Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Tesekkur ederim hayatım verdigin fikir için.Biraz daha arastiriyim ^^

Beyaz tenliyim saçımı daha önce syoss oleo tatlı kahve ile boyamıştım diplerden 1 cm kadar saçım uzamıştı üzerine shea 8.0 açık kumral ile boyadım renk bi tuhaf oldu sanki hiç beğenmedim diplerim daha açık uçları ise koyu gözüküyor saçımı açmak istemiyorum zira çok ince telli bebek saçı gibi yağlı boyalarla boyasammı ne tonda boyasam diplerini nasıl boyasam hiçbir fikrim yok yardım edin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar bu ara bu renge taktım bu rengi hangi boyalarla sağlarım yardım ederseniz sevinirim

Selam bayanlar okuyunca benimde saçlarımı kendim yapasım geldi ama korkuyorum ilk defa boyatacağım bi sarı hint kınasıyla boyama teşebbüsüm oldu ama tutmadı :) neyse ilk defa baljay yaptırıcam ve saçlarım kahverengi ve esmerim sizce yaptırmalımıyım ? yada doğal renginden 2 ton küllüye mi boyatmalıyım ? lütfen fikirleriniz benim içiin önemli şimdiden teşekkürler :))

Erhaba benim saçım küllü kumral uçlarda sadece 1ton açık balyajlarım var

kendi saç rengimi seviyorum..ama biraz daha küllü olsun istiyorum...

bunun için ne yapmam lazım...gri renk boya mı kullanmalıyım ?küllülüğü daha ön planda olsun istiyorum

İyi tatiller Deniz :)
Lütfen döndüğünde fotoğraftaki saç renginin ne olduğuna dair tahminde bulunabilir misin?

Çook teşekkür ettim

MERHABALAR KIZLAR :)
Uzuuuuun mu uzun yunan adaları tatilimden döndüm. Sonunda internete de kavuştum :)
Hemen sorularını almaya geçeceğim sorularınızı sorabilirsiniz yanıtlayacağım ancak 2 hafta kadar yine yokum. Tekrar dönüp cevaplayacağım :)

Cnm ya ay üzüldüm cok sey yasamıssın boya işi çok cesaret ve beceri istiyoor. Yani bulaşmadan önce insan düsünmeli.

8.3 ile boyamayı deneyin veya 8/74 tam size göre 8/07 düsünebilirsiniz.

hiç karıştırmayın derim. Onlar birbirini tamamlar yani h2O gibi. Hidrojen yanıcı oksijen yakıcı dır. Küllü de doreyi yok eder dore de küllüyü :)

Karamel kumral , veya 8.1 üzerine röfle favorim.

Doğru bir boya almışsınız uygulayın derim.

1 ay dokunmayın saçlarınıza , bakım yapın kendini toplasın. Sonra inoa 5 boyayın.

İlk kullandığınız boyayı tekrar boyayın , muhtemelen açık ton boyadınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…