Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
hap,ot,yağ derken başımızda saç kalmayacak bence :) fazla karıştırmamak gerek.

gastrit şurubunu sivilcesine süren.doğum kont.hapını kafasına boca eden başka millet yoktur heralde.canım türkiyeme kocaman bi alkıııııııııış istiyorum

kaydirigubbakcemile5 bendende o kadar turplu,zencefilli,sarımsaklı, pirinçli sular vs.. bu böyle uzar gider arkadaşlar yakında o az alan saçlarından da olacaklar bu gidişle...

yapmayın Allah aşkına....
kesin bir bilgi olmadan
kulaktan dolma şeylerle ki bu haptır hormon içerir
yan etkilerini geçtim ya dökülürse uzasın deerken kel kalmaktta var sonuçta..
bu nasıl cesarettir arkadaşlar yaa......

annem o hapı elimde görürse beni gebertir valla o ne yaaa benim erkek arkadaşım askerde o görürse çocuk ayrılır benden düşünmek bile istemiyorumfisfisfis hapla uzayacaksa hiç uzamasın :roflol::roflol::roflol:

ilk defa duydum valla acaba işe yararmı

çok ilginç geldi bana :1shok: ama bir bağlantı kuramadım yani ne alakaa delikafadulden

bence çok saçma biri saçına bu hapı sürmüştür onun saçının uzayacağı tutmuş uzamıştır o da bu haptan uzadı demiştir millet bu hapı saşına sürmeye başlamıştır başka mantıklı açıklamasını düşünüyorum ama bulamıyorum

hormonları etkiliyorsa ya yüzde falanda tüy çıkarırsa çok riskli zaten benimki uzun hiçç denemem bile

bence çok saçma çünkü ilaçlar içildiği zaman tesir eder yani adı üstünde hap ağız yoluyla alnıpta fayda gösteren birşey bu şekilde düşündüğümüz zaman saça hiçbir etki etmiyeceğini düşünüyom.

aaaaaaaaa çok şaşırdım ilginç am ama uygulayalım bence

Vallaha bi yaşıma daha girdim.Yazılanları okudum çokta güldüm vallaha ne hallere geldik ne süreceğimizi şaşırdık çaresizlikten.Ben hap alıyodum şimdi 2 paket alıcam artık.Allah kötü hastalık verirse saçlarımız giderse bizi bakırköye yatırırlar herhalde.(Allahım sen koru Yarabbim)Şeytan kulağına kurşun....

arkadaslar yaa sasırdıkmı iyice buldugumuz herseyı heryerimize sürmeye basladık ,herhalde kadınlarda krize bu sekilde giriyo!... ama şaka filan gerçekten faydasını gören varmı acaba varsa deneyimlerini yazsınlar bizde faydalanalım. ben bundan önce turp suyu denedim faydalı ama cok kullanıslı deil heryerinden akıyo bide 2 günde bi yapmak işkence gibi

slm arkadaslar bi kutu sampuana kac tane hap atacaz bilginiz varmi?

:jeyyar:Ya bu doğum kontrol haplarıda her derde deva galibasırnaşık şey
Sivilcelere,cilt problemlerine iyi geldiğini duymuştum,bir arkadasımda kist vardı onu eritmek için kullanıyordu şimdide saç uzattıgını duydum yakında daha neler duyarız bunun hakkında.kafamçokkarıştıArtık bu haplardan alıp günde 3-5 tane içmeyi planlıyorum-tatlicadiarzu-

ay bi bu eksikti yani annem duysa görse onu aldığımı kendime aldım sana hahah D: öldürür beni

zate neczaneciden nasıl alcam o ilacı ben gidip acaba bi yüüzükmü taksam yada hiç tanımayan görmeyen bi yerdenmi alsam dur aklımda bulunsun ama sacma eldi azcık sarımsak la badem yağını duymustumda bunu ilk kez duyuyorum

Ben faydalı olacağına inanıyorum. Ama yan etkilerinide göz ardı etmemek gerekir.Bazı bayanlarda tüylenmeye neden olabiliyor, bazılarında ise dökebiliyor.. Tabi en doğrusu bir hekime danışmak. Eğer Faydalı ise miktarı ne olmalı??

A afedersınız ama cuuuuuusssss dıorum bukadarda olmaskı manyaklık uydurma olmas ole sey hem ya yan etkısı olursa alllah korusun yapmayın bole seler yaaa sasırmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…