Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

arkadaşlar dördüncü yapışım uzadımı anlayamıyorum lakin inanın bana yumuşacık ve parlak ...saç değil yumoş tüyleri olur ya aynen ondan işte size kesinlikle tavsiye ediyorum..bunu paylaşan arkadaşıma da çok teşekkürler...

arkadaşlar dördüncü yapışım uzadımı anlayamıyorum lakin inanın bana yumuşacık ve parlak ...saç değil yumoş tüyleri olur ya aynen ondan işte size kesinlikle tavsiye ediyorum..bunu paylaşan arkadaşıma da çok teşekkürler...

evet cnm yumusacik oluyor bide icine zeytinyagi karistirirsan daha güzel oluyorlar :=)

bende başladım bu turp suyuna bakalım nasıl olcak daha bi kere uyguladım bakım yapsın yeter bana..yalnız sanki boyayı akıtıyo gibi geldi bana ama çok emin değilim:S bide gerçekten güzel yumuşattı..saolll fairylike

saçların ne durumda canım turplu su uzattımı

KIZLAR 1 AYA YAKIN TURPLU SU - HC BAKIM COMPLEXİ - BEMİX EVİGEN BEPANTEN SERUMLARININ KARIŞIMI : BU ÜÇÜNÜ HERGÜN SIRASI İLE YAPIYORUM 1. GÜN TURPLU SU İSE 2 . GÜN HC BAKIM 3 GÜN SERUM KARISIMLARIINI YAPIYORUM SAÇLARIMIN NASIL UZADIGINI NASIL MI ANLADIM SAÇLARIMIN DİPLERİNE ELİMLE KONTROL ETTİĞİMDE KÜÇÜK KÜÇÜK SAÇLAR GELİYOR ELİME SAÇLARIMIN RENGİ KOYULDU SANKİ CAPCANLI YUMUŞACIK :nazar:

sığır iliği hariç saçıma sürmediğim şey kalmadı desem abartmış olmam. hatta bu turplu suyu hazırlayıp soğumasını bekledim ama o kadar koku veren sarmısaklı maske, yumurtalı maskeler kullandığım olmuş olsada bu turpun kokusuna nedendir bilmem dayanamadım ve o hazırlamış olduğum karışımı saçıma sürmeden döktüm. şimdi yararı var yumuşatıyor, uzatıyor,.. falan diyorsunuz ya hayıflanıyorum :KK31::KK37::KK37: hem hevesleniyorum hem de sürmek istemiyorum kokusundan dolayı. siz nasıl katlanıyorsunuz o kaynarken ki kokusuna kızlar. koku veren menekşe, karanfil yağları damlatsak kokusu hafifler mi?

Son düzenleme:
sığır iliği hariç saçıma sürmediğim şey kalmadı desem abartmış olmam. hatta bu turplu suyu hazırlayıp soğumasını bekledim ama o kadar koku veren sarmısaklı maske, yumurtalı maskeler kullandığım olmuş olsada bu turpun kokusuna nedendir bilmem dayanamadım ve o hazırlamış olduğum karışımı saçıma sürmeden döktüm. şimdi yararı var yumuşatıyor, uzatıyor,.. falan diyorsunuz ya hayıflanıyorum :KK31::KK37::KK37: hem hevesleniyorum hem de sürmek istemiyorum kokusundan dolayı. siz nasıl katlanıyorsunuz o kaynarken ki kokusuna kızlar. koku veren menekşe, karanfil yağları damlatsak kokusu hafifler mi?

evet haklisin cnm cok kokuyor ama sadece kaynatirken kaynadiktan sonra kokusu okadar cok olmuyor. bende sarimsakli sampuan kullaniyorum ve benim icin o sampuan daha fazla kokuyor. ayrica turplu suyu sacina sürdügün zaman kokusu hic gelmiyor ve kalmiyorda sonradan.
icine kaynatirken menekse karanfil yaglari katmadigim icin faydasi olurmu bilemicem istersen bi dene...

evet kaynatırken çok berbat bir kokusu oluyor ama dayanmak zorundayız kızlar :))) saça sürene kadar bir de evdeki koku gidene kadar dayanıyoruz işte yapacak bişi yok :) ya acaba bu kokuyu kaybeden bir şey yok mudur mesela balık kızartırken sirkeyi de yanında kaynatırlarmış kokuyu alıyormuş acaba bi de öyle bir şey mi yapsak ben bugün kürümü yapamadım yarına kaldı yarın deneyeceğim kızlar bir gelişme olursa yazarım inşallah kokular kalmaz şikayet eden sevgili anne koca derdinden de kurtuluruz :) stres yapıyoruz arkadaş saçlarımızı etkiliyor :p

Arkadaşlar denemek istiyorum turplu suyu. Yararı varmı gerçekten ? Bi zararı olmasın ?

Madem denemek istiyorsunuz önceki sayfaları biraz kurcalayın yararı varmı yokmu okuyun.
Ben nerdeyse bütün sayfaları okumaya çalıştım ve yapıcam karar verdim haftaya başlarım belki :KK31:

X