Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
AMAN ARKADAŞLAR BÖLE SAÇMALIKMI OLUR 2 YILDIR KONTROL HAPI İÇİYORUM UZASA UZARDI ŞİMDİYE KADAR İÇTEN TAKVİYE DAHA ÖNEMLİ DERLER YA kaydirigubbakcemile3 BENCE ACAYİP SAÇMA BU HEM HORMON BAHSETTİĞİNİZ HAP BELLİ Bİ SÜRE SONRA İÇİLMESİ BİLE SAKINCALI BİDE DURDUKYERE HORMONLARINIZI BOZARSINIZ ALLAH KORUSUN.

daha neler duyacağız. :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ya şöyle bişey var annem de çiçeklerine ezip koyardı doğum kontrol hapını bi çoşardı o çiçekler bi açardı.
olabilir mi acaba demedim değil yani

aspirinlede oluo dıe duydm ben ama.. tahriş eder falan.. olan sacımızda qıtmesn :)) tehlıkeye atamam :s

Son düzenleme:
manyaklık bu bu kadarda değil zuhhaahaa kafayı yedı bu arkadsalar sanırım kadın doum hapını kafaya kullanmak :KK70: :KK70:

sibushe

Giriş tarihi May 2009
Mesajlar 325 saç uzatma
arkadaşlar geçenlerde eczaanede saçım için vitamin karışımı yaptırıcaktım bi kız geldi saçları harikaydı beline kadar fln bana dedi ki şampuanının içine 2 tane doğum kontrol hapı kır at 1 ayda 5 cm kadar uzatıo bnm saçlarım senden kısaydı 4 ayda böyle oldu dedi inanamadık ama güvenemedimde korktum biraz kafamda saç kalmazsa die ama kızın saçlarıda çok uzun ve gürdü aranızda bunu deneyen memnun kalan varmı yada hiç duyan??

(Alinti)

ilginc. deneyipte bu sekil uzatan var mi ?
bi yöndende mantikli geldi, hormon hapi oldugu icin saclari costuruyor olabilir mi acaba :44:
500 ml benim sampuan, ona ne kadar kirsam ki :44:
2 tane demis arkadasimiz, ama ne kadar sampuana 2 tane hap bide onu yazsa :KK37:

Bunu bende duymuştum.Yapmaya karar verdim hormon hapı uzatabilir ancak sağlığa bi etkisi dokunur diye vazgeçtim.

Ben dün gece burda bu konuyu okuduktan sonra sampuanimin icine 3 tane attim :KK9: kiramadim ben, zaten minnacik attim iyice calkaladim erir gider icine. Bugun ilk defa bu sampuanla yikiycam saclarimi, bakalim nasil olucak.. 3 tane attim ben cünki kullandigim sampuan 500 ml ama icinde yaklasik 300 ml kalmis. iyi gelirse yeni baslayacagim 500 ml sampuanima 5 tane aticam..
ins eczacidaki kiz gibi benim saclarda ayda 5 cm uzar bu yontemle yaaa:KK52:

Son düzenleme:
Ben dün gece burda bu konuyu okuduktan sonra sampuanimin icine 3 tane attim :KK9: kiramadim ben, zaten minnacik attim iyice calkaladim erir gider icine. Bugun ilk defa bu sampuanla yikiycam saclarimi, bakalim nasil olucak.. 3 tane attim ben cünki kullandigim sampuan 500 ml ama icinde yaklasik 300 ml kalmis. iyi gelirse yeni baslayacagim 500 ml sampuanima 5 tane aticam..

eğer uzama olursa mutlaka bildir tatlım...

inşallah tatlım ya...
sonuç alırsan lütfen haber veriri misin ? bende bir koşu alırım valla..

inşallah tatlım ya...
sonuç alırsan lütfen haber veriri misin ? bende bir koşu alırım valla..

Tabikide canim benim..
birazdan yikiycam sacimi hap koydugum sampuanla. 1 ay yikiyim bi neler olacak..
Biotin, b-vitamini, silica.. hergun yumurta zeytin yiyerek ayda 1.5 - 2 cm uzata biliyorum ayda.. bunada baslayinca ayda 3 cm uzasa bu bile beni cok mutlu eder.
sonuclari paylasirim sizlerle :KK54:

eğer uzama olursa mutlaka bildir tatlım...

Tabikide paylasirim sizlerle canim benim.. dua edinde bu ise yarasin, yaza kadar belimize gelsin saclarimiz.. havalar isinir bizde havamizi atariz, saclarimizi savura savura yururuzzz.. :KK17:

Tabikide paylasirim sizlerle canim benim.. dua edinde bu ise yarasin, yaza kadar belimize gelsin saclarimiz.. havalar isinir bizde havamizi atariz, saclarimizi savura savura yururuzzz.. :KK17:

saçlarımn belime gelmesi bana o kadar uzak kii omuz hizamdan çok azcık asagıda suan ve göğüslerimn biraz altına inse yetcek ama nerdee...

saçlarımn belime gelmesi bana o kadar uzak kii omuz hizamdan çok azcık asagıda suan ve göğüslerimn biraz altına inse yetcek ama nerdee...

Ah canim benim o kadarda yook :KK43: keske benimde olsada o kadar olsa..
Omuzlarima yeni degmeye basladi..
Olacak ins, olacak.. bizimde upuzun saclarimiz olacak. kisa saclilar bizim saclarimiza bakip icleri gidecek..
Bu arada d.kontrol hapini sampuanima koymustum, yikadim o sampuanla.. simdilik bi degisiklik yok, olmasida mumkund egil zaten bir seferde. biraz zaman gecsin sonuclari yazarim.

anaaaa ne ilginç ilk defa duydum ozaman doğum kontrol hapı içenler saçınız gürmü yada dökülüyomu onlara soralım yahuuu

anaaaa ne ilginç ilk defa duydum ozaman doğum kontrol hapı içenler saçınız gürmü yada dökülüyomu onlara soralım yahuuu

icmek farkli direk kafaya uygulamak farkli canim yaa..
ama anladigim kadariyla senin dökülme problemin var..? dogum kontrol hapi icdigim dönem benim hic dökülmezdi nerdeyse, cok güclenmisti banyo yaparken tararken bile 1-2 tel anca dökülürdü..
icmeyi biraktigim icin eskisi gibi dökülüyor ama normal bi sekilde tabi.

Ah canim benim o kadarda yook :KK43: keske benimde olsada o kadar olsa..
Omuzlarima yeni degmeye basladi..
Olacak ins, olacak.. bizimde upuzun saclarimiz olacak. kisa saclilar bizim saclarimiza bakip icleri gidecek..
Bu arada d.kontrol hapini sampuanima koymustum, yikadim o sampuanla.. simdilik bi degisiklik yok, olmasida mumkund egil zaten bir seferde. biraz zaman gecsin sonuclari yazarim.

merakla bekliyorum...

Dün ilk kez saclairmi dogum kontrol hapi koydugum sampuanimla yikamistim sacimi..
Annem bilmiyo sampuanima koydugumu, bilse delirdigimi düsünecek artik.. bugun annem geldi bana, "saclarin cok parliyo, yumusacik olmus.. maske mi yaptin" diye sordu :))
yok anne sac kremimi degistim ondandir dedim..
benim saclarim önce acicidan onun uzerine yapilan boyadan cok yipranmisti.. iyi geldi sanirim.. ilk kullanisim daha fazla emin olmak icin zamana ihtiyacim var.. simdilik iyi hic bi sorun yok.. öyle bagzi arkadaslarin dedigi gibi, kasinti, sac sertlesmesi felan olmadi bende..
hatta bugun bi kutu daha aldim eczacidan, bitince yeni sampuanima ekliycem.
eczaci kadina anlattim.. "sac uzatmak icin uretilmiyor ama sac uzatmak icin sampuana ve sac maskesine ekliyor bagzi kadinlar, uzamada da etkisi oldugu dogru cunki direk sac derisine temaas ettigi icin ve de hormon icerdigi icin saci uzamaya davet ediyor, sac dökülme probleminide ortadan kaldiriyor" dedi bana eczanedeki bayan bugun.
paylasmak istedim sizlerle... ins uzatir merakla 1 ay gecmesini bekliyorum.. :KK8:

X