Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
kizlar ben denedim sonuc uzamadi birde cok kasiniyorummmm imdattttttttttt annem diyo bit dusmus gibi ne kasiniyorsun diyor bir ogrense varyaaaaaaaa bittigim andirrr

bunumu denedin cidden ?

e işe yaramamış kızlar baksanıza

hahaha :) var ya ben bekarım dogum kontrol hapıyla uzaktan yakından alakam yok ama 1 ay once kontrol icin ultrasona girdim kist cıktı hafif dr. dagıtmak icin 3 tane dogum kontrol hapı verdi ben de cok yan etkisini goren kisi oldugunu duydugumdan baska tanıdık dr.a gittim sordum hayır kullanma hic gerek yok kendiliginden gecmesini bekleyelim dedi anlayacagınız 3 kutu gynelle hap var elimde ben de bunları napıcam simdi diye dusunuyodum :roflol: ise yaradıgını soyleyen olursa kafamıza kullanırız artık dimi hehehehe he bu arada merak edenler icin fiyatı 7 tl civarında...

ben dkhapını aynen ezip koydum şampuanıma ilk yıkamada bile saçlarım kendine geldi inanamadım ...naylon gibi olmuşlardı uzamayı bırakın berbattı..nasıl bu kadar etki etti anlayamadım öylesine deneyeyim demiştim tavsiye ederim..bu arada bişey daha uyguluyorum saçlarımı dayanabildiğim kadar soğuk suyla yıkıyorum pırıl pırıl oluyo....

deneyipte sonuc alan varmi kizlar cok merak etdim :)
hamile kalmayi pilanladigim icin haplarim elimde patladi ise yariyosa bosa gitmesin deniim bende :)

evet kızlar soguk su uygulamasını kuaforum de soylemisti son durulama suyunu soguk sok etkisi yapıyosunuz biraz saclarınız icin yararlı birsey benden kucuk bir oneri sengözlerimebaksanab

canım bence saç çıktıgı için kaşınıyordur
bide ne kadar zman kullandın

yasakkelimeayy kızlar Allah iyiliğini versin neler yapıosunus oyle:1shok:.yapmayın bu kadar 15 gunde bır zeytn yagı badem yagı cem terebentin karıstırıp suruverın yada sampuna karıstırın sağlıklı olsun yeter.Allahım nolurr:Saruboceq:

Bana pek mantıklı gelmedi. Şuan her ne kadar saçımı uzatmaya deli gibi ihtiyacım varsada bu yöntemi asla denemeyi düşünmem. :1no2:

ay çok şaşırdım :bbo::1shok: ama belli olmaz etkiside olabilir hormanal bişi olduğu içinnn yeni saçların çıkmasında fayda gösterebilir iice araştırmak lazımCADIARZU

çok enteresan!CADIARZUben şu anda saçlarımı geri getirmekle meşgulum :1no2:işe yarayıp yaramadığını takip edeceğim burdan!daha sonra uygularım...

ben koydum hapı ezip valla gayette memnunum keşke daha önce yapsaymışım ...arkadaşlar bile sordu naptın saçına çok güzel görünüyo dediler.. söyledim baya bi geyik yaptılar konu üstüne ama denemekten zarar çıkmaz dediler...eskiden saksılara çiçekler büyüsün diyede doğ.k.h. nı ezip toprağa karıştırırlarmış.. var demekki bi hikmeti ben memnunum valla..

hmm, bende de var bikaç tablet. içerken dengemi bozdu bıraktım, bakalım belki saçıma yarar. ama şampuanım kıymetli,ziyan edemem. o yüzden biraz ayırıp bi kapta denicem. sonucunu yazarım...

yha bide bir tane hapımı koyıcaz yoksa paketin hepsinimi=)

slmlar çok dikkatimi çektide tamam parlak falanda uzama konusunda tecrübesi olan yokmu halen aranızda arkadaşlar?*bide dikkat edin derim ben,kana karışıp kadınlık hormonlarınıza olumsuz sonuç vermesin inş.(özellikle bekarlar için )takipdeyim,sonuçları bekliorum..sevgiler

arkadaşlar kaç saat kalacak saçımızda bana yazarmısınız

doğum kontrol hapına bak seeennnnn nelerde becerio ya her işe yarıo valla...ya arkadaşlar ben bu hapı alsam kullansam saçıma annem yakalasa valla da inanmaz billa da inanmazz yok bi de şampuana koycaz ya bunu başka yerlerimizdeki tüylerde uzamaya başlamasın önünü alamazsak duman oluruz saç yapıcaz derken başka bişey çıkarmayalım :)

ben başladım ama daha 1 kere yıkadım bilmiyorum ne olur =) bu arada ilaçta marka önemli değil hepsini kullanabiliyosunuz =)

arkadaşım aralık ayında yazmışsın bunu acaba işe yaradı mı
bizi meraktan kurtarırsan seviniriz
ay nasıl saçlarımızı uzatacağımızı şaşırdık vallahi yaa
ben neredeyse bir yıldır korunduğum için zaten hap kullanıyorum
ama saçlarım falan uzamadı acaba bu işe yarar mı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…