mi diye sorarsanda bende bi zaman araştırdım bunu karışık konu. kimi geçmez diyor kimi bilinmiyor.. sanırım o yüzden bu 3 ay sınırı var.. Ben geçeceğini düşünmüyorum kendi adıma.. sen karırını kendin ver bence :lepi:

sorduğumun sebebi bu ki eğer hamile olduğumu öğrenirsem 5 ekimde artık boyatamam.hani doktorlar ilk 3 ayda kesinlikle yasak diyorlar ya ondan..ama tabi değilsem içim rahat bir şekilde boyatırım..hamile olmamdan şüphelenmiyorum ama yine ne olur ne olmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…