Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

cok teşekkurler cvp ın için deneyecegımmmm ölee haaftasonuu

diğer tarıfede oradan bakayımmm

buarada sac uzaması olanlr oldu sanırım deılmı aradaaa denk geldım yorumlara ama

çok sağolun peki siz faydasını görebildiniz mi yeterince ii uzama var mı. ne kadar süreden beri yapıyorsunuz ne kadar uzama oldu birde çok mu döküyor saçı?

faydasini gördüm tabi :)
1- sacalrimi yumusacik yapiyor
2- saclarimi gecen ayin 15. ölcmüstüm bir de dün ölctüm yani 1 ay sonra 2 cm uzama olmus ve 2 hafta önce kuaförde saclarimi kestirdigim halde
3- sac diplerimde parmaklarimi gezdirdigimde yeni yeni saclarin ciktigini hissediyorum.
4- benim sacimi cok dökmüyor cnm zaten ölü saclari dögkütügünü okumustum bir yerde

kızlar bu turplu su çok cıvık oluyo yani bakım yağları gibi değil ben mi fazla suyla kaynatıyorum acaba yumurta kıvamını yoğunlaştırmıyo sizin nasıl oluyo???

kızlar bu turplu su çok cıvık oluyo yani bakım yağları gibi değil ben mi fazla suyla kaynatıyorum acaba yumurta kıvamını yoğunlaştırmıyo sizin nasıl oluyo???

cnm bildigin su gibi oluyor yumurta katsan bile öyle :)) normal sacini yikarmis gibi sür sacina masaj yap iyice suyunu SIK poset gecir....

cok teşekkurler cvp ın için deneyecegımmmm ölee haaftasonuu

diğer tarıfede oradan bakayımmm

buarada sac uzaması olanlr oldu sanırım deılmı aradaaa denk geldım yorumlara ama

rica ederim canım Bende uzama oldu evet henüz 2. haftayı bitirdim 1 cmi geçen bi uzama var saçımda normalde 1 ay sonra yarım cm anca olurdu sinemaki ve turplu su kullanıyorum hangisi daha çok etki gösterdi bilemiyorum :)

rica ederim canım Bende uzama oldu evet henüz 2. haftayı bitirdim 1 cmi geçen bi uzama var saçımda normalde 1 ay sonra yarım cm anca olurdu sinemaki ve turplu su kullanıyorum hangisi daha çok etki gösterdi bilemiyorum :)

bende sinemaki kullanıyorum bunada başlamak istiyorum ama herkes iki güne bir yapıyor sen ne kadar sürede bir yapıyorsun acaba turplu suyu ben haftada 1 sinemakide yaptığım için soruyorum şimdiden teşekkürler..

bende sinemaki kullanıyorum bunada başlamak istiyorum ama herkes iki güne bir yapıyor sen ne kadar sürede bir yapıyorsun acaba turplu suyu ben haftada 1 sinemakide yaptığım için soruyorum şimdiden teşekkürler..

Rica ederim o zaman canım :) ben bu hafta mesela pazartesi günü sinemaki yaptım çarşamba ve cuma turplu su yaptım keyfime göre yani tatlım haftada bi kere yaparsam 4 günde bir haftada 2 kere yaparsam 2 günde bir kullanıyorum turplu suyu canım

çok teşekkür ederim ya çok sağolun çok dökülme yapmaz inş. :)

ya biliyorum çok soru sordum ama yorumları okumaya eriniyorum bu turpları kabuklu mu rendeliyelim kabuksuzmu?

arkadaşlar belki bana güleceksiniz ama dediğinizin aynısını yaptım turpu kaynatırken bi koku oldu evde sonra süzdüm yumurta sarısınıda ekledim hiç koku yoktu saçıma döktüm bekletirkende hiç koku olmadı bekleyim bari yıkarken olacak herhalde kokusu dedim oda olmadı neden böyle oldu ya acaba bi faydası olacakmı

canım zaten sadece kaynatırken koku oluyor başka olmuyor

ya arkadaşlar bir sorunum var ama bu her yerime akıyor tüylenme yapmaz değil mi

yok cnm tüylenme falan yapmıyor, ama ewt cok aktığı için ben stretch filmle saramıyorum, onun yerine poşet geçiriyorum kafama, üstüne de havlu sarıyorum, yine de akarsa ensemden havlu kağıt sıkıştırıyorum, hani sen de havlu sarmayı deneyebilirsin

kızlar ben bi kaç hafta ara vermiştim, bu hafta tekrardan başladım yapmaya, ama sanki artık uzamıyomuş gibi gelmeye başladı, azcik moral almaya geldim, sizin nassı gidiyor? uzama varmı? rica etsem gelişmeleri yazar mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…