Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
çok şaşırdım yaa... hadi saçı uzattı diyelim başka bi tarafına zarar wermesin..

meraba kızlar saçlarımı haftada 1 cm uzatıcak birformül istiyorum cooookkk acillll lütfen yardımı olunn banaa

akannehirakannehirakannehir
okuduğuma inanamıyom gııısslar

meraba kızlar saçlarımı haftada 1 cm uzatıcak birformül istiyorum cooookkk acillll lütfen yardımı olunn banaa

benım actıgım bı konu var sac uzatma yontemlerınde denenmıs karısımlarınızı beklıyorum dıye actım yazdıklarımı oku canım

ya bu kontrol hapını çok duydum ama vücudun dengesini bozarmı saçımıza sürücez ama?

Birazdan sacimi yikiyacam.. kanima girmeyin..
ilk sayfalarda uygulayan arkadaslarin yorumlarini önemli simdi..CADIARZU

Annem o hapı aldığımı bi duyarsa varya beni gebertir :1shok:
o ayrı mevzu birde düşünsenize mahallenin eczanesinden ... =)) gerçi kimse öyle bişey yapmaz ama insan ister istemez açıklama yapma zorunluluğu hisseder herhalde saç uzatmak için diye...inanan olursa tabiii :roflol:

:umursamaz: doğum kontrol hapımı pek sanmıyorum ama neseohaoldumsmile

inanmıyorum ben yaa salako filmine döndük..vay be gerçektenmi falan oluyoz.en iyisi yağlar kızlar...benim saçım inat huyundan gidiyorum mecbur yağa alıştı ona devam küstürmemek lazım:ecrin_bebek:

Bende kullanıyorum doğum kontrol hapı olması sart deıl.aspirinde oluo aynı sekılde.deneyın bişey kaybetmezsınız derim...

simdi bi kutu mu koyuyorum ama kaç mil şampuanın içineee

sonuç alan arkadaşlar yazsın.. gece gece buraya takıldım ne yapayımmmm sempatiksalakcinni

uzun zamandır kullanıyorum sampuan da deil direk içerek,uzatsa bnm saçım rapunzel olmuştu o kadar ekstra bakıma :)

5 günlük üyeyim burada okudugum ve şaşırmadıgım hiç bir yazi yok hele bu beni tamamen şaşırttı dogum kontol hapı ne alaka yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…