Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Çok uzun ara vermişsin canım, sen de baya etkili olmuştu diye hatırlıyorum..neyse yine alışır saçların ,uzamaya devam eder..valla benim 4. ayım dökülmeye etkili oldu ve bakım yaptı..ama hala uzamaya herhangi bir katkısı yok..belki bir anda uzar diye bekliyorum çünkü bazılarında öyle oluyormuş..hazirana kadar falan devam edicem ,çünkü bir daha fırsatım olmaz bu sene öğrencilik bitiyor seneye çalışmaya başladığımda hiç vaktim olmıcak..

hadi yaa uzatmaması kötü, gerçi bakım yapması da cok güzel, benim de saçlarımı yumuşacık ve accayip parlak yapıyor ama ne biliyim ya sanki ilk ay güzel uzattı da şimdi şimdi uzatmıyor gibi, yine de turp bulamıcam güne kadar yapmayı düşünüyorum :)

kızlar başka bu küre dwm edip de sonuç alan yokmu??????

valla ne yalan söyleyim turplu suyu daha sadece üç kere yaptım ve benim kakülüm vardı ciddi bir uzama farkettim harika birşey :)

valla ne yalan söyleyim turplu suyu daha sadece üç kere yaptım ve benim kakülüm vardı ciddi bir uzama farkettim harika birşey :)

Ne guzel cnm ya sanslilardansin bunye meselesi tamamen..tam olarak nasil kullandin yumurtali-yumurtasiz,ne kadar kaynattin ,ne kadar basinda tuttun ogrenebilir miyiz?

Ne guzel cnm ya sanslilardansin bunye meselesi tamamen..tam olarak nasil kullandin yumurtali-yumurtasiz,ne kadar kaynattin ,ne kadar basinda tuttun ogrenebilir miyiz?

açıkçası turp sadece kaynarken kokuyor soğuduktan sonra hiç bir kokusunun olmadığını farkettim yumurtanın sarısın da ekledim bende yeni başladığım için berbat bir koku bekliyordum ama inanın öyle olmuyor saçıma uygularken beklerken ve yıkarken hiç bir koku duymadım etrafımdakilerede sordum yok dediler haklısınız kaynarken ev dehşet kokuyor ama galiba bütün kokusunu o esnada atıyor gibi geldi bana yeni başladığım için dökülmesinden korktum ve birle bir buçuk saat arası beklettim sonuç mükemmel saçlarım yumuşacık oldu. bu arada kaynarken kokusunu attığını düşündüğümden 3buçuk bardak suyu tam yarım saat kaynattım bir tasa süzdüm yumurta sarısını ekleyip çıptım ve küvete eğilerek saçımın her yerine gelecek şekilde yava yavaş döktüm biraz diplerine yedirmek için masaj yaptım ve streçledim herkese tavsiye ediyorum ev çok kötü koktuğu için ben küçük tüplerden alıp balkonda kaynamaya bırakacağım sizde öyle yapın isterseniz :) herkese kolay gelsin

kizlar benimde saclarim uzadi 1 ayda 2 cnm

belki sizde hemen uzamayabilir, eger cok uyguluyorsaniz bir/bir bucuk hafta filan mola verin birden uzayabilir saciniz.

bende mola verdim, 1 ay boyunca hafatada 2-3 kez yaptim sonra 1-1,5 hafta mola verdim sacimi ölctüm uzamis :)

bir de böyle deneyin.

ayrica badem ve argan yagi alip suyun icine katicam faydasi varmis uzamasi icin saclarin

kızlarrr ben sinamekeyi kürünü yapmaya başladım 2.kez yaptım
turplu suyuda yapayım mı ikisini yapınca bişi olurmu?

kızlarrr ben sinamekeyi kürünü yapmaya başladım 2.kez yaptım
turplu suyuda yapayım mı ikisini yapınca bişi olurmu?

bende ikisini birlikte yapmaya başladım birşey olmaz inş saç bakımı sonuçta ne olacak ki diye düşündüm ben mesela pazartesi turplu su çarşamba turplu su cuma sinameki pazar turplu su yapıyorum iki güne bir turplu suyu haftada üçlemiş oluyorum sinameki de zaten haftada 1 kere çok da güzel oluyo :)

bende seneler önce yapıyordum bunu 3 4 turpla yapardım ancak kaç gün arayla yaptığımı hatırlamıyorum siz nasıl yapıyorsunuz kızlar iki günde bir saçı fazla yormazmı?

Son düzenleme:
Ben sinamekiye ara verdim , bugün ilk kez turplu su deniyorum.
Bakalım deneyimlerimi yazarım.
Bu yumurta kokusu nolcak xD bilemiyorum ^^

bende sinemaki yapıordum ara verdim şimdi nisana kadar bu uygulamayı yapmayı düşünüyorum ama ne sık aralıklarla yapıyım onu bilemiyorum

kızlar vallahi ben sinameke küründen çok memnunum
saçlarımda uzamaya başladı
onu geçti o kadar yumuşak ki saçlarım resmen canlandı
durmadan saçlarımı oynuyorum:)
ama sanırım boyayı daha hızlı akıtıyor
ilk ayı bitirdkten sonra turplu suyu denicem yaza hazırlamak lazım saçları

evet bende çok memnunum turplu suya başlamadan önce çok güzel faydasını gördüm ama takviye olarak turplu su da çok etkili bir formül kesinlikle başlamanızı tavsiye ederim

kızlar yazılanların bazılarını okudum fakat siyah turpmu yapmamız lazım onun için yazılan bişey göremedim ??

genelde çoğumuz kırmızı turp kullanıyor sanırım ama en etkilisi siyah sonra kırmızı sonra beyaz deniyor... ben kırmızı kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim :)

kızlar siz kaynamaya başladığından itibaren ocağı kısıkmı bırakıyorsunuz yüksek ateştemi.
bide günaşırı yapmakta bi sakınca varmı.

kızlar siz kaynamaya başladığından itibaren ocağı kısıkmı bırakıyorsunuz yüksek ateştemi.
bide günaşırı yapmakta bi sakınca varmı.

ben kısmıyorum ama belki kısanlar vardır bilemiyorum iki güne bir yap istersen en az süre o ama ben haftada üçlemeye çalışırım ard arda olmasın da nasıl yaparsan yap çok yüklenme yani saçına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…